Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műfogsorrögzítő. Vélemények? fórum

Műfogsorrögzítő. Vélemények? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 28. 12:50
Nem feltétlenül a törés miatt csúszkál. Kivehető műfogsor alatt sajnos sorvad a csont, ezért pár év után már nem fog úgy illeszkedni neki, mint korábban. Ilyenkor meg lehet próbálni alábélelni, de tökéletes így sem lesz. Vagy újat kell csináltatni, vagy pedig el kell gondolkodni az implantátumra rögzített pótláson, az egyáltalán nem fog csúszkálni és nem kell toldozgatni-foldozgatni sem.
2011. júl. 28. 12:34

Szia!! Szerintem anyukád vigye vissza és ott huzzanak rajta ha olyan ha nem akkor meg tölcsenek alá mert lehet a foginy is lesülyedhetet. Sajnos pár nap alatt is tud sülyedni. Tapasztalatból mondom, és szerintem bármelyik ragasztó jó ha nem alergiás eggyikre sem.


szia Marcsi

2011. júl. 28. 12:25
Az én nagyim a blendamed íztelen műfogsorrögzítőjét használja. Ő meg van vele elégedve, patikában veszi.
2011. júl. 28. 12:24

Sziasztok!

Édesanyámnak egy pár éve műfogsora van. Nem volt velem semmi gond, de később megrepedt. Elvitte fogtechnikushoz, meg is csinálta neki, de azóta folyamatosan "csúszkál" neki, olyan, mintha mindig ki akarna esni. Nos ez nem túl szép látvány, főleg amikor társaságban van, és mondjuk elkezd nevetni valamin...:)

Milyen műfogsorrögzítő krémeket tudtok ajánlani? Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook