Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Múlt hét csütörtökön kihúzták a bölcsességfogamat, és nagyon fáj a helye! Meddig tart még ez? fórum

Múlt hét csütörtökön kihúzták a bölcsességfogamat, és nagyon fáj a helye! Meddig tart még ez? (tudásbázis kérdés)


14. babetthopp (válaszként erre: 13. - Ekka)
2009. nov. 18. 14:14
Szegényke :( Szerintem menj el a körzetihez és írjon valamit. Többet ne menj ahhoz a fogorvoshoz.
13. Ekka (válaszként erre: 12. - Babetthopp)
2009. nov. 18. 13:57
Tudom.. SZombat óta szedem, de nem érzek semmi változást. Ezért kapkodok be még mellé Panadolt is:D
2009. nov. 18. 13:22
A cataflam az gyulladáscsökkentő is. 5 napig szedni kell, napi 3-szor.
11. Ekka
2009. nov. 18. 13:21

Alsót.. darabokba jött ki+csontfúró..:((

Antibigyóra mondta, hogy várjunk még vele, mert nem látja szükségét!

Cataflam van itthon. Szedem is, de a Panadol valamiért jobban hat.

2009. nov. 18. 13:10

Szia, nekem egyszerre 2 bölcsességfogamat húzták ki, de semmi problémám nem volt utána, max amíg be nem gyógyult érzékeny volt, de fájni nem fájt.

Alsót vagy felsőt húztak? Mert az alsóbb az sokkal tovább fáj, mint a felső. (nekem 2 felsőt húztak eddig)

2009. nov. 18. 13:09

Szia! Nekem 1 hétig fájt utánna de kaptam fájdalomcsillapítót.Olyan nincs hogy nem ad!

Jobbulást!

2009. nov. 18. 13:06
Az orvosok szeretnek nem felírni gyógyszert. viszont ha kéred, akkor kötelessége! Menj vissza és irass föl valamit. A Cataflam az jó nagyon, hasonló cipőben jártam és azonnal hatott. Ha nincs kedved oda vissza menni, akkor a körzeti dokit is fölkeresheted. Érdemes odatelefonálni és jelezni, hogy "csak" gyógyszer kell és nem kell sorakozni. Szerintem ne várj!
7. Ekka (válaszként erre: 6. - Ekka)
2009. nov. 18. 13:00
Nem neki fáj..:))) Én bízom a szaktudásában, de ennek ellenére éjszaka az összes felmenője "terítéken" volt:D
6. Ekka (válaszként erre: 5. - Zselice)
2009. nov. 18. 12:59
Tegnap ott kezdtem a napot! Doki szerint gyönyörű a seb, Ő még szíve szerint nem írna fel semmit... Azt mondta várjunk még egy hetet!!!
2009. nov. 18. 12:57

Menj vissza a dokihoz!

Szoktak tenni a sebbe antibiotikumot.

A férjemnek az esküvő előtti kedden húzták ki a bölcsességfogát.

Hát mit mondjak. Szerdán és csütörtökön is fél napokat töltöttünk a dokinál, mert annyira fájt neki. (plusz láz, gyomorrontás a fájdalomcsillapítótól stb)Volt izgalom, hogy elmúlik e szombatra, de elmúlt hálistennek.

Szóval szerintem irány vissza, adjon valamit.

4. Ekka (válaszként erre: 3. - C3e28a071f)
2009. nov. 18. 12:52
Óóóó, addig én bedilizek...:(((((
2009. nov. 18. 12:51
nekem 3 hétig fájt!
2. Ekka
2009. nov. 18. 12:47
Igazából a csontom fáj, de valami eszméletlen módon, és kisugárzik a fülembe is a fájdalom:(( Nem vagyok egy nyafogós, de egyre nehezebben viselem.
1. Ekka
2009. nov. 18. 12:46
Múlthét csütörtökön kihúzták a bölcsességfogamat, és nagyon fáj a helye! Meddig tart még ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook