Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Motorozás fórum

Motorozás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
141. gycsv
2012. szept. 11. 09:29

Sziasztok!

Szeretném kérdezni tőletek, aki motorozik és nem bőrruhája van hanem a hagyományos motoros ruhája. Azt szerintetek lehet mosni?

140. cickány64 (válaszként erre: 139. - NataliaWeiss)
2010. júl. 21. 19:59

szia!

a feszültséget sose a géppel vezesd le!!! amikor motorra ülsz,mindig legyél jókedvű,mert egy idő után az agyad azt rögzíti,hogy motor= feszkó.és akkor már akaratod ellenére,ha motorra ülsz,beugrik a feszültség.

de kérlek írd meg nekem,hogy mi az,amitől nincs jól a lelked! ha nem itt,akkor priviben.

pusz:Hajni♥♥♥♥

139. NataliaWeiss (válaszként erre: 138. - Cickány64)
2010. júl. 19. 21:48
Jó olvasni a soraidat:))) - mindig pozitívummal és jókedvvel töltenek el!! Példát kellene vennem rólad,ugyanis én gyakran vagyok depi:( Pedig elég gyakran tépem a szarvát a mocimnak, hogy levezessem a feszkót:D
2010. júl. 19. 19:33

a meló szar,az idő jó,a víz jó,a motorozás szuper!

élek,mint hal a vízben!-:)))

137. NataliaWeiss (válaszként erre: 136. - Cickány64)
2010. júl. 19. 15:53
Mizu veled? Megy a meló? Jól vagy?
136. cickány64 (válaszként erre: 135. - NataliaWeiss)
2010. júl. 17. 21:51

szia!

én nagyon bírom! nekem z a kedvencem.amikor tehetem,megyek fürdeni,motorozni.ez a nekem való idő!

135. NataliaWeiss (válaszként erre: 134. - Cickány64)
2010. júl. 14. 09:36

Szia!

Igazán nem tervezünk sohasem. Mindig magától jön. Most kitaláljuk, és azonnal indulunk:D:D - nálunk ez a politika folyik. Előre tervezni nem szoktunk és nem is lehet:)Úgyhogy még nem tudom, de majd valami ötlet csak jön. Hosszú időre tuti nem, csak esetleg egy-egy hosszú hétvégére.

HOgy vagytok ebben a melegben?

2010. júl. 9. 22:09

szia!

ma voltam megint fürdeni a palán,mert szabados vagyok,de kocsival,mert vittem a kiskutyám is,pedig nem is szeret fürdeni!de azért én mindig belemártogatom.nagyon jó a víz,imádom.sokat úsztam.

ti mentek valahová nyaralni?

133. NataliaWeiss (válaszként erre: 132. - Cickány64)
2010. júl. 5. 13:42

Esténként én is mocizgatok, megnyúlt a kuplungbovdenem, azt kellett tegnap helyrerakni. Pedig nem is gyepálom szegényt.

Én nem is bírnám az éjszakázást, mivel napközben nem tudok aludni:( Ügyes vagy! menni fog ez:)

2010. júl. 1. 20:40

háááát...

a virág jöhet! szeretem.

á,nem vesztem el,sőt motoroztam is tegnap.viszont nagyon megvisel a munka.rég nem dolgoztam,és 4-kor keltem a héten,ezután meg éjjelre megyek.olyan szinten felborult a házirendem,hogy alig várom,hogy át tudjam magam rendezni.meló,főzés,kutyus,minden nap takarítás,mert a kutyim bent lakik,egy kis motorozás,és persze állandóan fáradt vagyok.de majd megszokom ám!!! örülök,hogy nem felejtettél el! köszi! ♥♥♥

131. NataliaWeiss (válaszként erre: 130. - NataliaWeiss)
2010. júl. 1. 11:52
Cic! nagyon eltűntél, élsz még? Vagy vigyek virágot????:D
130. NataliaWeiss (válaszként erre: 129. - Cickány64)
2010. jún. 29. 22:44
Szia!!! Mizu? Bírod még? Én is holnap már megyek melózni, jó volt ez a pár napos kikapcsolódás, csak rövid volt. Mi újság veled?
129. cickány64 (válaszként erre: 128. - NataliaWeiss)
2010. jún. 26. 11:26

a "jó isten" szóljon belőled,időjárás ügyben!

hihetetlen,hogy nem telik el nap,hogy valamennyi ne essen!

ha sikerül menni,akkor jó mocizást,és vigyázz az egykerekezéssel!!!

128. NataliaWeiss (válaszként erre: 127. - Cickány64)
2010. jún. 25. 21:32

Szia! örülök, hogy megy a meló, majd belejössz és megy mint az ágyba...-álás:)

A fiadnak meg jó ötlet az isi. Sohasem késő elkezdeni, meg aztán ő úgyis fiatal még. Főleg, ha jó lóvé is társul mellé, hülye lenne kihagyni. Gratulálok neki a lehetőséghez.

Most nem leszek Hétfőig kb. Majd dumálunk. Kitartás! És jó idő lesz, szerintem mocira fel!!:)

127. cickány64 (válaszként erre: 124. - NataliaWeiss)
2010. jún. 25. 20:09

basszus!

nagyon fura volt,meg nehéz,legalábbis nekem.nem nagyon csináltam még ilyesmit,de majd megszokom.


a gyerekem meg úgy döntött,hogy megy főiskolára,mihelyt hozzájárulnak a felettesei,mert az is kell hozzá.azt mondja legalább egy 100-ast tesznek a fizura,ami ugye nem elhanyagolható,és általában,ha felveszik a suliba,1-2 hónap múlva már meg is kapja előlegbe a beosztást,a jó fizuval.

126. cickány64 (válaszként erre: 125. - 1e8f51ab72)
2010. jún. 25. 20:05
hát tudod,nagyon kedves vagy,de mindkettőnknek van kivel gurulnia,nem is akár mijenek!!!és ha ők nem érnek rá,még mindig itt vagyunk egymásnak! de azért kösz.
2010. jún. 24. 17:33

Sziasztok!

Ha valakinek nincs hangulata egymagában guruli, ahogy nekem sem, katt rám! Lányok előnyben! :)

2010. jún. 24. 10:40

Szia Cic!!:))

Mizu volt? Élsz még? Jelentkezz!!!!

2010. jún. 23. 10:58
Szia!!! Jaj de kivi vagyok, hogy milyen élményekkel jössz haza. Majd feltétlenül írjál? Hányra mész? Délutánra? Meddig vagy? Én pedig már csak holnap dolgozom és elmegyünk egy kicsit pihenni a családdal.Már alig várom. Rámfér.
122. cickány64 (válaszként erre: 121. - NataliaWeiss)
2010. jún. 23. 10:02

Hali!

én azért szoktam mocis találkozókra menni,hogy legeltessem a szemem!

ma megyek először dolgozni,délután.hát nem vagyok valami lelkes!:-((

2010. jún. 23. 08:06
Hát én sem szándékozom most venni, még ki kell nyögnöm a Hondát. Csak jó volt nézegetni őket.
120. cickány64 (válaszként erre: 118. - NataliaWeiss)
2010. jún. 22. 20:05
persze! nekem is fáj a szívem egy nagyobb motorra,de nagyon meggondolandó ebben a szutyok időben.arra nagyon sok a súlyadó,meg a biztosítás is.nagyon sok kiadásom van,100 fölött van minden hónapban amit kifizetek,és szarul keresünk.és amilyen rossz az időjárás,a moci tényleg csak luxus.apának van,kiélem magam azon,amikor együtt megyünk,nekem most jó a 125-ös robogó.különben az 50-es gyorsaságinak tényleg nagyon szúnyog hangja van.
119. NataliaWeiss (válaszként erre: 118. - NataliaWeiss)
2010. jún. 22. 08:18
+ jogsi akart lenni.
118. NataliaWeiss (válaszként erre: 117. - NataliaWeiss)
2010. jún. 22. 08:18

Jaj még mesélni akartam. Képzeld! Tegnap voltam egy motoros szalonban mocikat nézegetni. Tudod mit láttam???? 50 köbcentis gyorsasági sportmotrot.:D:D Nagyon állat volt. Ugyanolyan, mint a "nagyok", csak hát a gyorsaság szerintem kérdőjeles. Gondolom zizzzzziiiiii hangja is van, mint egy szúnyog:D:D:D

Na de amit kinéztem magunknak. Neked való is. Yamaha Virago - ismered???? chopper 750-es vagy 535-ös. Ez pont elég lenne nekünk. Fel is ültem rájuk. Mondjuk az 535-ös is elég nehéz volt, még pár szelet kenyeret meg kéne ennem. De nagyon aranyos kis moci, szerintem nekünk való. Na majd a következő ez lesz. + jogis:D

2010. jún. 22. 08:10

Várom a fotót. Az enyém is ilyen, én is 3 ezerért vettem a turkálós piacon, sok csatt van rajta és jó nehéz:D - egy baja van, kicsit rövid a dereka. Kell derékvédőt feltennem hozzá majd, ha jön a hűvösebb idő.

Azt írja a horoszkópom már 3 napja, hogy vigyázzak a közlekedésben mert baljós előrejelzések vannak a fejem felett.... hm.... így aztán most csak a nagy sárga busszal közlekedem, még jó, hogy mocizni nem lehet ebben a novemberi hangulatban:(

2010. jún. 21. 19:38

szia!

kösz a gratulát!

nem,nem úszott semmi.tegnap..de ma!!! alig tudtam hazajönni a kisautómmal.iszonyú megint mi van az országban.úgy hömpölygött a víz az úton,mintha egy folyóba mennék kocsival.vigyázba is állt bennem a sz@r.a terepjáró ami szembe jött,tolta maga előtt a vizet.hát nem volt semmi.

a dzseki meg a tipikus motoros fekete bőrjaki,cipzáros-csatos vagány.majd fotózkodok,csak most ki se tudok menni,úgy esik.az ára?? ne nevess ki:4000 pénz volt.turkálós,csak ez a pasi kint árul a piacon,de hibátlan.csak kicsit nehéz.

2010. jún. 20. 18:55
Megnéztem a videót. Gratulálok a fiadhoz, tényleg büszke lehetsz rá, hogy ilyen segítőkész. Sokat köszönhetnek nekik a szerencsétlen emberek. Tényleg, nálatok nem volt víz? nem úszott semmitek?
114. NataliaWeiss (válaszként erre: 113. - Cickány64)
2010. jún. 20. 18:48

Na!!! milyen bördzsekit vettél??? oszt hányé adták?:D:D:D

Én most este mentem el egy kicsit kerültem, megnéztem mekkora a víz, hogyan úsznak a szerencsétlenül járt házak itt a környékünkön. Csak úgy magányos farkasként cirkáltam. Hát mit mondjak, zima van. Nem nagyon közlekedtem a hétvégén, a horoszkópom is azt írta, hogy bármilyen járműbe ülök, nagyon vigyázzak, szerencsétlenség az utakon van kilátásba. Hát megúsztam eddig még. Bár ma egyszer elindultam kocsival és 4x kellett visszajönnöm valamiért, aztán a végén úgy begurultam, hogy nem mentem el végülis. A megérzésem is azt mondta, hogy maradjak. Hallgattam magamra:D

2010. jún. 20. 18:09

2 darab blöki van.egy amerikai buldog,meg egy menhelyes.az keveréknek van írva az örökbefogadó lapon,de a kutyadoki azt mondta,hogy ez egy welsi korgi.de tényleg úgy néz ki.nagyon imádom,okos,hűséges,nagyon jó kutya.

ma voltunk mégis kicsit motorozni,jó volt.vaskapuhoz mentünk fel,biztos tudod,hol van az.

vettem egy olyan bőrdzsekit,behidalsz.majd teszek fel képet.és te? voltál valamerre?

112. NataliaWeiss (válaszként erre: 111. - Cickány64)
2010. jún. 19. 14:23
Milyen blökid van és hány?
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook