Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök segítsetek! :) A színes zselét is pont úgy kell használni, mint a fehéret francia köröm készítésénél? fórum

Műkörmösök segítsetek! :) A színes zselét is pont úgy kell használni, mint a fehéret francia köröm készítésénél? (tudásbázis kérdés)


6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - JÁZMIN77)
2011. máj. 16. 22:04
Igen, mert alaptanfolyam. Talán azért. És még az alapokra is olyan kevés idő jut sajnos, hogy vicc. Ezért van ezer továbbképzés. Hogy megtanuljuk azt, amit az alapon nem is említenek. És azért van annyi rossz körmös, mert nem veszi tudomásul, hogy az alaptanfolyam az majdnem a nullával egyenlő. Ami sajnálatos ugyan, de tény.
2011. máj. 16. 13:24
AZ AZ IGAZSÁG H ÉN IS MŰKÖRMÖS VAGYOK,DE A TANFIN OLYAN KEVÉS DOLGOT MONDANAK EL ,HOGY SZINTE CSAK AZ ALAPOT
2011. máj. 16. 13:13
Akkor próbálja nyugodtan! Annyi hogy talán némelyik színes zselének több időre van szüksége hogy megkössön!:)
2011. máj. 16. 13:03
Tudja ,csak még fehérrel dolgoztak és megerősítést akar!:)
2011. máj. 16. 13:01
Szia! Ha jól tudom ugyanúgy kell használni mint bármelyik építőzselét. Alapozás, színes és végül fény. Bár nem vok műkörmös, a szépségiparban dolgoztam. Ha a barátnőd tanulja a körmözést akkor érdemes lenne az oktatójától érdeklődni! :)
2011. máj. 16. 12:53

Barátnőm most tanulja és érdekelne hogy a színes zselét is pont úgy kell használni,mint a fehéret francia köröm készítésénél???Piros végű körmöt készítene!:)


Köszönöm az ötleteket, praktikákat!


:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook