Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MSc diploma megszerzése probléma lehet egy főnöknek? fórum

MSc diploma megszerzése probléma lehet egy főnöknek? (beszélgetős fórum)


21. Bözsi néni (válaszként erre: 20. - Globus)
2020. dec. 23. 21:24
Biztos valami büfészakos diploma, olyan egyetemen, ami a futottak még kategória.
20. globus (válaszként erre: 19. - Globus)
2020. dec. 23. 21:11

Témához is szóljak. Nem, egyáltalán nem a főnök problémája. Te lehetsz a legfelsőbb tudás professzora papíron, ha ez a munkakörödhöz nem szükséges, nem fogják díjazni. Cipész is hiába végez phd-t, suvikszolhat vele bakancsot.

Kamatoztasd ott a végzettséged, ahol az szükséges előírás része.

19. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 21:07
Bárki lehet főnök, ha volt benne kurázsi megcsinálni a vállalkozást, és alkalmazottat fel tudott venni. Előtted is nyitva a pálya, valósítsd meg, hajrá. Minden megvan hozzá, idő, lehetőség, papír, stílus. Felfoghatatlan, mennyit tudsz görcsölni egy sima felmondáson. Valószínűleg tudod, hogy másutt sem lesz jó a közérzeted? Az irigység is belülről fakad.
18. NomNom (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
2020. dec. 23. 21:02
De egyre unalmasabb a téma.
17. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 20:40

Nalunk soha senkinek nem nézték még meg a diplomajat, nyelvvizsgajat. Vegezzuk rendesen a munkankat.


Rohadtul nem erdekel senkit, hogy ki milyen kepzesre jar, mennyiert a szabadidejeben.


Ellenben vannak ingyen tök jo ceges tanfolyamok, nyelvi kurzusok is.


Vszinu a stilusod miatt parasztok veled, mert engem mar igy irasban is bosszantasz a megnyilvanulasaiddal. Mondj fel nyugodtan, es menj a jobb lehetosegek utan. Szerintem a fonok es a kollegaid is meg fognak konnyebbulni.

16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 16:54
Minden napra egy fórum.
15. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 16:36
Gondoltam.
2020. dec. 23. 13:55
Ahh már hiányoltam az újabb fórumod. :)
13. unom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 13:39
Megfelel annak, amit máshol keresnél ezzel a végzettséggel?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Unom)
2020. dec. 23. 13:18

"A fizetésed megfelel az új végzettségednek?"


ilyen fogalom nem létezik hogy "megfelel" sehol sincs az leírva hogy X végzettségre ennyi jár, de Y végzettségre meg több.


ez nem bértáblás hely.

végülis a cég adhatna gar bérmint is, ami btto 210 /nettó 140 és jogszerű lenne az is.

11. _Berry_ (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 13:17
Ha ennyire mennél, akkor most komolyan megéri az a 2 hónap végkielégítés, amiért ezt még elviseled és amiért várod, hogy rúgjon ki? Mielőbb elmész, annál inkább előbb kezded esetleg máshol jól érezni magad, sőt most hogy több papírod van, lehet, hogy még pénzben is többet kaphatnál máshol, ami hosszútávon behozná azt a 2 hónapot. Nekem a helyedben nagyobb elégtétel lenne azt mondani, hogy feljebb léptem és ezért több fizetésért máshová megyek, mint tűrni a szemétkedést.
10. unom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 13:13

A fizetésed megfelel az új végzettségednek?

Mert ha el tudnál máshol helyezkedni, több pénzért, akkor magadat szívatod.

9. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 13:07

Ha kéthavi illetne meg a munkáltató felmondása esetén, akkor legalább 5 éve ott dolgozol.


A felmondási idő 30 nap. 5 év után + 15 nap.

Ez akkor is megillet, ha te mondasz fel és a munkáltató felment a további munkavégzés alól. Az ez időre eső béredet is ki kell fizetni.


Szóval, két hónap vagy 45 nap.

Hogy ne egy kellemetlen helyen kelljen dolgoznom és felmondanék.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2020. dec. 23. 12:21

neki egy szaros érettségije van és slussz.

és ez a főnök...

2020. dec. 23. 12:02
Lehet, hogy neki nincs meg és magasabb a képzettséged mint neki?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Borian)
2020. dec. 23. 10:39

na hát ez is mindent elmond erről a helyről, hogy 2 havi bér járna végkielégítésnek, de ki nem fizeti helyette próbál fúrni hogy magam menjek el, de hónapok óta.

már rég ráfizetés az egész, rég jobban járt volna ha kinyögi azt a nyomorék 2 havi bért és szevasz.

szarrágó

5. rabankari (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 10:35

De valószínűleg nem akarja kifizetni ami jár, ezért neki az jobb lenne ha felmondanál.

Nem tudom mekkora összeg jár ennyi év után, de nekem nem érné meg, hogy ezt elviseljem!

4. Borian (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 10:34
De hát nem akarja kifizetni... régi trükk ez a vezetők részéről, kiutálni vkit, hogy magától menjen el, úgy ingyen van.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Rabankari)
2020. dec. 23. 10:31

"hanem attól, hogy nem mész el. "


ezen tudna segíteni. küldjön el.

rajta múlik csak. kifizeti ami jár és itt se vagyok.

2. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 10:28

A jelekbōl az látszik nem is akar megtartani.

Tehát nem attól fél, hogy javultak a kilátásaid és elmész, hanem attól, hogy nem mész el. Szerintem.

Nem kérkedtél esetleg azzal, hogy magasabb végzettséged lesz, mint a fōnōködnek?

Egyébként nagyon jellemtelen fōnök az, aki a magát képezni akaró beosztott képességeit degradálja.

2020. dec. 23. 09:54

Msc diploma megszerzése probléma lehet egy főnöknek?


Kicsit menjünk át pszichomókusba.


Évek óta vagyok egy munkahelyen, egy Bsc diplomával ami sokat nem ér.

Gondoltam egyet és letettem az Msc-t is. Saját zsebből levelezőn. A főnök nem támogatta semmivel.

Sőt még kedves megjegyzéseket is tett a képzés alatt-sose végzed el, nem fog az neked menni stb.


Hát tévedett, elvégeztem.

És mióta ténylegesen a kezemben van a papír azóta a főnök nagyon állat módra bánik velem. Durván beszél, kötekedik stb.


Vajon emögött az van, hogy erősen sejti ő is, ezzel a mesterdiplomával jóval több lehetőségem van mint eddig? Javultak a munkaerőpiaci kilátásaim? És nem is biztos hogy megéri nekem itt maradni ezen a helyen?


Sejti ő is, hogy hamarosan beadok egy szép A4-es papírt neki?


EZ lehet mögötte?Ez neki arcvesztés duplán is.

mert azt mondta sose végzem el a képzést-tévedett.

és mert sejti nem tud engem megtartani nem hosszú még középtávon se.

Duplán arcvesztés.


Ez lehet mögötte?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook