Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mp3 formátumot szeretnék Wma-ból, mivel tudom átkonvertálni? fórum

Mp3 formátumot szeretnék Wma-ból, mivel tudom átkonvertálni? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 28. 21:01
Köszönöm a segítséget, a format faktori bevált, és még én is tudom használni. Köszi.
9. 44c1ef2ab5 (válaszként erre: 8. - Yade)
2011. nov. 28. 16:03
na azért nem kaptuk meg mert rossz topikba ment :p
8. yade
2011. nov. 27. 13:21

Sziasztok mandulatlanok!


diamond, kitartas! Meg egy par nap, es jobb lesz. Nekem meg a 9.nap ilyen volt, utana egyre jobb. Tenyleg kell es muszaj eroltetve is rendesen enni, beszelni, annal hamarabb jon le a lepedek. Amugy a tantum verde torokfertotlenito, hasznaljatok erre a celra nyugodtan.


Nekem is mar alig van rajta lepedek, es mar szinte soha nem ragad bele a kaja, az orromba meg egyaltalan nem megy :-) es a jobb oldali krater vegre lathatoan huzodik ossze, a bal oldali kevesbe latvanyos, mondjuk vegig az volt a rosszabb es a melyebb is.


Meg mindig nem tudok aludni :-( megint egy csomot fent voltam ejjel. Aggodom,h hogy fogok igy dolgozni, mert holnap mar megyek, gondoljatok ram! Remelem, ket het alatt jo sok felhalmozodott!


Sandamokus, mennyi gyogyszert szedsz? Nekem meg mindig napi 3 cataflam, ejjel egy flector... Nagyon sok! De nem birom kevesebbel.


most megyek moziba, az elso normalis programom az elmult ket hetben! Eljen! :-) kitartas mindenkinek!


ui. Annyira parazom, h nehogy osszeszedjek meg valamit :-(

7. 3687b4709d (válaszként erre: 2. - Access)
2011. nov. 27. 12:08
:)énis ezt ajánlottam volna!!!!!!csak megelőztél:)
6. access (válaszként erre: 3. - Ágnesovics)
2011. nov. 27. 11:10
a Nero is tud konvertálni, de amit említettem azzal egyszerűbb :) A Nero inkább íráskor teszi :) Ha nem akarod lemezre tenni, akkor felesleges.
5. Hunyorka (válaszként erre: 2. - Access)
2011. nov. 27. 11:04
Mi is ezt használjuk meg a youtube downloader-t.:)
2011. nov. 27. 09:58

wma to mp3

Nagyjából 30 800 000 találat (0,11 másodperc)

2011. nov. 27. 09:51
Van nerom, azzal tudok konvertálni? Ha igen, akkor segítsetek, hogyan?
2011. nov. 27. 09:48
Format Factori is jó hozzá, ez Magyar nyelvű és ingyenes program :)
2011. nov. 27. 09:44
Mp3 formátumot szeretnék Wma-ból, mivel tudom átkonvertálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook