Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műköröm építéssel kapcsoltban szertnék tanácsot kérni! fórum

Műköröm építéssel kapcsoltban szertnék tanácsot kérni! (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 14:47
Nem szabad egyáltalán kezet mosni reszelés után...! A felválásmentes zselé lényege a helyes előkészítés és anyaghasználat. Feltolod a bőrt, lekaparod a bőrt és felbolyhosítod a körmöt...aztán zsírtalanítod, kensz fel tapadáselősígítő folyadékot vagy zselét...Én márkában a Crystal Nailst javaslom, az Xtreme Titanium zseléjét, és mostmár van tapadást segítő zseléje...ha az is felválna, akkor tuti a technikával van a baj. Fontos még, hogy nem szabad tól reszelni a körmöt, csak finom reszelővel mattítani!!!!!
15. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 14:25

Hát annyira csak nem ügyesen, ha nem tartós.

Olyan zselé, amit itt írtál nincs :) Max neked azt mondták. A zselé nem vonja el a vizet..

És már minden középkategóriás és a feletti áru zselé tartós, ha jól van megcsinálva.

Nem jól készíted elő a körmöt, azért jön le.

14. 97c4bc0225 (válaszként erre: 13. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 14:22

gombaölő és nedvesség elvonó hatású. én úgy szoktam csinálni, hogy manikűrözök, finom reszelővel felbolyhozom a köröm felületét, majd nail prep, meg kell várni míg megszárad és utána jöhet a primer. nekem savas van, szóval jó büdi :D meg illik vigyázni, hogy ne jusson a bőrre. de abból is van sav mentes verzió is, azt még nem próbáltam. szóval én így készítem elő a körmöt és akkor utána jöhet builder clear, vagy ez a base gel mióta vettem. Nekem így jó tapasztalataim vannak, tartós marad a köröm, csak tölteni kell de le nem esik, fel nem válik meg ilyenek.


Amúgy még az is eszembe jutott, hogy ahová régebben jártam körmös, neki volt egy vendége akinek mindegy milyen zselét tett a körmére 2-3napon belül lepotyogott az összes. Aztán kipróbálta a porcelánt és az meg simán fennmaradt neki 1 hónapig is. Szóval sajna van olyan is, hogy az ember körme "nem bírja el" az adott anyagot. :S

13. Mindzsi (válaszként erre: 12. - 97c4bc0225)
2011. júl. 13. 14:16
csak primert használok. Mire jó ez a nail prep? Ilyenről még nem hallottam :/
2011. júl. 13. 14:14
Nail prepet is meg primert is használsz, mielőtt felviszed az alap réteget? A CN-nek most van egy újítása a base gel ami polimer gyökeret ereszt a körömbe, talán ha azzal dolgoznál alaprétegként, lehet, hogy tartósabb maradna esetleg nem? Ráadásul azért is jó, mert ha franciát akarsz csinálni, nem engedi megcsúszni a szabadszéli részeket. Én vettem nekem bejött, már 3 hetesek a körmök amiket csináltam vele, pedig kaptak rendesen a melóban és még bírják, csak bazi gyorsan nő a körmöm ezért már össze kell reszelnem, de ez más kérdés. ;)
11. Mindzsi (válaszként erre: 9. - Eperke81)
2011. júl. 13. 13:51
Én is ilyen termékeket használok!
10. Agnik1 (válaszként erre: 7. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 13:42

Nekem ez vált be. Igaz éget, de ez sosem jött le magától.


[link]



Most Ausztriából kaptam zselét, de az nem jó...

2011. júl. 13. 13:42
szia, nekem is 5 hétig tart. körmösöm a crystal nails termékeit használja, ennyit tudok.....de neki is volt már olyan, hogy vett pl. egy fertőtlenítő stiftet (ugyaninnen) és akinek azzal dolgozott alá, mindenkinek felpattogott. Nem az "alapanyagon" múlt. Sok sikert!
8. judy1974 (válaszként erre: 6. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 13:39
akkor nem tudom, én nem értek hozzá, csak "viselő" vagyok nem szakmabeli
7. Mindzsi (válaszként erre: 5. - Agnik1)
2011. júl. 13. 13:37
Te magadnak csinálod? Milyen zselét használsz?
6. Mindzsi (válaszként erre: 4. - Judy1974)
2011. júl. 13. 13:36
Hát ez érdekes, én nem mosok kezet utána, csak lekefélem és ráteszem a fixálót... utána jön a zselé. De lehet hogy azzal a folyadékkal van a baj? Hát már komolyan nem tudom, mi a baj :(
5. Agnik1 (válaszként erre: 3. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 13:34

Akkor nem tudom:(

Nekem egy bizonyos zselénél tartós volt, a mostani zselém viszont nem jó, akármit csinálok töredezik be meg le a körmöm...

2011. júl. 13. 13:33
én csak annyit tudok, hogy az én körmösöm, miután érdesítette a saját körmöm, nem enged kezet mosni, hanem csak lekefézi, és úgy "porosan" kezdi ráhúzni a zselét. 5 hetente járok és mindig tökéletes. A barátnőm körmöse pedig megmosatja vele a kezét lereszelés után és úgy teszi rá az első réteg zselét és neki rendszeresen felválik. lehet hogy ez az oka?
3. Mindzsi (válaszként erre: 2. - Agnik1)
2011. júl. 13. 13:32
Reszelés után teszek rá, vízelvonó és tapadás elősegítő folyadékot
2. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2011. júl. 13. 13:30
Leválásgátló lötyit használsz? És fixáló lötyit???
2011. júl. 13. 13:27
Tetszik a körmözés, és nagyon ügyesen meg is tudom csinálni a körmöket, azonban nem tartósak, és nem tudom hol rontom el :(( Vannak professzionális cuccaim is hozzá, zselé, lámpa, ecsetek, minden... a zselé amit most vettem extra tartós, extra gyorsan száradó, extra vízelvonó hatású és nem éget... mégis másnap lepattant a köröm. :( Már elvagyok keseredve mert már mindent megpróbáltam! Mit csinálhatok rosszul??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook