Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mp3-Mp4 használatában segítene valaki? fórum

Mp3-Mp4 használatában segítene valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 10. 00:22

Sony biztosan jó, bár egy olcsóbb márka is ugyanazokat tudja.

Szerintem kérdezd meg az eladótól, hogy merre hány méter, őneki tudnia kéne a helyes választ. Az a baj, hogy látatlanban elég nehéz megmondani, hogy speciel az amit te szeretnél, mire képes, és mit hogyan kell beállítani benne.

Miért nem vesztek neki egy olcsóbb mobilt, mondjuk egy Samsung 5320-ast, az ugyanazokat tudja, és árban sincs közöttük nagy különbség, no és még telefonálni is tudna vele. Én is vettem az unokahúgomnak mp4-est, addig értékelte amíg meg nem kapta a mobilját, azóta csak azon hallgatja a zenéket. :D

10. Olgi1977 (válaszként erre: 4. - Vancsa1977)
2012. júl. 9. 23:31
Az mp4-ahol kijelző is van, ott nem úgy lehet kezelni a mappákat, mint pl a dvdlejátszók esetén?
9. Olgi1977 (válaszként erre: 3. - Gyongyi0313)
2012. júl. 9. 23:30
Ez az a kis kütyü, ami a mai walkman-nek felel meg :P
2012. júl. 9. 23:27

Még nincs meg, most akarok venni a lányomank, csak érdekelne, hogy ha több albumot másolok fel neki, tudja-e az hallgatni amelyikeet akarja, vagy ezeket csak egymás után lehet hallgatni


Egyébként egy Sony-t néztünk ki neki

Milyet érdemes venni?

2012. júl. 9. 23:22
Milyen kütyü ez amúgy?
2012. júl. 9. 23:21
Váltani nem tudom hogy kell, én lejátszási listákat szoktam létrehozni, és abban felsorakoztatom ami kell, és ott lehet léptetni is.
2012. júl. 9. 23:19

Szia!

Dugd be a kütyüdet a gépedbe, és miután felismerte a géped, asszem az E meghajtón látni is fogod. Lenyitod, megcsinálod hozzá a szükséges mappákat, ha kell, de ha már eleve mappában van elrendezve a zene, akkor nem kell, egyszerűen csak húzgáld át azokat, oda ahova kell. Menni fog az, nem bonyolult. :)

4. Vancsa1977 (válaszként erre: 2. - Olgi1977)
2012. júl. 9. 23:13

Erre én is kíváncsi lennék,mert nekem is az Mp3-on több album van,és nem tudom,hogy kell váltani,szerintem nem lehet.

Vagy csak az enyémet azért nem lehet,mert az olcsóbbik fajtából van???

2012. júl. 9. 23:00
magára a fájl formátumra gondolsz? vagy ez egy készülék? vagy nem értem a kérdést :(
2012. júl. 9. 22:48

Lehet rajta a különböző albumokat különböző koönyvtárakban rámásolni?

Hogy tudok váltani a könyvtárak között? Ez csak mp4 esetén működik? Vagy nincs is ilyen lehetőség?

2012. júl. 9. 22:44
Mp3-mp4.gyel kapcsolatosan kérdeznék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook