Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Msn-en beszélünk egy sráccal és el szeretné kérni a telefonszámom. Szerintetek mit tegyek? fórum

Msn-en beszélünk egy sráccal és el szeretné kérni a telefonszámom. Szerintetek mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 20. 13:09
add meg és várd a hívását, szigorúan a telefon mellett ülve:DD
2009. jan. 20. 13:01
ne add meg.
2009. jan. 17. 09:58
Szerintem még ne add meg, nincs számról te hívd fel, ha úgy gondolod pár beszélgetés után, hogy normális, akkor add meg!
2009. jan. 17. 09:30
Ha ,ajd visszaél vagy bármi más akkor nem veszem fel a telefont.Már adtam meg valakinek és ő sem zaklat.Majd kiderül hogy jól döntöttem-e.De azért köszi!
20. Csigusz 79 (válaszként erre: 18. - Alexandracska83)
2009. jan. 16. 23:21
Én nem adnám meg.
2009. jan. 16. 23:17

Én nem adnám meg!

Először látnom kéne,meg váltani pár szót élőben,aztán majd kiderül megadom e vagy sem!!!!

És ha zaklatni fog???OK,számot cserélsz.....:)

Sztem kicsit óvatosabbnak kellett volna lenned!Bocs,hogy beledumálok....::))

2009. jan. 16. 23:12
Megadtam neki de remélem nem él vissza vele!!
2009. jan. 16. 19:41
Szerintem nincs semmi vesztenivalód ha megadod neki, azzal nemnagyon tud visszaélni, nem tud semmi rosszat csinálni neked akkor se, ha nem jön be neked...ha beszéltek telón is, legalább jobban megismered!
16. daroki
2009. jan. 16. 18:22
Miért nem rögtön webkamcsiztok??
15. sariya
2009. jan. 16. 18:17
Miért nem hívod fel te??
2009. jan. 16. 18:16
Hát igen tudom hogy nem lesz semmi bajom belőle.Lehet kap egy esélyt max ha idegesít akkor nem veszem fel neki.Csak nem tudom miért van rossz érzésem ha arra gondolok hogy megadom.Bizti a félelem!
2009. jan. 16. 13:02
msn-en is lehet hallani a másik hangját, meg még ingyen is van. Vagy skype-on.
2009. jan. 16. 13:01
szerintem add meg....
2009. jan. 16. 12:54
Attól függ mióta beszéltek msn-en.Barátnőm megadta a srácnak a telefonszámát és fel is hívta.Vagy hívd te.
2009. jan. 16. 11:30
hívd fel inkábbb te!
2009. jan. 16. 11:29
szerintem megadhatod a telszámodat, nem olyan nagy dolog, hisz nem a számlaszámodat kérte:) remélem jót dumcsiztok!!
8. Pont
2009. jan. 16. 11:24
Hívd fel.
2009. jan. 16. 11:22

Az előző barátommal (akivel egyébként több mint egy évig együtt voltam) Úgy ismerkedtem meg, hogy msn-en felvett(ugyanabba a városban lakunk), beszélgettünk, ez másnap folytatódott és este felé mondta, hogy megy egy házibuliba, és hogy elmegyek e vele, én igent mondtam, és úgymond egy vadidegennel elmentem(ami így visszagondolva nem volt azért egy teljesen átfontolt döntés:))na de minden jól sült el, és nagyon jó volt:)

Na ebből azt akarom kihozni, hogy szerintem nyugodtan add meg a számodat, abból még nem lesz baj szerintem:)

2009. jan. 16. 10:29

Aki mer az nyer! Bátraké a szerencse, és sorolhatnám! Mi bajod történhet? Ez csak egy telefonszám és ebből akár több is kisülhet!:)

Félsz a változástól, hogy esetleg jobb vagy rosszabb lesz? Mérlegelj! Biztos csak bukhatsz vele? Ha lakáskulcsot adsz neki, abban sokkal több bukkanó van,amibe pofára lehet esni! Na, de egy telefonszám...?

Lehet, hogy én vagyok a naiv,de mivel én sokáig vegetáltam, majd meditáltam a döntéseimen, én sok-sok évet buktam, mert nem mertem!Ezért boldogtalan éveket fizettem!

A döntést neked kell meghozni,és vállalnod kell érte a felelősséget! Ezt nem ruházhatod másra!:) Sok szerencsét!:)

2009. jan. 16. 09:29
Ha nem bízol benne,akkor vegyél egy kártyát és azt utána nem fontos használni.Ha minden ok,akkor utána megadhatod a rendes számodat és megmondod,hogy mindkettőt használod :-)
2009. jan. 16. 09:23
nem akarok piszkálódni, de azt hittem hogy egy 15-17 éves tette fel a kérdést....
2009. jan. 16. 09:09

az előttem szóló nagyon jó kérdéseket tett fel.

Én a párommal 1hónapig msn-eztem. És csak akkor kérte el a számom. Én megadtam neki, felhívott és egy 2órás telefonos beszélgetés következett, aztán 2nap múlva randiztunk és azóta együtt vagyunk, ez már 1éve2hónapja3hete és 2napja tart. Bár ő csak 60km-re lakott tőlem. Már 5hónapja együtt élünk!!!

Egy beszélgetés még nem a világ vége!

2009. jan. 16. 08:50
Ez sokmindentől függ. Mióta ismered? Milyennek ismered? Másrészt a nem személyes ismeretségeknél - de néha még azoknál is - van némi rizikó. Ha úgy érzed, megbízol benne, szerintem kockáztass! Ha nagyon kételkedsz, akkor inkább várj még! De ezt Neked kell eldönteni. Sok sikert! :)
2009. jan. 16. 08:44
Van egy srác.Nem tudom hogy néz.345km-re lakik tőlem.Msn beszélünk és el szeretné kérni a telefonszámom.Ti mit csinálnátok?Ő már megadta de nem tudom bízzak-e benne annyira!!!!!Kiváncsi vagyok ti mit csinálnátok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook