Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mozzilla Firefox-on az Origo volt a kezdőlapom, de elállítódott és nem tudom vissza állítani kezdőlappá. Tud valaki segíteni hogyan kell? fórum

Mozzilla Firefox-on az Origo volt a kezdőlapom, de elállítódott és nem tudom vissza állítani kezdőlappá. Tud valaki segíteni hogyan kell? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 6. 13:34

Most megint megnéztem és nálam úgy jön be az origo, hogy a jobb felső sarokban először valami reklám van, alatta az említett mondat és azalatt pedig a mai időjárás-előrejelzés.

Nézd meg mégegyszer, mert nincs túl nagy betűkkel írva, hátha elsiklottál felette

2008. máj. 6. 13:30

eszköszök beállításokkal sikerült, nekem a jobb felső sarokba nincs olyan hogy ez legyen a kezdőlapom, ezért nem tudtam.


Köszönöm a segítséget!

2008. máj. 6. 13:13
sikerült már beállítani?
2008. máj. 6. 13:12
Ha felmész az origora, akkor a jobb felső sarokban van egy olyan, hogy "legyen az origo a kezdőlapom". Ez nem műkszik?
2008. máj. 6. 13:11

Szia!


Ha Windows-t használsz, akkor Eszközök -> Beállítások.. -> Főlap fül -> Kezdőlap. Ide beírod a mit szeretnél és megnyomod az "Elfogadás" gombot. Azután "OK" gomb és bezárod a tűzrókát és elinidtod újra. Ezután menni fog ;)

4. ildika (válaszként erre: 2. - Cukilany)
2008. máj. 6. 13:11
Eszközök/beállítások/főlap fül Oda tudod beírni a kezdőlapot vagy aktuális oldal használata, ha épp az van nyitva amit szeretnél kezdőlapnak :)
3. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - Cukilany)
2008. máj. 6. 13:10
azt én is néztem már, de azon belül nem tudok rájönni mit kell bejelölni! :(
2008. máj. 6. 13:08
Eszközök/beállítások és ott
2008. máj. 6. 13:06
Mozzilla Firefox-on az Origo volt a kezdőlapom, de elállítódott és nem tudom vissza állítani kezdőlappá. Tud valaki segíteni hogyan kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook