Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyváltás fórum

Munkahelyváltás (beszélgetős fórum)

9. f16feffa10 (válaszként erre: 1. - Husi76)
2012. márc. 2. 10:15
Gondolom mindenhol túljelentkezés van. Nem túl rózsás a helyzet, sok az álláskereső, és nyilván előnyben részesítik a munkanélkülieket is.
8. korteforma (válaszként erre: 1. - Husi76)
2012. márc. 2. 09:54

Szia!

Én is állást keresek. Most sajnos nem könnyű (jó) álláshoz jutni...


Mi volt az ok, amiért nem kellettél?

Milyen tapasztalataid vannak és milyen állásokat pályázol meg?

A fizetési igény is befolyásolhatja az elutasítást.


Javaslom, hogy addig, amíg nem találsz másik állást, a mostaniban keresebb valami örömet.

7. vberni01 (válaszként erre: 1. - Husi76)
2012. márc. 1. 21:47
igen, szerintem mindenki! Nincs olyan hogy elsőre elküldöd az önéletrajzod és hipp hopp felvesznek! Vagy valaki kevesebbet kért, vagy rossz napja volt a személyzetisnek! Ne add fel! :)
6. 2c8b615588 (válaszként erre: 1. - Husi76)
2012. márc. 1. 21:46
Ja. Neki ne keseredj! Lesz ez jobb is :)
5. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Tavasz007)
2012. márc. 1. 18:45
Igen de külföldön van munkalehetőség! Nem úgy mint itthon! :-((
2012. márc. 1. 18:39
ansolut ertheto. kulfoldon 3-5 evente ajanljak a HR-esek, hogy munkat valtsal, mert ez azt jelenti, hogy nyitott vagy uj kihivasok ele, es fejlodni szeretnel...
3. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Husi76)
2012. márc. 1. 18:39
Sajnos most mindenhol ez van, nem csak neked nem válaszolnak. Ha nagyon nem muszáj ne ugrálj, örülj hogy egyáltalán van valami!! Régen még lehetett ugrálni, egyik helyről a másikra, és még a pénzt is feljebb lehetett tornázni, mamár viszont lehet csak rosszabbat találni, ha egyáltalán van valami.
2012. márc. 1. 17:58
Mivel foglalkozol jelenleg? Milyen területen szeretnél dolgozni? Elég bátor vagy, ha váltani szeretnél, manapság inkább megtartják a munkát az emberek, nem cserélgetik.
2012. márc. 1. 17:56

Nem vagyok nagy munkahelyváltós emberke, mert a 19 év alatt 2 munkahelyem volt. Szeretnék változtatni, mert már nem élvezem annyira mint amikor elkezdtem.Tudom ez nem ok, de már kihívást sincs benne a pörgésről ne is beszéljünk.

Nos rengeteg önéletrajzot elküldtem, személyesen voltam cégeknél és nem kellettem :(

Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook