Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MS TEAMS-ben hogyan kell beállítani azt, hogy asztallaptól felfelé látszódjak? fórum

MS TEAMS-ben hogyan kell beállítani azt, hogy asztallaptól felfelé látszódjak? (tudásbázis kérdés)


15. Amaunet (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. dec. 5. 20:23
Azt tudod, hogy háttérképet is beállíthatsz, ha nem akarod, hogy belássanak a lakásodba?
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Havanesekutyus)
2020. dec. 5. 20:07
Köszi, éppen ma volt Skype-óránk, semmi probléma nem volt. Kapásból jó helyen volt a laptop.
13. havanesekutyus (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. dec. 5. 10:41

Sajnos a Zoom-ot nem ismerem.

Skype-on le tudod tesztelni könnyen, milyen szögből vesz a kamera: a bal felső sarokban rámész a nevedre, aztán baloldalt alul a második (nekem) a beállítások, utána a felugró ablakban a "hang és videó", és már mutat is a kamera.

Ha nem megy a Skype, telepítsd újra, utána elvileg egy darabig működni fog.

Más programokon is nagyjából így fogsz látszani, hiszen a kamera szöge ugyanaz marad, hacsak el nem mozdítod.

12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2020. dec. 4. 23:01

Köszönöm!

Ki fogom próbálni.

11. 4de07ed93f (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2020. dec. 4. 22:34
Köszönöm mindenkinek,olvasok,csak közben vadul tanulok is.!!!!!
2020. dec. 4. 22:20
Bizony jól jön,mert itt van a zárthelyik ideje.
9. Amaunet (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 4. 22:12
A számítógéped kamera beállításánál.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Havanesekutyus)
2020. dec. 4. 22:08
Nekem nincs teams,nálunk a Skype sosem működik, és a Zoom-ban nyomjuk. Köszönöm, ha segítesz!
7. havanesekutyus (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 4. 21:54

A Skype-on és a Google Classroomban van. Megjelensz magadnak😀mielőtt rányomsz, hogy csatlakozol a megbeszéléshez.

Teamsben holnap megpróbálom megnézni, ha odajutok a géphez.

6. Amaunet (válaszként erre: 3. - 4de07ed93f)
2020. dec. 4. 21:14

Nem kell külön kamera ha van a monitoron, laptopon, mobilon előtéri.

Az eszközt kell olyan távolságra és magasságra elhelyezni, hogy a kamerakép azt mutassa amit szeretnél.

Pl. a laptopot (ha annak a kameráját használod) tedd egy állványra, hogy ne lefelé nézz!


Kísérletezz a kamera beállításokkal!

Win10 - Start menü

2020. dec. 4. 21:11
Én is belekérdezek: van valami program, ahol én magam láthatom, hogyan vagyok beálltva, mi látszódik belőlem? Mielőtt egy egész tanulócsoport néz furán?
4. tulipán*** (válaszként erre: 3. - 4de07ed93f)
2020. dec. 4. 20:33
nem kell külön kamera. HA laptopod van akkor döntsd a laptop felső részét úgy, hogy a kamera olyan állásból vegyen, ahogy megfelelő. VAgy emeld feljebb a laptopot (polcold alá), ha kell. Vagy ha más eszközbe van a kamera beépítve, akkor emeld az egész szerkezetet fel (vagy állítsd úgy be), hogy a kamera magasság megfelelő legyen.
3. 4de07ed93f (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. dec. 4. 20:17
venni kell egy külön kamcsit akkor?
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 4de07ed93f)
2020. dec. 4. 19:55

Nem emlékszem, hogy a teams-ben kéne/lehetne ezt beállítani.

A kamerát helyezd olyan távolságra/magasságra, hogy a megfelelő megjelenést elérd vele.

2020. dec. 4. 18:56

Hogy kell beállitani az MS TEAMS-ben azt, hogy asztallaptól felfelé látszódjak teljesen? Vizsgához kellene.

Köszike.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook