Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műköröm készítés otthon! fórum

Műköröm készítés otthon! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Műköröm készítés otthon!

1 2 3 4 5 6 7 8
25. e584b61b26 (válaszként erre: 23. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:55

jobbulást nektek/nekik!

Mi meg még nagyon picik vagyunk,így jogosan nyűgösek is!!:)

2009. okt. 1. 12:51

Én is kitanultam a szakmát, és nekem volt olyan vendégem, aki elhatározta a testvérével együtt,h. ők majd maguknak csinálják a körmeiket, megvették, megcsinálták, és mikor az utcán összetalálkoztunk, büszkén mutogatták,h. milyen szép lett! :))

Hááát, meg mondva az őszintét, borzalmas volt, de nekik tetszett, elköltöttek nem is tudom hány ezer foritot, és sokkal többet ültek egy helyben, mire készen lett a körmük, mintha eljöttek volna hozzám.

Ennyit erről, szóval szerintem ez csak annak jó, akinek tényleg van valamilyen gyakorlata, vagy van elötte példa és jól megtudja csinálni magának, csak ez a cikk is írja például,h. milyen jól ellehet sajátítani a netről, stb...

Már hogy a fenébe lehetne? aki még életében nem járt körmösnél, az tuti nem fogja tudni kibogarászni egyik netes honlapról sem,h. mit hogy merre-meddig!

Így csak azt érik el,h. tönkre teszik a saját körmüket, akinek pedig van ehez érzéke, meg affinitása, az meg úgyis elfog menni egy tanfolyamra, szerintem....

2009. okt. 1. 12:51
Nekem betegek sajnos, úgyhogy fekszenek maguktól nem is nagyon kell noszogatni őket...
2009. okt. 1. 12:48
Én is fektetném de csak nyűglődik,itt figyel a kezemben,egyszerűen képtelenség letenni!:DDDDD
21. e584b61b26 (válaszként erre: 20. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:47
szia:)
2009. okt. 1. 12:45
Na lépek lányok mert fektetem a törpiket, majd leszek...
19. e584b61b26 (válaszként erre: 14. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:44
hát ezt én se szeretem,ha eljön bírja ki azt az 1 vagy 1,5 órát.Máskülönben kifutok az időből és a következő vendéget meg kell váratnom,és én nem szívesen járnék vissza olyan szolgáltatóhoz,aki nem pontos.
18. 0df2214072 (válaszként erre: 16. - 1eb84e4bad)
2009. okt. 1. 12:44
Aha, tényleg:D
17. 0df2214072 (válaszként erre: 15. - E584b61b26)
2009. okt. 1. 12:44
Jobb esetben felteszi teszveszre... nekem így van pót-pót-pót uv lámpám, olcsóbban mint a cső lett volna:)érdemes nézelődni...
16. 1eb84e4bad (válaszként erre: 14. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:43
pl amatőrként biztosan kezet mosnék bolyhozás után! mert ne legyen már oylan poros...
15. e584b61b26 (válaszként erre: 13. - 1eb84e4bad)
2009. okt. 1. 12:42

És a végén berág mert nem úgy sikerül és kidobja az egész készletet a fenébe,pláne ha kis kézügyessége és szépérzéke sincs az illetőnek.

Vagy el ajándékozza egy hasonlóan gyakorlott unokatestvérnek,barátnőnek stb.

14. 0df2214072 (válaszként erre: 13. - 1eb84e4bad)
2009. okt. 1. 12:42
és vajon 5 órán át egyszer sem megy wc-re? vagy enni, inni? És akkor mi lesz az előkészített körömmel? Én a vendégeimet sem szeretem ha töltés közben ki akarnak menni rágyújtani, márpedig ezzel sokan így vannak... mert óhatatlanul szennyeződik a köröm felülete, nem is kell hogy hozzáérjen, elég ha a haját megigazítja ugye...
2009. okt. 1. 12:37
ráadásul ha valaki magának csinálja, kezdőként, nem hogy nem spórol időt, de kb 5 órán át fogja csinálni...
12. e584b61b26 (válaszként erre: 10. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:36

Tutti szépet csinálnánk mi ezzel is,de a gyakorlat miatt!Én ezeket meg se néztem,én sem használom ezeket a termékeket,nekem más vált be!


Persze h használják majd egymáson,de nem manikűrre és pedikűrre végülis.

A reszelőkből meg ahogy nézem eldobható van.

Bár igazad van ecsetek stb.

Na de gombás körmöket mi meg úgysem csinálhatunk illetve kezelhetjük,már aki vállalja,én nem kockáztatom a többi vendéget,meg magamat se,úgyhogy előbb kezeltesse...

Ha meg otthon a saját mulasztása miatt alakult ki az az ő baja!!

2009. okt. 1. 12:31
Hát, én is csak az idővel akartam spórolni, gondoltam egyszerűbb az örökmozgókat röptében nyírni, mint elhurcolni fodrászhoz, könyörögni hogy 12,5 másodpercig üljön viszonylag nyugalomban, mialatt a csillagokat is leígérem az égről, hogy valóban nyugi legyen, aztán a nap hátralevő részében a fodrásznál tett meggondolatlan ígéreteket (fagyi, meki, akármi) be is kell váltani. Hát, nem jött össze...
2009. okt. 1. 12:28
Én nem ismerem a Diamond Nails anyagait, de azt nézem hogy itt csak nail prep van csomagolva az alapcsomagba. Én rszemről használok savmentes, és bizonyos esetekben savas primer-t is. Az nem fog hiányozni? Másrészt, ismerve az embereket, nyilvánvaló hogy barátnők együtt is fogják használni, akkor pedig minimum egy eszközfertőtlenítőre, neadjisten bőrfertőtlenítőre is szükség volna. Vagy az már annyira felnyopmná a csomag árát, hogy a kutya se venné meg???? Elképzelhető.
9. e584b61b26 (válaszként erre: 6. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:28

:DDDD

Én meg se próbálnám,amihez nem értek hozzá se fogok,pont azért mert akkor már nekem is tutti lenne egy hajnyíróm is!!:D

8. e584b61b26 (válaszként erre: 7. - Kataera)
2009. okt. 1. 12:26

Mindenképp ajánlanám hogy menj el díszítő tanfolyamra is nagyon sokat tanulhatsz,és az előzőeknek már csak a töredéke árban,mikor még én csináltam,nagyon drága volt!

Kitartó ügyeskedést :)

7. Kataera (válaszként erre: 3. - E584b61b26)
2009. okt. 1. 12:16
Én is tanultam nem is régen! A tavasszal vizsgáztam, tehát nekem is van mit gyakorolnom és a tudásom elmélyíteni. Éppen ezért háborít fel az ilyen cikk és reklámok!
6. 0df2214072 (válaszként erre: 5. - E584b61b26)
2009. okt. 1. 12:07
Na ne is mondd, én egyszer vettem hajnyíró gépet, mondom majd megnyírom a 3 és 5 éves tökit.... na, a lényeg, most van egy tök szipiszupi hajnyíróm, a gyerekekkel meg fodrászhoz járunk:D Pedig, állítólag nem vagyok túl ügyetlen, de ez akkor sem egy olyan dolog, amit az ember gondol egyet és csinálja.
5. e584b61b26 (válaszként erre: 4. - 0df2214072)
2009. okt. 1. 12:04

Totálisan igazad van neked is.

Borzasztó miket ki nem találnak.


Van egy ollóm megyek levágom a hajam!:DD

4. 0df2214072 (válaszként erre: 3. - E584b61b26)
2009. okt. 1. 11:59
Nyuszogó, mint olvasom te is műkörmös vagy, emlékszel még te is nyilván a kezdeti próbálkozásokra, amikor először próbálgattunk saját magunknak műkörmöt építeni, nyilván nem én agyok az egyetlen aki hegyeket-völgyeket alkotott, ugye. A szakértelmet, a gyakorlatot, huszonezer forintos alapkészletekkel nem lehet pótolni. Szerintem ez a készlet nagyon sok embernek csalódást okoz, nem is beszélve az előkészítés során elkövetett hibák (levegős tip például) hozományaként kialakuló egészségkérosodásra, értsd: körömgombár lehet szerezni egy kis figyelmetlenséggel! És mi van, ha nem sikerül olyan profira a végeredmény, mint ahogyan elképzelte az önjelölt műkörmös? Lereszeli? Neadjisten, a körömlemezzel együtt lefeszegeti? Aztán sírva megy a műkörmöshöz, hogy valamit, bármit csináljon, mert a körme oly vékonnyá vált, hogy alapvető dolgokat sem képes elvégezni? Bizonyára nem én vagyok az egyetlen, akihez jött már vendég papítvékonyra reszelt, itt-ott körömágyig elreszelt körmökkel, ami annyira fájdalmas tud lenni adott esetben, hogy fogni sem képes. Hát, aki szeretné ezt a remek lehetőséget kipróbálni, javaslom, gondolkodjon el rajta, miért tanulnak a műkörmösök hosszú ideig, súlyos százezrekért... aztán persze, akinek ez mindegy, bátran lányok, hajrá, tessék menni szupi műkörömépítő készletet venni huszonezrekért.
3. e584b61b26 (válaszként erre: 2. - Kataera)
2009. okt. 1. 11:36
Nekem se tetszik az ötlet egyet értek minden mondatoddal!És nem is túl jó reklám nekem mint műkörmösnek,hogy feleslegesen tanultam és van több év rutinom,gyakorlatom díszítésből is hogy egy pár ezer forintos csomagra le lehet cserélni a munkámat és engem!!Bár kíváncsi lennék hogy néz ki ez a csináld magad műköröm mert az én és még sok más kolleganő munkája mellett labdába se rúghat!!!!
2009. okt. 1. 11:19

Az alapcsomaghoz nem mellékelnek alapvető ismereteket ami nélkül nem lenne szabad hozzá fogni a műköröm készítéshez!Pl:Bőrgyógyászat, anatómia ismereteket anyagismeretet. Ezen belül is a köröm szerkezete, betegségei,a körömlemez elváltozásai,stb. Hibalehetőségek és következményeit a műkörömépítést kizáró körülményeket. Ezekről bizony a tanfolyamokon lehet hallani és kőkemény vizsgát tenni! Nem olyan egyszerű mint azt oly sokan gondolják!

Kicsit durva példa de egy elsősegély csomaggal sem kezd senki egy rutin műtétnek.

2009. szept. 30. 22:50
Milyen egy igazi nő? Stílusos, elegáns és nem utolsó sorban ápolt. Ahhoz, hogy egy nő vonzónak érezze magát, oda kell figyelnie külsejére, s a csinos alakon túl, nem szabad megfeledkeznünk az apró részletekről sem.

Ugrás a teljes írásra: Műköröm készítés otthon!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook