Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motivációs TOP 10! fórum

Motivációs TOP 10! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Motivációs TOP 10!

25. kubin
2011. máj. 19. 13:18

köszi :))

Egoo? Irigység? :D Mire? :) Mindenki annyi, amennyinek érzi magát :) Szép... relatív :D De azért köszi :)

2011. máj. 19. 09:57
gratulálok! de áruld már el, hogy ezekkel a fotókkal rendelkező csajnak miért nincs ego-ja? :)))) szép vagy és fiatal, én meg irigy....
2011. máj. 15. 15:14

Nem mondom, hogy egyáltalán nem számít, de elhanyagol6ó. Az egészség azért fontosabb. :)


Amíg az előző barátommal voltam (6 évig), állandóan szúrkálódott, epés megjegyzéseket tett a súlyomra, az alakomra. Hiába tartottam szem előtt, hogy ha lefogyok, biztos jobban tetszem majd neki, mert észre se vette, amikor leadtam 10 kilót... Ha 2 felszökött, azonnal kiszúrta a szemét, de a 10kg mínusz nem tűnt fel neki. A hormonjaim is kissé összezavarodtak, visszajöttek a pajzsmirígy problémáim (bár már előtte gondom volt a pajzsmirígyeimmel, de a fogyizás miatt jött elő ismét)... Amióta a mostani párommal vagyok, mindenki azt mondja, hogy sugárzok, 1re több pasi fordul meg utánam, és ahol dolgozok sankosként, igencsak kevés szabadidőm van "bulizgatni", úgy kell levakarnom őket magamról, pedig télen 80 kilósra híztam fel (79,7, dehát ne szépítsük, az már 80!), azóta havonta 1-2 kilót fogyogatok, de jó is így. Most 73 vagyok, a hormonjaim jól állnak, jól érzem magam a bőrömben, és a párom, bár megnéz más nőket is (elvégre pasiból van), de úgy szeret, ahogy vagyok, és ez nekem nagyon sokat számít. :)

22. kubin
2011. máj. 14. 14:42
szerintem mindenkinél számít legalább egy csöppet, hogy a környezet mit mondd.. :) de azért köszönöm! :) sugárzok én igy is, de ha fogynék még egy kicsit, akkor még jobban ;)
2011. máj. 14. 14:33

Nagyon aranyos, frappáns cikk!


óóóó Zsuzsa, 19 évesen persze, hogy számít, hogy mit gondolnak a többiek... sőt megsúgom 32 évesen is!


és a cikk írójánál sem ez volt az 1. a top10-ben.

2011. máj. 14. 14:15

Nem jól csinálod.


1. TE magad, ez jó, de a többi mind elhanyagol6ó.

2. Az egészséged.

3. A saját (könnyebb) jövőd.

4. Az, hogy más csajok mit gondolnak rólad, teljesen mellékes. Saját magadnak kell, hogy tetssz, és ha saját magadat elfogadod, könnyebben megy a fogyás is, és mivel ragyogsz, mások is észreveszik a változást, és pozitív energiát sugárzol a külvilág felé. :)

19. kubin
2011. máj. 14. 11:30
köszönöm :)
18. R-ka
2011. máj. 14. 07:18

Gratulálok, nagyon jó a cikk, értékes gondolatokkal.

Egyetértek abban, hogy motiváló lehet az, ha valaki eléri céljait, így könnyebb csatlakozni, követni.

Elszántságodon látszik, hogy most TE is el fogod érni a célodat, én pedig csendben követlek és olvasgatlak.

További sok sikert és kitartást.

17. kubin
2011. máj. 13. 23:40
:))DDDDD
2011. máj. 13. 23:00
meg hát :)))
15. kubin
2011. máj. 13. 22:05
jóóóó, akkor normálios testalkatú, egészséges embereknek, akiknek nincs bajuk a súlyukkal (nem önmagukon belül, hanem normális alkathoz tartoznak), szóval nekik több esélyük van mindenben szerintem... igy jóóó? :))) puszzz <3
2011. máj. 13. 20:50
*normál
13. pöszmösz (válaszként erre: 11. - Kubin)
2011. máj. 13. 20:49

Uuuutálom azt a szót, h vékony! Ne akarjon mindenki vékony lenni....nekem a vékony szó már már a beteges szóval párosul. Nem tehet róla, de ez ugrik be.

Egészségesek akarjunk lenni és mondjuk, h normális súlyúak.De ez csak az én meglátásom....


Amúgy meg imádlak, pussz! :)

2011. máj. 13. 12:00

SZUPER A CIKKED!!!IGYEKSZEM A CSOMAGOLÁST ÉN IS LE CSERÉLNI!

PUSZI

Szilvi

11. kubin
2011. máj. 12. 23:53

köszönöm a kommenteket :)) Maca van igazság benne :))


Na meg tényleg a vékonyak sokkal jobban tudnak érvényesülni bárhol. Régen ugye a kövér nők voltak az etalon(ok) (van ilyen?:D), mert ugye az mutatta, hogy termékenyek. A mai kor ideálja pedig vékony. Néha picit vastagabb, de akkor sem duci. Hát ennyi :)


Bekci nyugodtan "lopj" :)


És köszönöm mindenkinek a jókívánságokat ;))

2011. máj. 12. 21:43

Szijaaaaa :D nagyon tetszik a cikk!! :DD

Én egyet értek abban hogy manapság csak marketing az egész...legalábbis fiatalok körében=/ Jajj nem baj,ha lekoppintok néhány részt a saját motivációs pontjaimhoz? :$

Annyira jókat írtál :DD

Gratulálok a fogyáshoz és az elszántághoz...le fogod győzni saját magad!! (:

9. Dolores007 (válaszként erre: 8. - Dolores007)
2011. máj. 12. 15:15
Mielőtt félreértené vki, az elvárást a külsőre gondoltam. :)
2011. máj. 12. 15:12

Szia,

Aranyos cikk tényleg!

Egyébként ez a "Nem a külső a lényeg" mondat mindig hervasztó. Vigasznak a legrosszabb. Talán annak igaz, akinek nincsenek elvárásai magával szemben. Tényleg könnyebben boldogul, aki jól néz ki, kemény szavak, de sajnos igaz. Jó dolog, ha te választhatod ki a párodat az érted omlók közül, nem pedig te futsz a tömeg után.

Kemény munka, tényleg. Minden erőd bele kell adni. De meghálálja az élet neked.

Szerintem szerencsés vagy, mert szép arcod van, megvan az esélyed rá, hogy megkapd az élettől, amit akarsz.

2011. máj. 12. 13:11
Nagyon jó! Ügyes vagy, tudod mi mindig melletted vagyunk! :)))
6. Catherine.hsz (válaszként erre: 5. - Móriczka)
2011. máj. 12. 12:57

Szerintem ez egy nagyon jó cikk. Főleg, mert valaki már 19 évesen ilyen jól átlátja a dolgokat.


Azzal vitatkoznék, hogy nem fontos a jó csomagolás. Attól az áru, jelen esetben a cikk írója,még nem lesz rosszabb, mert jobb lesz a csomagolása. Csak több embernek fog feltűnni, és többen akarják majd megismerni. Vannak élethelyzetek, korok, amikor ez igenis fontos.


A jobb csomagolás pedig több önbizalmat is ad, jobb hozáállást az élethez és a kihívásokhoz.

Valljuk be, egy vékony embernek jobbak az esélyei manapság minden területen. Aki pedig tenni akar és tud is érte, az tegyen!

Szerintem ilyen célok mellett sikerülni fog.

2011. máj. 12. 10:54

JAJJJJ te drága nagyon ügyeset rittyentettél ide :-))

Kívánom hogy minden álmod valósággá váljon :-))


De mivel ismersz, tudod hogy ennyi kommentel nem úszod meg :-))))))))))))))


Egy dolog azért szemet szúrt :-))


Pont az indoklása annak hogy mennyit számít a külső /csomagolás/ igaz hogy én is túlsúlyal küzdök és úgy állítom a következőt de attól van alapja annak hogy nem a külső a fontos .NEM


figyelj csak azt írtad :Ha van egy rossz termékünk, de szép csomagolást adunk rá, több vevője lesz.


Nahh és?? te szeretnél ilyet venni.... ???????? Mert lehet sokan meg veszik de aztán csalódnak mert nem ezt szerették volna és vissza viszik ki dobják ,rosszul bánnak vele stb


A másik amit írtál :

-Viszont hiába van egy jó termékünk, ha ócska a csomagolás, akkor semmit sem ér. Senkinek nem fog kelleni, pontosabban kevés embernek. Kevés ember fogja tudni, hogy milyen jó termék van a kezében.


Nahh és ??Kevesebben veszik de jobban megbecsülik mert rá jött hogy ők pontosan ezt akarták és örülnek hogy nem a szemüknek hanem az érzéseiknek hittek :-))

És ez mindennél fontosabb .


El fog jönni az az idő mikor hiper- szuper csini leszel és rá jössz te is,és azt fogod mondani nem a külső a legfontosabb hanem a belső értékek!!


Ezt nem egy dagadt nő vagy pasi hanem egy tapasztalt ember mondta .

Nem én sajnos csak a szavaival élek mert nagyon is igaz :-))

19 évesen még én sem így gondoltam :-))


puszillak :-DD

2011. máj. 12. 10:37
Nagyon frappáns kis írás, gratulálok hozzá! Jó pár helyen megnevettetett :)
2011. máj. 12. 10:32

Nati nagyon jól irsz, különösen tetszett a csomagolós rész! És milyen igaz!!!

Veled vagyok, szorítok, hogy sikerüljön!!

2011. máj. 12. 10:20

10. pont the best!!!! :)


Tetszett a cikked, mint általában az írási stílusod.

Megcsinálod, mint a huzat, ez itt nem kérdés! Pussza :)


Jaaaa, és persze gratula!

2011. máj. 12. 10:08
19 éves vagyok és jó ideje küzdök a túlsúlyommal. Sajnos ez még nem a sikersztorim, de remélem, annak is eljön majd az ideje. A következő írás amolyan motivációs dolog, az én TOP 10-es listám. Leginkább pár gondolatomat szeretném megosztani Veletek, amit én gondolok a fogyásról és a hozzá kapcsolódó dolgokról...

Ugrás a teljes írásra: Motivációs TOP 10!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook