Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Múlófélben lévő szerelem fórum

Múlófélben lévő szerelem (beszélgetős fórum)


2008. okt. 13. 15:44
sziasztok lányok. Teljesen ismerős az érzés,igaz,én már hosszú éveket tudhatok magam mögött. Szeretem,de nem tudom, hogy szerelemmel-e még...kezdünk úgy élni azt hiszem, mint két barát: szeretetben,tiszteletben,de valahogy mégsem az igazi. Ha végiggondolom ésszel,mindenben tökéletes,de valahogy mégsem érzem már azt a bizsergést. Ugyanakkor meg ahhoz meg még fiatal vagyok,hogy "tisztességből" legyek valaki mellett...teljesen tanácstalan vagyok.
24. mestengo (válaszként erre: 23. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 20:14
én de happy lennék, ha minden nap jönne... :$de nem jön, mert messze lakik, és mert dolgozik és suliba jár... hogyhogy most rádjön a para?
23. Sylvee12 (válaszként erre: 21. - Mestengo)
2008. febr. 1. 14:25

Ennek örülök:) Végülis akkor jól elvagytok. Mi a megismerkedésünk után kb. 1-2 hónappal már "összeköltöztünk". De úgy, hogy észre sem vettem, és még pánikolni sem volt időm rajta. :D

Valahogy annyira természetes volt, hogy minden nap jön.

2008. febr. 1. 13:36
és ti hogy vagytok együtt? együtt éltek?
21. mestengo (válaszként erre: 20. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 13:31

hétvégéket mindig együtt, meg szünetekben is. és volt már hogy 2 hétig szinte folyamatosan voltunk együtt, és nem ment az agyamra. :D sőt, imádtam. :D

és igen, sztem is túlbonyolítjuk :D

20. Sylvee12 (válaszként erre: 19. - Mestengo)
2008. febr. 1. 13:24
Jaj, de nehéz. :D Vagy mi bonyolítjuk túl??? Lehet. Mennyi időt szokatok együtt tölteni? Gondolom, azért nem olyan sokat, hogy egymás agyára menjetek.
19. mestengo (válaszként erre: 18. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 13:12
igen, ismerős... meg amikor már ott tartasz, hogy bár csinálna valamit, ami miatt okod lenne agyalni. :D ugyanakkor meg nem veszed észre , hogy mennyire fontos... mer már guye annyira nem újdonság a drága. :D
18. Sylvee12 (válaszként erre: 17. - Mestengo)
2008. febr. 1. 13:06
Mindenképp!!!:D Igyekszem én is a pozitív gondolatokat erősíteni magamban. Csak néha vannak rossz napjaim. :( De egy pasi sem ér annyit, hogy szenvedjünk. Közben pedig belepusztulnék, ha vége lenne.:D
17. mestengo (válaszként erre: 16. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 12:58
18 éves vagyok, szal fiatal. de talán sikerül majd nem befordulni, hanem ki. :D
2008. febr. 1. 12:56
Akkor te még nagyon fiatal lehetsz. :) Próbálj örülni a jó dolgoknak, a szerelemnek... stb. És igyekezz nem beforgatni magadat.
15. mestengo (válaszként erre: 14. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 12:17
neeem, neeeem. sajna még mindketten tanulunk :) de nagyon-nagyon szeretem. csak néha belém nyilall, hogy miylen jó lenne vele leélni az életem, meg ilyenek, és erre beparázok. :D
2008. febr. 1. 12:13
10 hónapja. Együtt éltek?
13. mestengo (válaszként erre: 12. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 12:02
több mint egy éve. :) és ti?
12. Sylvee12 (válaszként erre: 11. - Mestengo)
2008. febr. 1. 11:59
Akkor nem vagyok egyedül. :D Néha már beteges közléskényszerem van; meg is fulladnék, ha nem mondhatnám ki, amit gondolok, vagy ami bánt. Ti mióta vagytok együtt?
11. mestengo (válaszként erre: 10. - Sylvee12)
2008. febr. 1. 11:56
én is túlreagálok... :D meg ha elmondom neki akkor utána mindig nyugodt vagyok . :)
2008. febr. 1. 11:49

Sajnos rossz tapasztalataim nekem is vannak, és én is mindent azonnal szeretnék megoldani; a türelem nem erősségem. Annak ellenére, hogy minden nap találkozunk, nem vette észre, hogy gondok vannak.

Vagy ezek csak az én problémáim? Néha már azon gondolkodom, hogy lehet én reagálom túl a dolgokat.

9. mestengo (válaszként erre: 8. - Sylvee12)
2008. jan. 30. 15:29
megbeszéljük! de egyrész semmi önbizalmam, másrészt meg sok rossz tapasztalatom van. nem tudok meglenni nélküle... és megérti, meg próbál segíteni. de nehéz... meg azonnal mindent meg akarok oldani, és érzem hogy ez komoly, meglátom hogy mennyi probléma adódhat egy kapcsolatban... és nem azért vagyok vele, mert rossz egyedül! vagy mert nem merek egyedül lenni. Nagyon szeretem, csak ez meg túlságosan fájna. :D
8. Sylvee12 (válaszként erre: 6. - Mestengo)
2008. jan. 30. 14:33
Mindig azt vallottam, hogy inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Nincs rá mód, hogy megbeszéljétek a problémákat? Én ezt látom megoldásnak (nálunk folyamatban van kb. 3 napja), és ha ez sem vezet eredményre, akkor viszont el kell dönteni, hogy jobb: vele vagy nélküle.
7. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - 9b165d11ec)
2008. jan. 30. 14:28
Történt valami, ami ezt kiváltotta nálad, vagy most tisztul ki a rózsaszín ködfátyol? Hasonló cipőben járok, és csak remélni tudom, hogy ez csak egy hullámvölgy.
2008. jan. 30. 12:09
és nekem is vannak ilyenek... hogy szeretem-e, meg hiányzik-e...nagyon fáj. és így meg nem vagyok boldog. viszont az tuti hogy nem azért vagyok vele, mert nem merek egyedül lenni. csak egyszerűen nem bírok szakítani. ami megin megborít. mert ha nem szeretném, akkor nem lenne nehéz kidobni.de nem tudom kidobni.:(
2008. jan. 29. 17:35
meg azért a szerelem nem az, ami olyan lágolós. nem csak az az. :))) hanem amikor jó vele, hiányzik ha nnincs ott.. ilyenek.
2008. jan. 29. 17:33
ismerős...de ez normális folyamat, túl lehet lenni rajta. :)
2008. jan. 19. 16:58
Szeretem,de kezdek nem szerelmes lenni belé,vagy lehet hogy ez az átmenet amit érzek a szerelem és a szeretet között?????
2008. jan. 19. 16:55
Az imádom és a nemérdekelmivanvele váltakozását érzem iránta de,ezt óránként.Elég xar.Ha velem van akkor kicsit nyugodtabb vagyok,ha nincs velem akkor jönnek ezek az érzések.
2008. jan. 19. 16:54
Nekem most olyan érzésem van lányok,hogy kezdek kiábrándulni.De még nem ábrándultam ki teljesen,viszont tökéletesen látom a hibáit és van pár dolog ami nemtetszik.Ha szerelmes lennék akkor ezeket gondolom nem is venném észre.Én nagyon szerelmes voltam belé és még most is érzek iránta,szal nem múlt el még teljesen,de totál érzem hogy kiégek irányába vagy nemtudom mi lehet a bajom,de valami nemokés nálam.Lehet ez csak átmenei dolog?Valami "kicsit csömöröm van tőle" dolog,vagy ez már tartós marad?Nem akarom elveszíteni,nem akarok szakítani vele,csak nem is tudom mibajom.Inkább elbizonytalonodtam vele kapcsolatban,eddig sem volt túl biztos ez az egész,de most nem is tudom már mit érzek de komolyan.Nektek is volt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook