Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mozilla böngészőm van. Néhány napja szinte minden másodpercben kiírja a gépem, hogy nem válaszol. Mi lehet a baj? Mit tegyek? fórum

Mozilla böngészőm van. Néhány napja szinte minden másodpercben kiírja a gépem, hogy nem válaszol. Mi lehet a baj? Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


15. 41fdab80c1 (válaszként erre: 11. - 7a04181114)
2011. ápr. 30. 14:36
Jesszus!!! És mi lesz azokkal a szegény őszülő hajúkkal, akik csak épphogy tudják használni, hogy valamit tudjanak élvezni ebből a technikából? Hulljon a férgese?
2011. ápr. 30. 14:20

Használj Chrome-ot, mert úgy tűnik a géped öregszik, és már nem bírja a strapát.

Ez nem szolgáltató hiba, hanem a gépé.

A Chrome kevesebb memóriát használ, így gyengébb gépeken is jól működik.

2011. ápr. 30. 14:10

Nekem ma jelzett a Mozilla, hogy van 4-es verzió, le is töltöttem, és nagyon jóóóó!! Ki is írta, letöltés előtt, hogy sokkal gyorsabb, sokkal jobb, és tényleg... Főleg, hogy ezen is rajta van a personas alkalmazás, a felső fejlécnél a tetszőleges háttérszín...


Mondjuk én nem szeretem az ilyen absztakt dolgokat, nekem csak egy szolid, halvány szivárvány színű fejlécem van, nagyon szép a színe... Ami még tetszik, az a kék ég bárányfelhőkkel...

2011. ápr. 28. 21:17
A 4-es változaton is rajta van a personas alkalmazás?? Amivel választhatok háttér színt...
11. 7a04181114 (válaszként erre: 9. - Arcansas)
2011. ápr. 28. 18:32

a guglé lelopja az adatokat?:D

egyébként megsúgom, hogy a világ a felé tart, hogy nem lesznek adatok az otthoni számitógepeden egy idő múlva. se filmek, se zenék, semmi. hanem bazi nagy szervereken lesznek tárolva és neten fogsz hozzáférni.

ez az új felhő koncepció (microsoft azure)

10. access (válaszként erre: 6. - Kisfüles)
2011. ápr. 28. 18:27
a 4-es verzióban ezeket a hibákat javították ki, ezt használom amióta kiadták és egyszer sem volt olyan gondom vele.
2011. ápr. 28. 18:21
szia!nálam is állandóan befagy(=nem válaszolt ír ki!),olyankor várok kicsit és magától "visszafagy".Nálam ez azóta van,amióta 2 éve a windows live messengert kellett frissíteni,ahhoz pedig service pack 2esről 3asra kellett váltanom.Ezt már nehezen bírja sajnos a gép a kapacitása miatt:S nincs mit tenni nagyon.A chrome-ot nem ajánlom,mert lelopja a guglé az adataid a gépről...
2011. ápr. 28. 18:21
Nálam is probléma, így hol az explorert, hol a mozzilát használom. Szerintem a szolgáltató szórakozik.
2011. ápr. 28. 18:12

szia!

a firefox nagyon foghatja a számitógép processzorát, ha egy gyengébb géped van akkor emiatt belassulhat.

állj vissza explorerre vagy használj chorme-t...

6. kisfüles (válaszként erre: 5. - Access)
2011. ápr. 28. 18:10

Kedves Access


Nekem most 3.6.16-os verzió van feltelepítve.

2011. ápr. 28. 18:04
a türelem sokat segíthet :) bár nem tudom melyik verziót használod :) van már 4-es is ami hivatalosan megjelent :)
4. kisfüles (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2011. ápr. 28. 18:04

Kedves Sünike


Szélessávú internetem van.Így másodpercek alatt be kell hogy jöjjön az oldal.Vagy nem?Én úgy tudom,hogy igen.

2011. ápr. 28. 17:59
Nálam ez akkor szokott előfordulni, ha türelmetlenül akarom, hogy valami bejöjjön, és túl sokszor kattintok... Akkor várok egy kicsit, és újra működik...
2. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2011. ápr. 28. 17:56

Szia!

Akkor nem csak nálam carakodik..nekem a net megy el kb fél óránként,de csak a mozzilában.

2011. ápr. 28. 17:54
Mozzila böngészőm van.Néhány napja szinte minden másodpercben kiírja a gépem, hogy nem válaszol.Mi lehet a baj? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook