Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi konfliktus mit gondoltok róla? Megoldás? fórum

Munkahelyi konfliktus mit gondoltok róla? Megoldás? (beszélgetős fórum)

5. a9986bef96 (válaszként erre: 4. - Bobe2)
2010. júl. 27. 21:56
Így igaz.Hajrá neked!!!Hajrá nekünk!:)
4. bobe2 (válaszként erre: 3. - A9986bef96)
2010. júl. 27. 21:55

Nállunk én birtam a legtovább 4 és fél évig ,a többiek jöttek mentek,mindenki csodálkozott hogy birom ,dehát a muszály nagy ur,de mindennek van határa.



Köszönöm szépen elöbb utobb ugyis találok valamit.

3. a9986bef96 (válaszként erre: 2. - Bobe2)
2010. júl. 27. 21:47

Hát remélem.Vagyis:nagyon drukkolok neked!!!:D

Nálunk(vagyis az exhelyen)már mindenki gyógyszeren volt.Nyugtatók,szívgyógyszerek,vérnyomásszabályozók...Totál gáz.Én örülök,hogy ezt nem vártam meg.Szerintem van,ahonnan menekülni muszáj...:(

2. bobe2 (válaszként erre: 1. - A9986bef96)
2010. júl. 27. 21:34
Szomoru hogy ilyenek vannak ,és ezeket a dolgokat csak az érti meg aki már keresztül ment ilyen dolgon,nem félek attol hogy nem találok majd munkát ,de most pihenni szeretnék egy kicsit ,összeszedni magam,remélem öszejön a munkanélküli ellátás,aztán 2-3 honap mulva keresek munkát.
1. a9986bef96 (válaszként erre: 69. - Bobe2)
2010. júl. 27. 20:12

Én tökéletesen megértem.Az én uccsó munkahelyem is ilyen volt.Nem mertem még beteg sem lenni,mert ha egy napot is hiányoztam,tuti belekontárkodtak a munkámba és amikor visszamentem,a hibákért engem szidtak le,az sem számított,hogy aznap nem is én dolgoztam.Azért még külön is kaptam,hogy azt sem tudtam,hogy miről van szó.Nap mint nap rengeteg új megrendelés jött be és ha nem tudtad tételre,mindenre pontosan,akkor totál hülyének néztek.Ehhez még az sem számított,ha hiányzott az ember.Tök gáz egy munkahely volt...:S

Ja és én is úgy hagytam ott,hogy nem volt másik,ahova menjek.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook