Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MS Power Point programban hogy lehet úgy zenét hozzáadni, hogy a diavetítés alatt folyamatosan szóljon? fórum

MS Power Point programban hogy lehet úgy zenét hozzáadni, hogy a diavetítés alatt folyamatosan szóljon? (tudásbázis kérdés)


8. nixi. (válaszként erre: 7. - Csféva)
2010. márc. 3. 10:28

amikor beszúrod a zenét, akkor a hangfájlra kattintva kijön egy panel, ahol felteszi a kérdést, hogy automatikus legyen vagy kattintásra induljon.

én itt állítottam be.

7. csféva (válaszként erre: 6. - Nixi.)
2010. márc. 3. 09:46

Működik! Köszönöm!


Még egy kérdésem lenne.

Hol lehet beállítani, hogy a lejátszás automatikus legyen?

6. nixi. (válaszként erre: 5. - Csféva)
2010. márc. 3. 09:43
írd meg, hogy mire jutottál!
5. csféva (válaszként erre: 2. - Nixi.)
2010. márc. 3. 09:37
Köszi szépen. Kipróbálom így is.
4. csféva (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2010. márc. 3. 09:37

Szia!

Sajnos ezzel próbálkoztam, de csak azon a dián játszotta le, amelyikre beszúrtam. Ezért jött a kérdés.

2010. márc. 3. 09:32

Szia!


Ezt találtam a súgójában:



Hang hozzáadása


Mielőtt hangokat ad a bemutatóhoz, megelőzheti a lehetséges problémákat azzal, hogy átmásolja vagy áthelyezi a hozzáadandó hangokat abba a mappába, amelybe a bemutató mentve van.


Kattintson arra a diára, amelybe hangot szeretne beszúrni.

Kattintson a Beszúrás lap Médiaklipek csoportjában a Hang gomb alatti nyílra, majd hajtsa végre a megfelelő műveletet:



Kattintson a Hang fájlból parancsra, keresse meg a fájlt tartalmazó mappát, majd kattintson duplán a kívánt fájlra.

Kattintson a Mozgókép a médiatárból parancsra, görgetéssel keresse ki a kívánt klipet a ClipArt munkaablakban (munkaablak: Az Office-programok ablaka, amely gyakori parancsokat tartalmaz. Elhelyezkedése és kis mérete megkönnyíti a parancsok használatát a fájlokkal való munka közben.), majd rákattintással adja hozzá a klipet a diához.


Ha felszólítást kap, hogy adja meg, hogyan kívánja elindítani a hangot a diavetítésben, hajtsa végre a megfelelő műveletet:

Ha azt szeretné, hogy a diára lépéskor a hang lejátszása automatikusan induljon, válassza az Automatikusan lehetőséget.

Ahhoz, hogy a hang lejátszása a hangikonra való kattintásra induljon, kattintson a Kattintásra gombra.

Ha a hang lejátszását kattintásra kezdi meg, a hangikon vagy CD-ikon megjelenik a dián, még a Hangikon elrejtése vetítés közben jelölőnégyzet bejelölése esetén is.

2010. márc. 3. 09:31

Szia!


Elvileg a következő a teendő. Az első diára kattintasz.

Fenn a lehetőségek közül rákatt a beszúrásra ott pedig a mozgóképek és hangok lehetőséget válaszd.

Klikkelj a kiválasztott zenére, de vigyázz, mert asszem csak wav formátumú zenét játszik le, az MP3 pl nem megy rajta.

Majd kattints egyet a kis hangikonra, és a jobb egér megnyomásával a megjelenő ablakból válaszd az egyéni animációt.

Ott jobboldalt megjelenik a hozzáadott zene és a név után látsz egy kis nyilacskát.

A nyílra kattintva újabb panel, itt válaszd az effektus beállítását.

HATÁS

Lejátszás indítása

*elejétől

Leállítás

*ez után (ide írd be az utolsó dia számát)

IDŐZÍTÉS

együtt az előzővel

vagy

az előző után

Késleltetés: 0

Ismétlés: nincs

HANGBEÁLLÍTÁSOK

itt el tudod rejteni az ikont


asszem ennyi, próbáld meg, remélem sikerrel jársz.

sajnos nekem csak az én gépemen játssza le a zenét, más gépen nem, és erre még nem sikerült megoldást találnom..

2010. márc. 3. 09:14

Sziasztok!


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy a PP programban hogy lehet úgy zenét hozzáadni, hogy a diavetítés alatt folyamatosan szóljon?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook