Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mozgás a várandósság alatt fórum

Mozgás a várandósság alatt (beszélgetős fórum)

2021. febr. 18. 08:46
Köszi a válaszokat! Magnézium segít érezhetően,többet szedek.
6. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 02:05

Szia! Én mentem, mentem, mentem. Meleg nyár volt, de muszáj volt mozognom. Persze ésszel és addig amíg jól esett. Ha keményedett a hasam pihentem (összehúzódásaim nem voltak). Azért vigyázz, hogy a 2 éves ne "hajszoljon" túl.

Fáradt mondjuk nem voltam szerencsére, úgy kellemetlen lehet.

2021. febr. 15. 23:38
Orvost még nem kérdeztem. A védőnő a magnéziumot ajánlotta.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 19:59
A keményedésedre mit mond az orvos? Magnéziumot nem kapsz nagyobb dózisban?
2021. febr. 15. 18:06
Igen,fontos a séta. Csak nekem olyan kellemetlen kemény hassal vánszorogni a 2 éves kis pörgőgéppel...
2. tyityu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 18:03
Szia! En 33 hetes vagyok, masodik baba. Mindket terhessegemmel a masodik trimesztertol vegig setaltam napi 1-masfel orat. Tenyleg szinte minden nap, nagyon rossz idonek kell lennie hogy ne induljak el. A kislanyom 18 honapos, berakom a babakocsiba es megyunk. En nagyon fontosnak tartom, lelkileg is jot tesz hogy aktiv vagyok es a sulyom se szalad el. Ha a kontrakciok csak a szokasos kemenyedesek amiket a terhesseg alatt tapasztalunk akkor az teljesen normalis, nincs hatassal a mehszajra. Ha nincs orvosi ellenjavallat csak tanacsolni tudom a setat. Bar en sportoltam a terhessegek elott/kozott, lehet hogy ezert birom jobban a fizikai megterhelest de szamomra nagyon fontos ez a napi egy ora seta.
2021. febr. 15. 17:49

Sziasztok!

28 hetes babás vagyok. Védőnői tanácsra szeretném a mindennapos sétát legalább beiktatni. Van egy 2 évesem is velem itthon. Már elég sokat keményedik a hasam. Maximum 30 perc sétát bírok. Ma ki sem bírtunk menni,annyira fáradékony vagyok. Hogy lehet ezt csinálni:a kontrakciókra az a tanács,h pihenjek. Viszont,hogy be hízzak,mozogni kellene. Veletek hogy van/voklt ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook