Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat közös programok nélkül? fórum

Működhet egy kapcsolat közös programok nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Amina93 (válaszként erre: 6. - Lávli)
2019. jan. 18. 07:44

Megin veled nem vagyok egy véleményen 😅


Az szerintem nem tenyeren hordozas ha oda bújik megpuszilgatni esténként.. 😒

9. Lávli (válaszként erre: 7. - Dd9dec5381)
2019. jan. 18. 07:43

Volt már egy tökre hasonló fórum nemrég, más névvel, ugyan ezen problémával. Már a konkluziora sem emlékszem.

De a Legyen ön is ... meg állandó Zakopane között széles a paletta 😀

Talán az volt, hogy kell keresni egy utazgató fazont?

8. Amina93 (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. jan. 18. 07:43
Ez nálunk is probléma.a párom itthon ülős típus.részben en is,de azért vágyok közös programokra,kirandulasokra,mozira,vagy csak egy spontán kajara a plazaba.😃 ő ezekre mind nem raveheto .. Ez miatt sok a durci.de amugy simán megölheti a kapcsolatot!
2019. jan. 18. 07:38
Szerintem teljesen jogos igény, hogy valaki 23 évesen élményekre vágyik, nem a minden esti Legyen ön is milliomosra. Persze, jó a tv előtt összebújni, meg munka meg fáradtság meg gyűjtögetés, de egy ilyen fiatal lánytól ez nem extrém igény. Mindezt mondom úgy, hogy semmilyen részletet nem tudunk. Más kérdés, hogy nekem anno tökre megfelelt a sátor és a gyalogtúra dobozos sörrel a végén, de hát én egy igénytelen állat vagyok :))
6. Lávli (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. jan. 18. 07:34

Na most az nem mindegy, hogy a tenyerén hordást te hogy ertelmezed.

Zakopaneval és virágcsokorral, vagy hogy szeretőn megölel még elalvás előtt és azt mondja álmodj szépeket édes szívem.

Mert állandó utazgatás nélkül is működik egy jó kapcsolat, de otthon közösen eltöltött idő nélkül, intimitás nélkül nem fog működni.

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - 366f4505e9)
2019. jan. 18. 07:26
Nem az a lényeg, hogy neki honnan van/lenne forrása.
4. 366f4505e9 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2019. jan. 17. 21:39
Nyilvan nem o állta, ha nyaron meg ott tartott, hogy uj szakmát tanulna esetleg, mert pedig papírt gyűjtött, de meloja nem volt (ha meg igen, gyorsan beleunt, mert sokat kellett melózni).
2019. jan. 17. 21:08
Szerintem nem,a közös program alapja a feltöltődésnek.Idönként szükség van rá.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Kovacskat1223)
2019. jan. 17. 21:01

Lehet, hogy tervei vannak, gyűjtögeti a pénzét.

Házasok vagytok? Közös kasszán?

Korábban ki állta a közös programok anyagi részét?

2019. jan. 17. 20:42
A fórum amiatt íródik, hogy a párom az utóbbi egy évben szinte a nullára csökkentette a közös programok számát. Az évben 1x voltunk étteremben és egyszer 2 napra Zakopanéban. Azelőtt be jártuk fél Magyarországot, minden hétvégén kirándultunk. Se mozi se étterem, semmi. Nem hord már a tenyerén, sokat dolgozik. Állandóan dolgozik, csak be esik kb az ágyba. Szólni már nem szólok, tudja, hogy erre vágyom. Mit tegyek? Anyám szerint ő se járt soha apámmal sehova mert nem volt pénzük. El se hagyta a falut. A mamáek se,ez csak divat lett szerintük. Nekem viszont borzasztó rossz. 23 éves vagyok, szeretem és ő is nagyon szeret. Ez mégis meg változott. Régen virágot is kaptam havonta.. 😕
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook