Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mozduljunk meg együtt! fórum

Mozduljunk meg együtt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mozduljunk meg együtt!

2013. aug. 27. 07:51
Tegnap megvettem életem első igazi futócipőjét, ma pedig fel fogom avatni. És ezt neked köszönhetem!
2013. aug. 21. 21:06
Csak most olvastam a cikked, de nagyon örülök neki! :) Átérzem minden szavad, mert én is a nulláról indultam, és tényleg nincs annál felemelőbb dolog, mint mikor az ember kilométereket tud lefutni, pedig világ életében anti-sportoló volt. Én is csak azt tudom mondani mindenkinek, hogy nincs lehetetlen, egyszerűen csak el kell kezdeni, és menni fog! Nincs annál felemelőbb érzés, mint legyőzni saját magunkat!
2013. aug. 20. 07:34
Gratulálok- nagyon motiváló a cikked! :) Én 8.hete futok,mint újrakezdő, sajnos 15 kiló plusszal. Amikor elkap a "gépszíj" nincs többé megállás- öröm és boldogság,hogy totyoghatunk az utakon! Csak így tovább! :)
2013. aug. 19. 20:55
Köszönöm ezt az írást! Ma futottam először hosszú évek óta és hihetetlenül jól érzem magam tőle, már egyetlen alkalom után! 3 km futás/séta, megnéztem a naplementét és végre nem fáj annyira a hátam!Tudom, hogy folytatni fogom, mert végre energikusnak és nyugodtnak érzem magam, csökkentette még a szorongásom is.
2013. aug. 19. 10:00
Nagyon jó írás,gratulálok!Én is nemrég kezdtem futni,és már megtalálom benne az örömet.Most már minden reggel futok,és hiányozna,ha kihagynék egy napot is.Sokkal energikusabban kezdődik így a napom,terhelhetőbb vagyok. Az önmagunk legyőzésén túl ez is sikerélményt ad.
2013. aug. 18. 21:56
Ez egy nagyon jó cikk!Én is nemrég kezdtem el a futást.A szomszédasszonnyal futunk,és "húzzuk"egymást.Soha nem szerettem futni,de már egyre jobban várom az estéket,hogy mehessek.Ajánlom mindenkinek.Utána sokkal jobban érzem magam,mint akit kicseréltek.
2013. aug. 18. 19:49
Ugyanebben elek en is, csak nekem a fekvotamasz jelent kihivast. Soha nem tudtam 1 db-t rendesen megcsinalni. De nekikezdtem eleinte nem szabalyosan de mar noi fekvotamaszbol kibirok kb 5 szor 20at szabalyosan. Legyozni onmagunk ez a legfontosabb minden teren. Ez valahol mindenben mertekletessegre onuralomra nevel. Ezt szeretem a sportban a legjobban.
2013. aug. 18. 19:14
Nagyon jó cikk! Tökre elérzékenyültem a végén! :))) A november 17-i félmaratonra kezdek készülni nemsokára. Ugyan a táv 10-szeres, a lelki erőmről ezt nem mondhatom el. Tudom, hogy meg fogom csinálni, de egyáltalán nem mindegy, mennyi szenvedéssel, milyen úton érjük el a céljainkat. Haladjatok fokozatosan és ne más legyen a mérce! Döntsétek meg minden nap a saját rekordotokat! Köszönöm a tanulságos írást! :)
16. Bepa
2013. aug. 18. 15:53
<3 Szuper vagy, nagyon jó lett a cikk! Mindig erőt merítek a lelkesedésedből, csak így tovább :)!!!
2013. aug. 18. 14:32
Így kell motiválni!! Nagyon köszönöm, szerintem sok-sok Hoxa-társ nevében is, hogy megírtad, és hogy ÍGY írtad meg ezt a cikket!:)
2013. aug. 18. 14:07
Hatalmas löketet adott a cikked, olyan pontosan írtad le, amit a futással kapcsolatban érzek (nekem nem megy, soha nem is fog stb.). És ha valaki, aki pontosan ugyanúgy érzett, mint én meg tudja csinálni, akkor nekem is mehet. Köszönöm!!
2013. aug. 18. 13:57
Köszönöm mindenkinek a kedves-elismerő szavakat! :-)
12. Icuska538 (válaszként erre: 4. - Xochipilly)
2013. aug. 18. 13:36
Mit értesz azon , hogy interval? Váltakozva lassú gyors ? Engem is érdekelne a hasi zsír elleni módszer, köszi !
2013. aug. 18. 13:23

Nagyon ügyes vagy, gratulálok!! Most olvastam a cikked és én pont ma kezdtem el megvalósítani azt a célomat,hogy én is gond nélkül tudjak futni és magam mögött hagyjam az iskolai tesiórák szenvedéseit. Én mindig is sportoltam jelenleg is tornázom, súlyzós edzés, bicikli, bármi jöhet,de a futás volt az, amit mindig is kerültem. :) Vékony testalkatom van így plusz kilókkal sosem kellett küzdenem, de ennek ellenére sem születtem szuper állóképességgel, ezért nekem is tennem kell és csinálnom. :) Szóval holnap újra elindulok reggel és folytatom, mert képes vagyok bármire!!

A többi futó pedig nagyon sok erőt tud adni, főleg ha csak belegondolunk, hogy ők is felkeltek és elindultak, mert a futás szerethető és feltölt energiával. :))

2013. aug. 18. 11:24

Gratulálok!!! :) Csak így tovább!

Én is futok és súlyzózok, 1-1 nap váltásban.

Igen, túl kell lépni a korlátainkon!!

2013. aug. 18. 11:03

Gratulálok!

Nekem 21 évesen nehéz volt magam rávenni, hogy elkezdjek futni, 10 évvel később szerintem nem tettem volna meg. Én is tipikusan az a lány vagyok, aki ha tesiórán 3 percet kellett futni, még fél napig lihegett utána.

Aztán nemrég meguntam, hogy van valami, amire úgy érzem, hogy sosem lennék képes. Ezért elkezdtem futni és kitűztem magamnak a lehetetlennek tűnő célt: jövő tavasszal lefutni a 10 kilométeres Vivicittát.

Az első öt kilométerem terv alapján csinálom, jelenleg a 3. héten tartok, de már volt, hogy a kijelző 5 kilométer fölött mutatott. Ha valakit érdekel, a blogomban jegyzek mindent, talán motivációnak is jó: natifogyasa.blogspot.hu

Megszerettem futni, imádom! Minden alkalom egy csoda, mert úgy érzem, hogy a határaimat, a bennem rejlő lehetőségeket futásról futásra kitolom. Ez nem olyan mint a diéta, hogy sokszor csalódást okoz a mérleg, mert több vizet ittál előző nap stb. Ennek napról napra érezhető az eredménye!

Szóval nehéz megemelni a túlsúlyos fenekünket, de megéri! Az élmény és a kerek popsi miatt is.

Hajrá mindenkinek!

8. Anda39 (válaszként erre: 4. - Xochipilly)
2013. aug. 18. 08:35

Ahogy olvasom, neked a fogyás a célod a mozgással. Erre tényleg inkább az a jó, amit te csinálsz, na meg az odafigyelés a bevitt kalóriákra. :)

Ha csupán azért fut valaki, mert fogyni akar, és közben nem élvezi a mozgást, akkor megette a fene. Ilyenkor szokott hamar elszállni a lelkesedés. Magáért a mozgás öröméért jó csinálni bármit is, végülis mindegy, hogy mit, csak mozogjunk. Az egészségünkért, a gyerekeinkért, és azért, mert jó. :)

2013. aug. 17. 21:21

Kedves Vattacukoj !

Gratulálok a cikkedhez és az elért eredményedhez.

Bízzunk benne, hogy mások is kedvet kapnak a futáshoz, mozgáshoz. Elkezdeni soha nem késő - csak kitartás kell hozzá.

2013. aug. 17. 14:56

Nagyon tetszett a cikked és szívből gratulálok neked és nagyon ügyes vagy! Ülj le! Csillagos 5-el!:-DD


Gratula és csak így tovább mindenben az életben!

2013. aug. 17. 12:36
Én is 1 perc futás - 1 perc sétával kezdtem. Meghaltam már 100 méter után emlékszem. Most meg már gond nélkül megy 4-5-6 km is :)
2013. aug. 17. 12:35
En kb egy honapja futok (es tornazom is) , de mindig csak a zsiregeto valtozatot (interval training) csinalom. Egy honap alatt lement 3 kilo. 5 perc alacsony intenzitas (kocogas) utan 1 percenkent alacsony-magas intenzitas 11 percig aztan ujra 5 perc kocogas. Eleg kimerito tud lenni 35-40 meteres szintkulonbseggel (hegyvideken lakom) De nem erzem hianyat annak, hogy nem futok le egyben 2000 metert mert az interval hatasosabb a hasi zsir ellen :) Ennek ellenere nagyon tisztelem azokat akik kilometereket futnak megallas nelkul, biztos gyorsabban fogynak mint en :) Gratulalok, hogy ilyen kitartoan csinalod! :)))
2013. aug. 17. 10:04
Nagyon ügyes vagy!
2013. aug. 17. 09:24
Ügyes vagy, gratulálok, és igazad is van. Tetszik a cikk. :)
2013. aug. 17. 09:08
Ezt most találtam ki, de nagyon igaz: fussunk, együnk, szeressük az életet együtt!
Ajánlom ezt a cikket azoknak, akik bizonytalanok saját képességeikben! Azoknak, akik szeretnének örömöt találni az életben káros hatások nélkül! Ajánlom a cikket mindenkinek, 0-200 évig! :-)

Ugrás a teljes írásra: Mozduljunk meg együtt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook