Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műköröm után nem jött rendbe a körmöm, már egy éve. Mit tegyek? fórum

Műköröm után nem jött rendbe a körmöm, már egy éve. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. doxikri (válaszként erre: 12. - Edb6c38cef)
2010. okt. 13. 19:37
Nem. te is meg tudod csinálni magadnak, csak elég drága a készlet. Viszont tényleg jó és megerősíti a körmöt. Én is most szedtem le a műkörmöt és rögtön le is kezeltem japán manikűrrel. Ezt most hetente megcsinálom.
2010. jan. 28. 10:57
A Micro Cellnek van kifejezetten műköröm levétel utáni körömerősítője (Nail Vital Light), mely garantáltan rendbehozza, megerősíti körmeidet, annyi a titka, hogy kúraszerűen kell használnod!
2009. nov. 17. 14:33

Hát ez nagyon fura, hogy 1 éve nem jött rendbe a körmöd! Tuti nem a műkörömmel volt gond, hanem lehet, hogy valami belső probléma lehet.

Én 4 év után egyszer leszedettem a műkörmöm, de ahogy lenőtt (zselés), már rendben is volt. Pedig én is azért hordtam/hordom, mert törős körmeim vannak, de ugyanolyan volt, mint előtte.

Elvileg, ha jól csinálják a körmöt, akkor a műköröm nem teszi tönkre a természetes körmöt..


Vagy tipes-ragasztós köröm volt? Mert arról nem tudok nyilatkozni, az lehet hogy tönkreteszi.. Nem tudom. A zselé nem.

2009. szept. 1. 13:16
Milyen esetekben nem lehet feltenni műkörmöt?
28. Csigusz 79 (válaszként erre: 27. - Shenzee)
2008. dec. 20. 19:31
Á ilyenre én nem vállalkozom,a bal kezem biztos sikerülne de a jobb.......:)
27. shenzee (válaszként erre: 26. - Csigusz 79)
2008. dec. 20. 19:30
és ha magadnak építenéd?
26. Csigusz 79 (válaszként erre: 25. - Shenzee)
2008. dec. 15. 23:27
Na igen :) amelyik ismerösnek szép a körme azok nekem távol vannak,tudod itt baromi drága minden,ezért gondolkozom,mert csak ugy kidobni pénzt nem szeretnék.
25. shenzee (válaszként erre: 24. - Csigusz 79)
2008. dec. 15. 23:22
szia. próbáld meg elöbb a neten, ha vannak képek már féliker, vagy ismerős aki meg van elégedve a körmösével. Bár gondolom ezt már megtetted volna ha lenne ilyen:)
24. Csigusz 79 (válaszként erre: 23. - Shenzee)
2008. dec. 14. 17:45

Köszi,de az nem fog menni,külföldön lakom :)

De tényleg nagy nehezen megtaláljuk a megfelelö fodrászt,körmöst és mindig közbejön valami,a fodrászom már megvan (a sokadik után aki elcseszte a hajam) de körmöst még keresek ha tényleg rászánom magam a mükörömre.

23. shenzee (válaszként erre: 22. - Csigusz 79)
2008. dec. 14. 16:49

tudom, nekem is 1 cm helyett 10-et vágott :(((

merre keresel, lehet tudok ajánlani valakit. a belvárosban biztos, bár ő horror áron dolgozik, de hibátlanul.

22. Csigusz 79 (válaszként erre: 20. - Shenzee)
2008. dec. 14. 16:29
Nálam az abaj hogy akinél én voltam az nagyon messze lakik tölem,tehát uj valakit kellene keresni és lehet ez tart vissza,mivel uj fodrásszal már megjártam kicsit tarok minden újtol.
21. shenzee (válaszként erre: 20. - Shenzee)
2008. dec. 14. 16:22
jah igen, erre jó példa egyébként az a körmös aki garanciát vállal a körömre. nem tudom hányan vagytok, akiknek ezt egyáltalán említették. Ez lenne a normális.
20. shenzee (válaszként erre: 19. - Csigusz 79)
2008. dec. 14. 16:19
igen, ez igaz. jöttek hozzám is olyan vendégek, akiknek szó szerint űzvörös olt a körömágyuk, és miután leszedtük a körmöt, mély árok volt a természetes körmében, annyira elreszelték. És ez nem is a jéghegy csúcsa... sajnos. Mindenképp olyan körmöst érdemes keresni, akiről kellő információt tudsz szerezni. Legalábbis én ezt tenném. Bevallom én sem csinálom meg magamnak, mert nincs hozzá idegrendszerem, 2x annyi idő mint másnak, ezért én is kerestem valakit.
19. Csigusz 79 (válaszként erre: 18. - Edb6c38cef)
2008. dec. 14. 13:49
Logikus hogy mindenki magának akarja csinálni az üzletet,nem fog mást dicsérni.
2008. dec. 14. 13:44
Engem az bosszant az egészben, hogy a körmösöm nagyon ki volt nyúlva magától. Mindig mondogatta, hogy bezzeg ha más körmöshöz mennék, akkor tuti, hogy jól elcsesznék, elreszelnék, stb. Erre most itt az eredmény:((
17. Csigusz 79 (válaszként erre: 16. - Shenzee)
2008. dec. 14. 13:29
Nincs tapasztalatom a japán manikürrel,csak olvastam róla,nekem nincs mükörmöm,életemben 2-szer ha volt,de nagyon szép volt és mikor lekerült akkor nekem viszonylag gyorsan megerösödött a körmöm.Szilveszterre viszont jó lenne megint felrakatni,ezen még gondolkozom.
16. shenzee (válaszként erre: 11. - Csigusz 79)
2008. dec. 14. 12:53

szia!


A japán manikűr pont erre való. A viasz amit bepolírozunk, eleve véd, plusz vérbőséget okoz a polírozás is. Kúra szerűen 3 alkalmat értek ez alatt, nagyon sokat javul. Én csak az eredményt látom:) Egyébként van egy kevláros körömerősítő ami tényleg nagyon használ!! Más: a műkörömtől nem szabadna gyengülnie a körömnek, mert csak felületi mattítást kellene végezni, nem agyon reszeli, amire jó sok pédát lehet találni. Ami többnyire előfordul az hogy felpuhul a köröm, mert nedvességet von el a körömből, de ez 3 nap után helyreáll. Körmösként, az lenne a reakcióm a "műköröm fujj-ra", hogy sokan azért járnak körmöshöz, mert rágák a körmüket, nem is hinnétek mennyien, és így próblnak megszabadulni a rágástól, vagy a csúnya látványtól.

15. a7a90ace89 (válaszként erre: 8. - Edb6c38cef)
2008. nov. 30. 20:59

Igen, az is vagyok (főállásban pedagójgosz☺).


Mikor tanultam, rajtam is gyakoroltak. Viszont én saját magamnak szedtem le és 1 körmöm teljesen elvékonyodott miatta. Azt gyakrabban erősítőzőm.

14. Csigusz 79 (válaszként erre: 12. - Edb6c38cef)
2008. nov. 30. 19:25
Szerintem igen,de sokat nem tudok róla,ezt is valahol olvastam.
2008. nov. 30. 19:21
gyógyítsd krémekkel és döntsd el h soha többet nem raksz mûkörmöt, nem is szép, ráadásul rongál....fujjj
12. edb6c38cef (válaszként erre: 11. - Csigusz 79)
2008. nov. 30. 19:17
A japán manikűrt is körmös tudja csak csinálni, ugye?
2008. nov. 30. 19:12

Sziasztok!


Én azt olvastam hogy akinek mükörörmtöl gyengült a körme azt helyre lehet hozni japán manikürrel,nekem még nem volt de nézzetek utána hátha segit.

10. Manhattan22 (válaszként erre: 9. - Manhattan22)
2008. nov. 30. 18:15
*Uppsz...tetettem, bocs...
9. Manhattan22 (válaszként erre: 4. - Edb6c38cef)
2008. nov. 30. 18:06
Ahham, de nekem alapjaraton nagyon vekonyak a kormeim, ezert is tettetem mukormot. Kb. 4 evig volt, folyamatosan. Utana kremekkel, koromerositokkel kentem, de folyton letort, nem nott meg, total puha volt:( Aztan, 5 ev utan egyszer csak jo lett:)
8. edb6c38cef (válaszként erre: 7. - A7a90ace89)
2008. nov. 30. 18:06

Ezek szerint körmös vagy?

A hiba biztos bennem van, mert miért csak ez a két körmöm vacakol, nem értem.

Az az elkeserítő, hogy egyébként jól meg is lennék a rövid körmökkel, mert hosszú vékony ujjaim vannak, és keskeny körmeim. De ezt a kettőt totál tövig le kell vágni, mert szabályosan csipkés lesz a széle, ha nincs tövig levágva.

Köszönöm, hogy próbáltok tanácsokat adni, kipróbálom sorban.

2008. nov. 30. 18:00

Ez durva! Próbáltad már, hogy kálciumos körömerősítő lakkot használsz arra az egy ujjadra? Most jobb ötletem nincsen.:(((

Amikor ezt tanultam, sajnos arra nem tanítottak meg minket, hogyan lehet ezen segíteni. magunknak kell(ett) rájönni.

2008. nov. 30. 18:00
Körömvitaminokat vagy élesztőt egyél. Attól erősödik.
2008. nov. 30. 17:59
Az O.P.I.-nak van egy nagyon jó körömerősítő lakkja, az már több ismerősömnek rendbe hozta a körmét műköröm után. Minden nap egy-egy új réteget kell belőle felkenni a körömre, és a 7. napon lemosni az egészet, majd újra kezdeni, amíg csak szükség van rá. És persze nem árthat mellé a vitamin-ásványi anyag-nyomelem kiegészítő sem. Sok sikert!
4. edb6c38cef (válaszként erre: 2. - Manhattan22)
2008. nov. 30. 17:57
5 év, te jó ég:(((
2008. nov. 30. 17:57
Négy évig volt műkörmöm, a körmös nem volt pancser. Ennek ellenére, tavaly ilyenkor szedettem le, és azóta a jobb kéz gyűrűs és középső ujjamon papírvékony a köröm, és ha már 1 mm-t nő, akkor "rojtosodik". A többi körmömmel nincs gond. Hogy lehet ez, és mit lehet tenni vele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook