Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahely változtatás fórum

Munkahely változtatás (beszélgetős fórum)


12. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - Dorina22)
2009. aug. 4. 17:52

Nagyon nehéz munkát találni.(nemrég rúgtak ki épphogy csak letelt a szülési szabim)A gond az hogy a legtömm munkahelyen vagy azt kérték hogy válltsam ki a vállalkozóit,vagy dolgozzak jutalékos rendszerben.(vagy van pénz,vagy nincs)

Tapasztalatból azt ajánlanám hogy végezz el egy tanfolyamot pl. műkörmös (tudom sok van belőlük de szerintem aki szépen dolgozik ahoz visszajárnak és másoknak is ajánlják) vagy nézz valami könnyű irodai munkát,van ahova az érettségi is elég és 100körül fizet.Én beregiztem magam egy álláskereső portálra,jöttek jó ajánlatok:)

11. lilluska25 (válaszként erre: 1. - Dorina22)
2009. aug. 4. 17:13
jó neked h eljönnél,Én kb 1 éve nem találok semmit.
10. Shally
2009. aug. 4. 16:23
Végezz el egy műkörmös tanfolyamot! Irodai munka nem hiszem hogy összejönne, még azoknak is nehezen megy, akiknek végzettségük van hozzá.
9. rózsakő (válaszként erre: 8. - Dorina22)
2009. aug. 4. 16:19
Nem,csak nem hinném,hogy máshol ugyanennyit keresnél mint most,és mindenütt emberekkel kéne fglalkoznod.
2009. aug. 4. 16:13
Tudom, nehéz eset vagyok.
2009. aug. 4. 16:07

Eladói munka nem fizet valami jól.

Az azért jó lenne ha a mostani fizetésemnél ne kapjak kevesebbet.

6. rózsakő (válaszként erre: 3. - Dorina22)
2009. aug. 4. 16:06
Próbáltál már valami tanfolyamot kinézni,hátha megtetszik valamelyik.
2009. aug. 4. 16:03
hat ha ismersz valamilyen nyelvet akkor meg a recepcios is johet?
2009. aug. 4. 16:01
hat talan egy elado fele allas jo lehet neked mert tudsz gondolom az emberekkel bani.en is valltani szeretnek de en attol felek hogy a masik melo nem bisztos ahol meg most vagyok tudom hogy tuti bisztos (a fonokommel senki nem bir hosszu tavon rajtam kivul:))
2009. aug. 4. 16:01

Fogalmam sincs, irodai munkának örülnék, de az se úgy van, ahogy azt én gondolom. Pincér végzettséggel nincs sok válogatnivalóm sajnos:(

Még elmehetnék gyárba 3 műszakba havi 60ezerért, de azt semmiképp se szeretném.

2009. aug. 4. 15:54
Hát....nem könnyü most másik munkahelyet találni.Mi vonz,mi az ami tetszene,nem gondlkodtál róla?
2009. aug. 4. 15:50

Szeretnék eljönni a mostani munkahelyemtől.

2 éve, pultos vagyok egy helyi kocsmában.

Már nagyon megutáltam. A pénzemmel nincs is gond, a főnökömmel se, de amit el kell tűrnöm a vendégektől, azt már nem bírom.

A 2 év alatt idegileg tönkre tettek.

Szerintetek milyen téren keresgéljek?

(pincér a szakmám-sajnos) A vendéglátást el akarom felejteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook