Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Motoros lányok ide! fórum

Motoros lányok ide! (beszélgetős fórum)


2012. júl. 2. 23:15
Őrség ,Zala megye 2-3 napos motoros túrára várunk még 1-2 jelentkezőt .Indulás péntek reggel:DD
28. Vimitu
2012. ápr. 14. 13:37

Sziasztok!

Nem tudom csatlakozhatok-e hozzátok.... Egyáltalán jártok-e még ide?! :D

Mi (én és férjem) most tűztük ki célul, hogy megcsinálom a jogsit nagymotorra is és aztán együtt túrázgatunk....

2011. máj. 11. 17:39
Úgy látszik a motoros lányok nem a Hoxa- t bújják... :-S
2011. máj. 10. 18:47
Amúgy 430 kg. a gép, de megflepően jól gyorsul és megy. 170-180 a kényelmes utazója pályán.
25. 54840f0fce (válaszként erre: 24. - Rosszcsillag)
2011. máj. 10. 18:46
Most gurultam haza.)))
2011. máj. 10. 18:45
Mindenki gurul? ;-)
23. 9bbc382386 (válaszként erre: 19. - Rosszcsillag)
2011. máj. 7. 12:36

Sziasztok :)

Jelenleg pihenem a tegnap este fáradalmait,születésnapi megmozduláson vettünk részt.

Ma viszont megtiszteljük a találkozót,de csak este,és most kettőkor lesz a felvonulás(kb.2000motoros).

Szép napot Mindenkinek!

2011. máj. 7. 12:31
De vannak veterán mocijaim is saját szórakoztatásra:)))
2011. máj. 7. 12:30
Jelenleg túramotorom van 1200-es.
2011. máj. 7. 12:29
Sziasztok.)))
2011. máj. 7. 12:20

Rere ott lehet a motorostalálkozón...?

Ha igen (ha nem, akkor is) írj majd!

18. rosszcsillag (válaszként erre: 17. - Sopianae)
2011. máj. 7. 12:19

Majd megnő és megy veletek :-)

Nekem nincs gyerekem, mégis nehezen oldom meg :-(

2011. máj. 7. 11:49

Sziasztok!


Mi idén Erdélyt tervezzük XX-szel, mert oda jönnek barátok autóval és hozzák az 1 éves lányom is.

Ha már van gyerek és kicsi tényleg nehéz megoldani a motorozást. Egyszer csak megnő :)

16. rosszcsillag (válaszként erre: 14. - Wiki76)
2011. máj. 6. 22:49

Én sem tűntem el :)

Wiki, most irigykedem egy kicsit, amiért ennyit motoroztatok kettesben ;-) Tényleg egy élmény, összekovácsol. :-)

Nálunk nem volt ma jó idő, de talán majd hétvégén...

15. wiki76
2011. máj. 6. 21:19
Dulika milyen motorod van?
14. wiki76
2011. máj. 6. 21:16

sziasztok

Nem tűntem el csak ma jó idő volt és gurultunk egy kis kört.Régen sokat mentünk találkozókra de mióta baba van azóta csak pár órára szakadunk el.Bejártuk Horvátországot Montenegrót kettesben sátorral.Jó volt.Idén is motorral tervezzük a nyaralást.(a pockokat barátok hozzák kocsival)

Dorka:én 158 magas vagyok.sok mocit próbáltam ki de a csoppereken kívül nagyon kevés tipus van amiről leér a lábam.Én a sport-túra kategóriát szeretem.Apának Fazere van.1000-s

2011. máj. 6. 17:38
Eltűntek a mocis lányok...
2011. máj. 5. 13:14

Sziasztok, motoros vagyok én is, de pasi:))))


Viszont imádom amikor egy nőt mocival látok:))

2011. máj. 5. 13:09

Jaj de jó, hogy gyarapodunk :-)

Nekem most egy Honda cb500s- em van, nagyon tutin összejött, most úgy imádom! Voltak vele gondok amikor megvettem (persze használtan vettem), de most végre olyan pöpec, hogy nem bírok betelni vele!

A barátom meg szépítgeti nekem, hogy olyan legyen mint én (pl.matricákkal, most olyan csajos lett, majd teszek fel róla képet). Szóval most nagyon imádom, pedig éppen megfordult a fejemben, hogy ha idén is annyit szívok vele mint tavaly akkor eladom és veszek egy Ducatit. Nekem az az álmom :-)

Az elmúlt 2 évben sajnos kiszakadtam a motoros társaságból, csak annyit használtam amennyit be tudtam zsúfolni az időmbe, az sem túrázás volt, inkább csak egy eszköz, amivel eljutottam A- ból B- be :-(

De előtte bejártuk Magyarországot, rengeteget túráztunk (már akkor sem utas voltam :-) ).

Imádom, remélem idén több lehetőségem lesz túrázni, illetve már a fejembe vettem, hogy ebből többé nem engedek! :-)

Bízom benne, hogy a barátom velem tart majd, mert ezek a túrák olyan élményeket adnak, hogy tényleg kár kihagyni...!

Dorka: remélem összejön Neked a Ninja. Nekem régen volt egy enduro- m, amiről nem ért le a lábam, pedig én magas(abb) vagyok (174 cm). Vicces volt, de mindig azt mondtam, hogy vannak saját kerekei, azokon gurul, nem nekem kell lábbal hajtani :-)

Végül eladtam, de nem emiatt. A mostaniról simán leér. De ugye más kategória. :-)

Rere: Győrújbarát nekem is elég közel van, de valszeg nem leszek ott... :-( Csak legyen jó időtök!!!

Wiki: merrefelé túráztok?

10. ad649e72b5 (válaszként erre: 4. - Rosszcsillag)
2011. máj. 5. 09:57
Milyen "pacit lovagolsz" egyébként?Mert azt nem írtad:)Sűrűn jársz kirándulni?Gondolom nektek is jó nagy motoros baráti társaságotok van:)
9. ad649e72b5 (válaszként erre: 1. - Rosszcsillag)
2011. máj. 5. 09:54

Ez nagyon jó fórum....:) Remélem sokan leszünk!!


Bemutatkozásképpen...tavaly tettem le nagymocira a jogsit(A),nagyon nagyon féltem mivel elég picike vagyok(157cm).Tartottam tőle,hogy nem ér majd le a lábam a nagymociról...hááááát nem is ért le!:D Tiszta viccesnek éreztem magam,alig bírtam sztenderre "húzni",de sikerült,megvan....egy nagyon nagyon jó sulit választottam,egy szuper oktatóval,aki mindenben segített,és leküzdette velem a termetemből adódó félelmeket:) Ja.....a mai napig csak az egyik lábam ér le a földre,a másik valahol lóg a motor oldalán:D De rájöttem,nincs is rá szükségem,ha elindulok a motor megy magától:D Megállásnál meg odafigyelek...sajna még nincs nagy mocim,tervbe van,csak a pénz hol erre,hol arra kell...most pl.lakásra...egyenlőre egy csodaszép Yamaha Vino-val csapatom...imádom,csak ugye pici,bár köbcentire nem...mindenki azt hiszi 50-es,pedig neeeeeeeem...és néznek az autósok,mikor 70-nél megelőzöm őket,a mini kis robogómmal...igazából nagyon vicces tud lenni....az álmom,egy Ninja.....áááá...nem tudok velük betelni...nálunk a családban egyébként mindenki motorozik...apukám véréből szívtuk magunkba a két bratyómmal együtt....szegény anyukám meg aggódik,ha lelépünk kiengedni a fáradt gőzt:( Hogy nehogy bajunk essen...nehéz egyébként,mert mindenki rászeretne beszélni "stílusokra",akárcsak a kedves kis férjem....hogy de milyen egyszerű lenne,ha choppert vennék,arról leér a lábam(mindkettő)..stb,de érzem az nem nekem való....persze mert neki Harley-ja van,és lesz is....de attól nekem miért???Nem igaz?Nem erőlteti,csak befolyásol(na):) Nem fog neki menni:D


Húúú jó hosszúra sikeredtem...sorryyyyyyyy

2011. máj. 5. 09:27

Sziasztok!

Épp a hétvégén lesz motorostalálkozó,három napos,rengeteg programmal,több ezres felvonulás stb.

A helyszín Győrújbarát,

hát ott leszek :)

2011. máj. 4. 15:44

Sziasztok

Csatlakozom a motorosfórumhoz.Párommal rendszeresen túrázunk.Imádom a mocimat."250 yamaha zeal

Később még leszek.

2011. máj. 4. 10:49

Én most vagyok 23. Mindig is tetszettek a motorok, de anyagi okok miatt még nincs jogsim. A páromnak van jogsija is, meg motorja is volt már több (Fz 750 Yamaha, Kawasaki Zx750R, Suzuki Gsxr-750, Aprilia Pegaso 650), igaz most épp eladta a Pegasust, de ahogy ismerem nem sokára lesz egy új járgány a háznál.

Nekem nem volt még motorom, de amint lesz kis pénz jogsira utána lesz moci is. Legalábbis ezek a tervek.

2011. máj. 4. 10:26

Sziasztok!


Én elkezdtem a jogsit 21 évesen csak az oktatóm egy .... volt, mivel úgy gondoltam fizessem ki csak nagy mocira az órákat, de csak MZre engedett ülni. Levezettem a 9 óra rutinomat vele és úgy gondoltam veszek + 2 órát heccből "saját" motorral. CRB XX. megcsináltam vele a pályát és elküldtem a jó.... anyjába.

Addig sem volt jogsim az endurómra és a 600-as CBR-emre. Előtte évekig crossoztam.

Suli miatt el kellett adni a motorokat. Többet jártam motorozni, mint suliba.

Most 1 éves a kislányom és azért nincs motorom. 3 év múlva veszek egy crosst és neki egy mini crosst, hogy tudjunk együtt motorozni erdőbe. Ő teljesen él hal mér most a motorokért.

Addigra valahogy leteszem a jogsit csak találnom kellene egy értelmes oktatót. Aztán jöhet ismét a CBR 600RR

2011. máj. 4. 10:18

Sziasztok! :)

Buzdítalak Titeket motorvásárlásra :-)

Jogosítvány van?

Én régóta motorozom, igazából 14 éves korom óta, persze akkor csak robogóval, kismotorokkal... aztán ahogy megszereztem a korlátozott jogosítványomat 18 évesen, elkezdődött a rajongás... (akkor még nem lehetett egyből korlátlan jogosítványt szeretni). Azóta persze megvan a nagy A is (vagyis már 10 éve...) és párkapcsolati okok miatt pár év kihagyás után most újra nyeregben vagyok és soha többé nem mondok le erről semmilyen pasi kedvéért! :P

Hajrá, hajrá, motorra fel :-)

2011. máj. 4. 10:09
Sziasztok!Nekem csak munkába járó robogóm van...:(
2011. máj. 4. 10:08

Helló!

Jó ötletnek találom ezt a fórumot, bár én még (!!!!) csak motoros-lelkű lányka vagyok!!

2011. máj. 4. 10:04

Sziasztok!

Tudom, létezik direkt motoros lányokhoz szóló honlap, de én úgy szeretem a hoxa- t használni, hogy gondoltam lehetne egy ilyen topic itt is.... hogy tudjunk beszélgetni a kirándulásainkról, motorokról, élményekről, esteleg még közösen is gurulhatunk... szóval motoros lányok (jöhetnek azért fiúk is, na ;) ) IDE!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook