Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök segítsetek! Megrepedt a zselé és kezd leválni a körmömről, normális ez? fórum

Műkörmösök segítsetek! Megrepedt a zselé és kezd leválni a körmömről, normális ez? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 22. 10:24
nekem lazán bírja a zselé négy hétig, most pont nincs fönn körmöm, mert nem ért rá a körmösöm tölteni, ezért gyorsan lekaptuk, egyébként is elég csúnya volt több mint öt hét után, de legutóbb is csak az ötödik hétre lett csúnya meg tört le kettő, pedig nem voltam reszeltetni sem.
2009. szept. 22. 06:31

Nekem is csak 3 hétig bírja.

Én is jártam úgy rokonommal hogy felvált neki. MÉrges is volt és egyértelműen engem tartott hülyének.

Csak nem értette meg hogy annyira elvékonyodott a körme a zselétől hogy nem bírta egyszerűen tartani a körme a zselét.

Így meg jó hogy elpattan ha nincs normális alapja.

2009. máj. 15. 20:37
Zsírtalanító volt használva...
2009. máj. 15. 19:42

Sziasztok!


Friss körmösként...az Én véleményem,hogy lehet kimaradt a tapadássegítő, zsírtalanító. Nekem lassan 7 éve van körmöm kisebb nagyobb kihagyásokkal (terhesség). Felváltva volt zselé- porcelán és mind a 2t jól bírom. ("zsíros a köröm")

De Én még kicsi vagyok, azért átgondolandó a tapadássegítő, zsírtalanító gombásodás elleni folyadék használata.


u.i.: Cukrászként dolgoztam :)

2009. máj. 15. 13:56
nem normális
20. cini1 (válaszként erre: 16. - Mimi2)
2009. máj. 15. 12:26
Mimi2! Írd meg légyszi priviben, hogy milyen márkát használsz! Előre is köszi!!!!
2009. máj. 15. 12:21
nekem nem spórolták le a zsírtalanítót előtte, és tényleg yo minőségű anyagokkal dolgozik a körmösöm, mégis ledobta:( de nem baj, mert a porcelán nagyon bevált nekem:)
2009. máj. 15. 11:54
2.hozzászólásra írtam!
17. kRISZTAL (válaszként erre: 6. - 7830d8ff31)
2009. máj. 15. 11:47
Szia!.Kettő hét után reszeltetni kellene menni.Reszeléstől számítva ismét kettő hét majd töltetni.Ez így működik,ekkor szép a műköröm.Elmúlt három hete,hogy voltál már a lenövés is igényelné az összereszelést.Még ha kevésbé gyorsan is nő a körmöd, a köröm növekedés előre haladtával a forma (C ív )kialakítás is előre halad,és az úgy már nem szép.
16. mimi2 (válaszként erre: 15. - Vasolya)
2009. máj. 15. 11:33

Már úgy voltam,hogy porcelánnal fogom megcsinálni anyukám meg a hugom körmét,mert kinek másnak,ha nem családtagnak válik fel a zselé :(

Hallottam róla,hogy van,hogy nem birja valakinek a zselét a körme,ezért gondolkodtam a porcelánon.

De szerencsére ezzel a zselével még nekik is birja 5 hétig is.Csak a lenövés látszik.

Jaa,és persze a márkán belüli,hozzá való előkészitő folyadékot használom.

15. vasolya (válaszként erre: 13. - Mimmo33)
2009. máj. 15. 11:29
Nyilván a zsírtalanító az alap.De valakinek akkor is ledobja a zselét,míg a porcelán a keménysége miatt ragaszkodóbb,ha lehet ilyet mondani.
14. mimi2 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 15. 11:25

Szia!


Sokmindentől lehet,de leginkább az lehet a baj,hogy az előkészités,vagy a zselé nem jó.

Sok zselét kipróbáltam már,és végre megtaláltam azt,ami nem levegesődik fel senkinek.

Igaz,hogy nem az olcsó kategóriába tartozik,de megéri a legjobb minőségű anyagokat használni.

13. mimmo33 (válaszként erre: 11. - Vasolya)
2009. máj. 15. 11:19

;)

Pont ezért KELLENE bekennie a körmét zsírtalanítóval...de ha lespórolja a körmös, akkor jelentkeznek a hibák...

12. 9933e6cc1b (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 15. 11:11

Szia!

Három hete van fenn a körmöd,ez annyira nem gáz.Sokszor van,hogy az első feltevésnél így nő le,hidd el a második sokkal szebb lesz.Bírd ki,hogy nem piszkálod folyamatosa,fokozottabban vigyázz rá,hogy kibírja a töltésig.Nekem is csak három hetet bír el a körmöm.:-)

2009. máj. 15. 11:00
Én is úgy tudom akinek zsírosabb a körme annak jobban be válik a porcelán,talán érdemes azt is kipróbálni..:))
2009. máj. 15. 10:57
Haj, és én gumikesztyűben szoktam mosogatni meg hajatmosni a biztonság kedvéért:D
9. zsófyc (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 15. 10:57

Nekem is nem rég volt fent az első körmöm, és zseléset választottam. Úgy egy hétig egész szép volt, de aztán a szélénél elkezdett feljönni, és töredezni...

Elmentem a körmösömhöz, és azt mondta h akkor az lehet a baj h zsírosabb a körmöm, és ledobja a zselét. Akkor raktunk fel porcelánt, jövőhétvégén megyek töltetni, pedig már 4 hete fent van:)

Gyönyörű szépen rajta maradt.

Nem tudom ugyan h milyen körmöshöz jársz, én általában inkább szalonban dolgozókhoz mennék, mert nekik tuti van megfelelő végzettségük. Sokan csak maguknak tanulják, és mivel az elméleti képzés nincs meg hozzá....

Szóval ha úgy gondolod h a körmösöd lehetett a hibás akkor válassz másikat, de én a helyedben megmutatnám a (másik) körmösnek h h néz ki a zseléd, hátha ő tud vmi okosabbat rá:)

Sok szerencsét:)

2009. máj. 15. 10:57

Szerintem is keress másik manikűröst!

Nekem is a harmadik jött be és most mondhatom:tökéletes!!!

2009. máj. 15. 10:53

Nem csináltam vele semmi olyat, amitől megsérülhetett volna :S

Azt hogy a körömágynál darabokban töredezik le, példul hajmosás után vettem észre, pedig bírnia kellene :S

6. 7830d8ff31 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 15. 10:52
Én nagyon szeretem a zselét, viselni is és készíteni is. Nem olyan merev, mint a porcelán és ezért kevésbé sérülékeny (kéne, hogy legyen) Bár nekem még azért nincs sok tapasztalatom, de így leírás alapján technikai hibának tűnik, én továbbra is ajánlanám a zselét. (ha az előkészítéssel volt a probléma, vagy kivételes esetben van olyan, hogy valakinek a körmére nem lehet építeni, akkor szerintem mindegy, hogy zselé vagy pocelán, ígyis úgyis lejött volna)
5. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 15. 10:51

Szerintem nem normális.

Nekem már lassan 7. éve van , de csak töltésre járok 3-4 hetente. Nincs javítgatás, köröm leesés stb.A helyedben keresnék egy másik körmöst, aki minőségi munkát csinál.

4. Myrthil (válaszként erre: 2. - Szil123)
2009. máj. 15. 10:46
Bocsi, csak nem engedi egyszerre az egészet beírni :S
2009. máj. 15. 10:45

Április 23-án rakattam fel először zselét a körmeimre. A körömágynál darabokban töredezik le, és nagyon csúnya. Az egyik ujjamon keresztbe megrepedt a zselé, többön pedig elvált a körömtől és hamarosan egybe le is fog róla esni. Nincs nagy körmöm, mert nem szeretem, ha hosszú, most kb 4-5 mm. Normális ez?

A jövő hétre terveztem a töltést, de most ez egy kicsit elvette tőle a kedvem.

2009. máj. 15. 10:45
de mibe ?????????????
2009. máj. 15. 10:44
Műkörmösök segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook