Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi féltékenység, hogy kezeljem? fórum

Munkahelyi féltékenység, hogy kezeljem? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. szept. 28. 18:16

Másfél éve van egy kolléganőm , én magam 4 éve dolgozom a cégnél és csapatként működünk csak nők. Nagyon jó a team , szinte családként szerwtjük egymást , de ez a kolléga nehezen viseli ha mondjuk én a csapat bármelyik tagjával közös programot szervezek vagy közös képet rakok fel. Látványosan féltékenykedik , onnan tudom mert már említették a többiek hogy valahányszor jlyen van , megy a pukkadás meg a sértődés. Közvetlen nem dolgozom vele , mert egymást szoktuk váltani így ezt nem látom , csak utólag emlegetik a többiek hogy hisztizik rajta , utána meg kétségbeesetten programokat szervez ő is olyan kollégával akivel amúgy nem is annyira közvetlen a viszonya.

Mással is ezt csinálja ha ilyen van , de elsődlegesen rám irányul ez.

Párkapcsolatában is abnormàlisan féltékeny , a párja telefonján valami lehallgató program van amit munka közben szokott hallgatni ( ezt is a többiektől tudom) , meg folyamatosan terrorizalja az embert mindennel. Alapjáraton jó munkaerő , de szerintem aki ennyire abnormálisan féltékeny , hogy nem tűri el ha nem mindenki az ő barátosnéja és minden alkalmat megragad hogy központban legyen szerintem elég baljós és egy komolyan féltékenységi kirohanásában félek valaki munkája fogja ezt bánni. Ti hogy vélekedtek erről? Én mit tehetek esetleg?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook