Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Motor torta ötleteket szeretnék kérni tőletek vagy autósat fórum

Motor torta ötleteket szeretnék kérni tőletek vagy autósat (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 12. 16:05
addig tényleg van időd, szerintem addig sütögess pár tortát, gondold ki milyent akarsz, motor formát v egy sima tortát kocka v ovális, kerek alakút, és közepét dekorálod motor mintásra. Próbád megsütni, többször, h ne lássa, gyakorolj:-) Menni fog és tuti szép lesz
2010. márc. 12. 14:42

Köszi mindenkinek

tényleg én is nézegettem a googlét de hátha itt is vannak jó ötletek esetleg hamár valaki csinált stb

igen én

Munkanélküli pályakezdő vagyok és időm mint a tenger :D ahogy szokták mondani

várom még a hozzászólásokat mert április 10 re kell a torta

5. 3a92f8d690 (válaszként erre: 2. - Eda77)
2010. márc. 12. 11:08
Te szeretnéd megcsinálni??Vannak profi cukrászok akik megcsinálják...igaz nem olcsó de szép és fini is:-)
2010. márc. 12. 10:37
de találtam egys olyat, h traktor torta, ham ár azokat is szereti, van ami lépésről lépésre le van írva,gugli, traktor torta majd a harmadik kép:-)
2010. márc. 12. 10:35
keressa rá gugliba, h motor torta, képekre menj, vannak forma ötletek:-)
2010. márc. 12. 10:24

Öcsikém nagy motor autó illetve traktor őrült és most lesz18 éves és szerintem nagyon nagy poén lenne beállítani egy figurás tortával de ötletem nincs hogy lehetne megcsinálni kérlek segítsetek

Még azon is parázok h ne legyen nagyon gagyi mert az nem poénos hanem égő lenne

2010. márc. 12. 10:23
Motor torta ötleteket szeretnék kérni tőletek vagy autósat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook