Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mozgásfejlődés fórum

Mozgásfejlődés (beszélgetős fórum)


2022. jan. 29. 16:10
Nagyon jó, hogy ennyire odafigyelsz erre. Beszélj védőnővel, ha benne nem bízol, akkor egy mozgásfejlesztővel, a legjobb ha dévényessel. Mindennek van jelentősége később, ami a mozgás fejlődése során történik. Ha esetleg kimarad egy szakasz, arra figyelni kell és időben kell fejlesztésre vinni, mert lehet, hogy csak iskolában derülnek ki a következmények.
2022. jan. 27. 15:33
Szia! Szerintem is védőnőtől kérdezd. Amúgy 7,5 hónapos a lányom és 6 hós kora óta kinyomja magát, 6,5 hónaposan állt négykézlábra. De ő például nem forog hasáról a hátára, egyszer-kétszer csinálta és nem kúszik előre csak hátra fele. Viszont nemsokára elindul négykézláb és a felüléshez sem sok kell.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 14:00

Már nem emlékszem,,,de a védőnő vagy épp az orvos jobban tudná.

Csak 1 példa a lánykám alig mászott,,ült ,,aztán állt és ment.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 27. 13:46
Minden gyerek más. Én mikor aggódtam valami miatt inkább elvittem dokihoz, engem egy fórumon senki nem tudott volna megnyugtatni. Szerencsére ezeket az aggályokat már kinőtte bőven a maga 2 méterével :D
2022. jan. 27. 13:34
Sziasztok! Kislányom 7 hónapos, fordulásban nagyon ügyes. Viszont, könyöktámaszból nem nyomja fel magát tenyértámaszba. Ti mit gondoltok erről? Ti gyerekeitek mikor produkálta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook