Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Münchenben élő magyar CSALÁDOK fórum

Münchenben élő magyar CSALÁDOK (beszélgetős fórum)


2012. jún. 30. 21:06
*bocsi nem jól linkeltem,de ez a lényegen nem változtat.Irány Németország <----erre keress rá :))
2012. jún. 30. 21:03
www.iranynemetorszag.com/ Ezen az oldalon olvasgass,regisztrálj be,nagyon hasznos ;) ! Egyébként mi még itthon vagyunk (én és a lányom),a párom jövőhéten jön haza egy hétre. A terv még ugyanaz,szintén Münchenbe költöznénk. Rakjuk félre a pénzt,hogy minél hamarabb ki tudjunk költözni.A lányom szeptembertől kezdi a 2.-at,de akár évközben is mennénk.A férjed mit dolgozik kit? :)
2012. jún. 24. 10:21

Sziasztok!

Én most csatlakoztam ehez a Forumhoz, látom már régebbiek ezek a bejegyzések, Mi most vagyunk ebben a helyzetben, nekem is a tegnap ment vissza a férjem Németbe, Münchenbe pontosabban.

Nektek sikerült már kijutnotok?

Tudnátok esetleg infokkal segíteni?

2 éves lesz augusztusba a fiam, és kiváncsi lennék az Óvikra, meg az egészségügyi biztositás meg milyen papírok kellenek?!

Nekünk sincs meg még egyelőre az albérlet, de ahogy meglesz mi is megyünk, csak ezeket jó lenne előre tudni!

Minden infó jól jönne :)

Előre is köszönöm!

2012. febr. 20. 09:26
Szia.Mi hasonló cipőben járunk.az én párom már Münchenben dolgozik,éppen tegnap ment vissza :(... :).Mi is nyárral tervezzük,hogy költözünk oda a párom után,nekünk is meg kell várni a tanév végét,most általános első osztályos a kislányom.Albérletet kell majd addig ott kivennünk,ami sajnos ott nagyon nehéz,mert a párom jelenleg a munkatársaival lakik.A lakbérárak húzósak,olyan 550euro körül van.Ne haragudj.Mikor megy ki a párod?Sok sikert nektek :))
2011. dec. 27. 14:13

Sziasztok!


Münchenben élő magyarokat keresek, akik tudnának nekem mesélni az ottani életről, iskolákról, óvodákról, lakhatási lehetőségekről, árakról?


Reményeink szerint, hamarosan mi is családostól költözünk ki.


A férjem hamarabb, mi a tanév végén a gyerekekkel.

10 és 7 évesek, kinn járnának majd iskolába is.


Köszönöm, aki cserél velem tapasztalatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook