Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet házasság szex nélkül? fórum

Működhet házasság szex nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. aug. 11. 23:17
Jesszusom!! Nem!!!
82. isana
2013. aug. 11. 23:15
Nem működhet..Egy ideig-óráig még működik a tagadás, és a kifogás keresés-találás. Az idő azonban halad, és egyre mélyebb sebeket és távolságot vág a két fél közé. Én is átéltem ezt! tudom mit beszélek. Azonban találtam rá egy legális megoldást, ami végül segített abban, hogy mindent rendbe tudjunk hozni..Azokat az éveket és szenvedéseket azonban nem tudjuk soha visszahozni! De igyekszünk nem visszatérni oda ahonnan kikecmeregtünk már egyszer.
2013. aug. 10. 22:52
nem
80. cc3f65d69e (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2013. aug. 10. 22:18
Nem működhet!Senki ne törődjön bele,ha nincs!
79. Rubin17 (válaszként erre: 78. - CHROMED7)
2013. aug. 10. 22:12

Elmesélem én hogy voltam a férjemmel.

Találkoztam 4év után a gyerekkori szerelmemmel(ő is házas)Amint megláttuk egymást,egyből lángra lobbantunk,amit nem éltünk ki soha(távolság,vagy ki tudja miért)amúgy a találkozás teljesen véleten volt.

Attól kezdve,hogy vele találkoztam,nem tudtam már úgy nézni a férjemre mint azelőtt.Csak telefonon "érintkeztünk"a volt szerelmemmel napi szinten,és ilyenkor órákig beszélgettünk.És közben őrülten vágytam rá,de legjobban a lelkére,hogy kapcsolatban legyen az én lelkemmel.

A férjemmel úgy voltam,hogy nem bírtam elviselni még az érintését sem.Máséra vágytam.Mikor mellettem feküdt az ágyban és simogatott,mindig úgy tettem mintha aludnék,hátha megunja és abba hagyja.Nagyon ritkán voltunk együtt, 3-4 havonta,de nekem bőven elég volt ez is,mert nem tett boldoggá.Volt,hogy az aktus végén elkapott a sírás,mert csak a testem elégült ki,a lelkem nem.Mindennap azt vártam mikor hív a volt szerelmem,hogy hallhassam a hangját.

Rájöttem,hogy ha így folytatódik,akkor válás lesz a vége a férjemmel.És arra is rájöttem,hogy nekem már nincs több dolgom a volt szerelmemmel,mert ha lenne,akkor még most is együtt lennénk.Biztos nem véletlen,hogy megismertem a férjemet,és azonnal lett közös gyerekünk.(érdekes hogy előtte soha nem estem teherbe)

Lényeg,hogy hirtelen ért a felismerés,hogy nekem a házasságomat kell rendbe tennem,mert most ez a dolgom,bármennyire is fáj a szívem.Neki már más dolga(tanulnivalója)van az életben,és ebbe én már nem szerepelek.

Megmondtam neki,hogy ennek igy nincs értelme és ne keressük egymást.

Azóta rendbe jött a férjemmel a szexuális életünk,és minden alkalmat megragadunk hogy együtt legyünk.A fiúnk miatt néha nehéz de megoldjuk:-)

2013. aug. 8. 15:07
Már úgy értem, hogy vagy megjavul, vagy bennem is elmúlik és másfelé indulok. Harmadik lehetőség nem nagyon van...
77. CHROMED7 (válaszként erre: 76. - 64ce40d252)
2013. aug. 8. 15:06

Csak idő kérdése az egész, valami biztos lesz.

:)

76. 64ce40d252 (válaszként erre: 75. - CHROMED7)
2013. aug. 7. 21:16
Minden betegség lelki eredetű - mondják a természetgyógyászok, és ezt én is vallom. Teljesen megértem, amit írtál, sajnos ez mind igaz. És fájdalmas. Az idő múlásával, ha nem változik semmi, nem talál vissza hozzád párod, remélhetően megkopik a vágyad, mielőtt tényleg belebetegszel, és másutt, titokban, Te is megtalálod a boldogságot. Igen, tudom, sívár dolog szeretőt tartani, de annyit nem ér egy nő sem, főleg, ha rideg és érzéketlen, hogy a hiányától megpusztuljon egy férfi. És fordítva is igaz.
2013. aug. 7. 11:18

Az utolsó mondat természetesen nem szándékos dologról szólt.


Egész egyszerűen az ember belebetegszik abba, hogy folyamatosan mellőzve van, meg a folyamatos, gyötrő vágyba, illetve szeretetlenségbe...Ki előbb, ki később. Én még tartom magam, igyekszem sportolni, viszont nagyon fáradok lelkileg.

Az meg tény, hogy bizonyos betegségek visszavezethetőek lelki okokra.

74. 64ce40d252 (válaszként erre: 73. - CHROMED7)
2013. aug. 6. 21:20

Örülök, hogy ezt így gondolod. Éppen ezért nem engedheted meg magadnak az 58. hozzászólásod utolsó mondatát!


A fórum kérdésénél maradva, sajnos működnie kell, mert van olyan körülmény, amiért érdemes ezt az áldozatot hozni. Ennél fontosabb kérdés, hogy szeretetlenségben lehet-e élni?

73. CHROMED7 (válaszként erre: 72. - 64ce40d252)
2013. aug. 6. 10:33

Én is így vagyok vele, én az életemet a gyerekek születésétől nekik szenteltem.

Lehet, hülye vagyok emiatt, mert csak 1 életem van.


De nekik is, és ameddig rajtam múlik, az legyen teljes. Hiszen őket mi hívtuk a világra, és nem tehetnek semmiről.

2013. aug. 5. 21:52
A gyerekek az életünk értelme, őket büntetni nagy felelőtlenség azzal, hogy valamelyik szülő eltávolodik a mindennapjaikból. Értük kell élnünk,hogy boldog jövőt biztosítsunk nekik. Ez kell, hogy erőt adjon, és sérülés nélkül túléld reménytelen vágyódásod. Előfordul, hogy a szülők már csak békésen egymás mellett, de nem egymással szerelemben élnek. De a család együtt, és a gyerekeknek teljes az élete anyával és apával.
71. töprengő (válaszként erre: 68. - 06f56e8246)
2013. aug. 5. 21:33

semmi se biztos....

csak úgy gondolom ahogy írtam. ennyi az esély rá...

70. CHROMED7 (válaszként erre: 67. - 64ce40d252)
2013. aug. 5. 16:00
Ez szerintem is így van...akár bevallják, akár nem.
69. CHROMED7 (válaszként erre: 65. - Sanyinak)
2013. aug. 5. 15:59
Szeretőt tartani mindig könnyebb dolog, mint küzdeni azért, hogy rendbejöhessen a kapcsolat. Szerintem.
68. 06f56e8246 (válaszként erre: 66. - Töprengő)
2013. aug. 5. 14:29
Biztos igazad van?
2013. aug. 4. 22:28
Egészséges nő akkor nem kívánja a férjét, ha van valakije, ha máshoz vonzódik. Természetes, hogy zavarja a férje közelsége, érintése, egyáltalán a társasága; más férfi ölelésére, hangjára, kedvességére vágyik. Bármennyire fájdalmas egy szerető férjnek, a kihülésnek nyomós oka van.
2013. aug. 4. 09:27
50 % hogy lebukuk.... " Inkább " nem könnyű
65. sanyinak (válaszként erre: 61. - CHROMED7)
2013. aug. 3. 22:34
Könnyű dolog szeretőt tartani?
64. töprengő (válaszként erre: 61. - CHROMED7)
2013. aug. 3. 22:24
Csak finoman akartam leírni. Jó kiadós szexet kellett volna írnom....
63. Noarashi (válaszként erre: 56. - CHROMED7)
2013. aug. 3. 15:03
Szexuálpszichológushoz fordulni?
62. ina87 (válaszként erre: 1. - F5112bf73e)
2013. aug. 3. 14:46
Amugy igazad van,ha minden klapol a házaságotokban akk mért nem müködik a sex,talán az asszony után kéne nézni nincs e valakije,mert azért a leirtak alapján ha ténleg jó házaságban vagytok és egészségesek vagytok azmár nem illik bele h havi 1 alkalom,persze ez még nem ok a válásra de valljuk be azért férj feleség közt kellene több intimítás azért ezis velejár a házasághoz,az nem kifogás h mert jól megvagytok és a havi sex az elég az meg sajnos nem megoldás ha félrelépnél,valami végett már nem kivám a feleséged és ennek számos oka lehet!
61. CHROMED7 (válaszként erre: 59. - Töprengő)
2013. júl. 31. 11:25
Ha csak a hancúrról szólna a dolog, arra könnyen lehet találni megoldást, akár egy szerető képében. Itt viszont ennél többről van szó. ;)
2013. júl. 30. 15:48
Nem kell ezt olyan komolyan venni.Egy életünk van.Én keresek mást akinek fontos vagyok ennyi!
59. töprengő (válaszként erre: 58. - CHROMED7)
2013. júl. 30. 14:34

Talán annyira azért nem.

De biztosan jó a léleknek is egy jó kis hancúr.

2013. júl. 30. 08:35

Amikor naponta arra riadsz fel, hogy Róla álmodtál...és ugyan ott fekszik melletted, de tudod hogy valójában sokkal-sokkal messzebb vagytok egymástól.

Minden egyes nap meghal az ember lelke, egy idő után követni fogja a teste is.

57. Icus (válaszként erre: 55. - 76a5050894)
2013. júl. 29. 14:48
Persze, hogy működik... Kérdés, hogyan?? :(
56. CHROMED7 (válaszként erre: 55. - 76a5050894)
2013. júl. 29. 07:14

Sziasztok!


Egy másik férfi, hasonló cipőben.


Nem működhet semmilyen kapcsolat így.

8 hónapja vagyunk ebben az állapotban a feleségemmel, és napi szinten szakadok szét a vágytól. Ha ránézek, megőrülök. Igyekszem mást csinálni, elmegyek bicajozok 40-50 km-t, de nem segít.

Az okot tudom, ő azt mondja kihűlt...igaz, tenni nem hajlandó ellene semmit, közös programra nem hajlandó, romantikus programra évek óta nem hajlandó.


Nem tudom meddig bírom még...de ott vannak a gyerekeim, akiket nem tudok elhagyni :(

2013. júl. 28. 10:55
A mienk is "működik"pedig már több mint 2hónapja semmi nincs
2013. júl. 28. 10:48

Nem tartom valúszínűnek hogy megírja.

Töröltette magát.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook