Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mp3-at vennék a lányomnak. Mire érdemes figyelni? fórum

Mp3-at vennék a lányomnak. Mire érdemes figyelni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 20. 05:00

Köszönöm a hozzászólásokat.


Én is gondolkoztam telefonon is, de még kicsi (8 éves a kiscsaj), csak sokszor hallgat zenét-gyerekzenét. Innen jött az ötlet.

Telefont még nem nagyon szeretnék neki

2012. jún. 19. 20:53
sztem sem érdemes mp3-at venni, rendeset csak több ezerért kapsz. Kell egy mobil, amire zenét is lehet feltölteni. Mellesleg szólj a lányodnak, hogy ne hallgassa hangosan, ha nem akar halláskárosodást. A legtöbb fiatal bömbölteti, még én is értem a szöveget, pedig az ő fülében van.
2012. jún. 19. 19:43
Attól függ mire használná, ha csak zenét hallgatna rajta sokáig, akkor elég ha kicsi a kijelzője ezeknek értelemszerűen jobb az aksija tovább birja egy feltöltéssel( amaúgy inkább mp4 et vegyél, sokal több fájl formátumot tunak kezelni) Fotókat , pdf et, videókat( némi konvertálás után tud nézni rajta. De inkább csapd a honod alá, és vidd el hogy ő válassza ki, mond meg mennyit szánsz rá és hidd el ő tudni fogja mit akar.
2012. jún. 19. 19:24
+ Legyen rajta kijelző. Jó ha tudja éppen milyen számot hallgat és mi következik utána....stb..kb 6.000-től már lehet jókat kapni
2012. jún. 19. 18:08

Én évekkel ezelőtt vettem de nem mp3-as, hanem már mp4 lejátszót. Ez már videókat is le tud játszani, nem kerül sokkal többe, lehet érdemesebb ilyet venni neki. A memóriára érdemes figyelni, mennyi a beépített ill. lehet-e bővíteni memóriakártyával.

Az enyém beépített hangszórós, term. ha beledugom a fülhallgatót, akkor abból jön a hang. :)


Nekem ORION volt, a férjemnek Dimarson, mindkettőnél előjöttek hibák, az enyémet házilag tudtuk javítani a fülhallgató csatlakozójánál volt kontakthibás többször, a férjemét cseréltetni kellet pár hónap után, de korrekt volt az eljárás.

Nincsenek nagy buktatók vásárlásnál, de én mindenképp márkásat vennék a helyedben. :)

5. Guruljka (válaszként erre: 2. - Olgi1977)
2012. jún. 19. 18:06

Csak fülhallhatós van.

Arr figyelj, hogy beépített memória legyen benne, és legalább 2, de inkább több Gigabájt (GB).

Vannak a nagyon olcsók, de azokba külön memória-kártya kell, és a végén ugyaott vagy.

Én árverős oldalon vettem legutóbb a fiamnak 4 GB-s MP4-et, újat.. jól néz ki, pedig nincs márkája, ezt hívják noname-nek.

Néha boltban is lel lehet csípni jókat. Nem tudom, mennyit szánsz ilyesmire, de átlagban 6 ezer a plafon, amennyiért egy gyerek számára szülői szemmel még megéri.

4. livegirl (válaszként erre: 1. - Olgi1977)
2012. jún. 19. 18:06
Hány éves a lányod? (Nekem is volt mp3-am, de mind kettőt elkavartam a saját szobámban, pedig rend van.) Nem lenne érdemesebb egy okostelefont venni? Én azon hallgatok zenéket, de ha még kicsi, akkor lehet jobb neki az mp3. És bocsi, mert fogalmam sincs mire figyelj.
2012. jún. 19. 18:02

Kaptam olcsót, néhány hónap alatt gallyra ment.

Utána egy drágábbat (phlps),(háromujjnyi széles-hosszú, egy ujjnyi keskeny) ez működik nagyon jól.

2012. jún. 19. 17:52

Valahogy ez a kütyü kimaradt már az életemből, így semmit nem tudok róla.

Van ebből beépített hangszórós is, vagy csak fülhallgatós? Milyet érdemes venni, mire figyeljek?

2012. jún. 19. 17:50
Mp3-at vennék a lányomnak.Mire érdemes figyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook