Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műkörömépítés alkalmi munkavállalóival? fórum

Műkörömépítés alkalmi munkavállalóival? (beszélgetős fórum)


15. felhőjáró (válaszként erre: 12. - Szasz23X)
2009. szept. 1. 15:37
De sajnos lehet gondja ha valakinek nem tetszik hogy ő gyakorol.Ha csak gyakorol nem kérhet pénzt érte még anyagköltséget sem mert az bevétel.Szóval ha valaki feljelenti nagyon megbüntetik.
14. felhőjáró (válaszként erre: 8. - 035bae3aff)
2009. szept. 1. 15:35
Nem írta hogy diákmunkát akar csinálni,csak kiskönyvvel szeretne dolgozni.
2009. aug. 31. 12:54
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot!! Most minden infó jól jön:-D !!! Köszi puszi!!
2009. aug. 31. 12:52
Első körben szerintem az is teljesen jó, ha pl ismerősöknek csinálod, nem hinném, hogy bárki is belekötne... Közlöd, hogy anyagköltséget fizettetsz ki csak, és annak nézzen utána bárki, hogy az mennyi. Gyakorolsz, aztán annyi :D Köze hozzá senkinek nincs. Amíg nem studióban, szalonban dolgozol, nem hiszem hogy gond lenne belőle.
2009. aug. 31. 12:04

Nem tudom... Én most szeretnék tanulni, csak hát sokba van... A párom gyűjti nekem a pénzt, ő is most kapott munkát....

Remélem neked minden sikerülni fog!!! Szurkolok!!

10. 035bae3aff (válaszként erre: 9. - Ee3060870a)
2009. aug. 31. 11:44
Hát igen ezt én is tudtam. De mivel már rég nem vagyok iskolás valahol hallottam hogy almalmi kiskönnyvel is foglalkoztatnak embereket
2009. aug. 31. 11:38
Nem tudom, de ha van diákigazolványod, vannak diákmunka közvetítők, mint a Fürgediák, Meló Diák, stb!! Ott mindig van munka!! Nem számít a kor, a diákigazolvány a lényeg!!
2009. aug. 31. 11:26
Alkalmi vállalóival diákmunkát lehet végezni 26 évesen???
2009. aug. 31. 10:13
Nagyon szépen köszönöm, ígérem igyekezni fogok!!!:-))
2009. aug. 31. 09:55
Sok sikert a szakmához.és remélem fogok látni körmöket amit te csináltál.
2009. aug. 31. 09:49
Értelek és köszönöm a tanácsodat!! Megfogadom, és kigyűjtöm a 6 hónaposra!! Én is vállalkózóként szeretném csinálni, maximálisan legálisan!!! A szüleimtől azt tanultam, hogy a becsület a legfontosabb!! Emiatt szeretnék mindent törvényesen csinálni!! Mégegyszer nagyon köszönöm!!
2009. aug. 31. 09:36
Megnéztem köszi.Annyit jelent hogy nem dolgozhatsz benne csak elvégezheted és csinálhatsz magadnak vagy esetleg alkalmazottként csinálhatod de ebben nem vagyok biztos.Ennyi pénzt ne dobj ki öt napért,de te tudod.
2009. aug. 31. 09:07

Pont ez az!! Nem akarom feketén csinálni!! Az egész sulit akarnám én is, de nincs meg a rávalóm... 5 napos van, kb 1 éve van, itt a link, nézd meg, Jó?

[link]

2009. aug. 31. 08:46

Szia!

Kiskönyvvel csak alkalmazott lehetsz.Ha Hivatalosan csinálni szeretnéd vállalkozónak kell lenned vagy valakinek az alkalmazottja.5 napos tanfolyamról még nem is hallottam.Azt hiszem próbálj más megoldást keresni.Jobb lenne ha elvégeznéd az egész sulit.Én vállalkozásban csinálom. Egyre többen elvégzik a tanfolyamot és sajnos feketén csinálják.Én nem igazán örülök ennek.

2009. aug. 31. 08:40

Sziasztok!! Az én kérdésem elég összetett!! Szeretnék elvégezni egy 5 napos műkörömépítői tanfolyamot, ami oklevelet ad. Sajnos nincs pénzem a 6 hónaposra(180 ezer ft)ami viszont OKJ-s bizit ad.... Szóval a lényeg: alkalmi munkavállalói kiskönyvvel szeretnék magánembereknek építeni körmöket legálisan!!!!! Ilyen van e? Addig szeretném ezt csinálni, míg össze nem jön a pénz az OKJ-s sulira!! Vélemény? Tapasztalatok?

Ha esetleg volna nektek fölösben jegyzet, esetleg emailban küldenétek?? sztiky@gmail.com

Köszike

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook