Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motivációs segítségre van szükségem - kulcsszó: paleo fórum

Motivációs segítségre van szükségem - kulcsszó: paleo (beszélgetős fórum)


2015. szept. 23. 20:57
Szia, én ugyan nem paleózok, de szívesen jövök együtt fogyizni:) Szerintem azért nem érdekelnek a diéták stb., mert úgy érzed, hogy akkor egy nagy megvonásos időszak következik majd, és akkor inkább éled a "bűnözős" életet, akármi lesz a következménye. Motivációs tippek: régi fényképek nézegetése, amikor még karcsú voltál, régi gatyók elővétele, kis relaxáció, amikor felidézed, milyen volt vékonyan sétálni, éttermezni, mozizni, öltözködni... Nehéz ügy, ha az embernek van szerető társa, családja, akik úgyis elfogadják, nincs osztálytalálkozó vagy egyéb kilátásban... de megteremthető "mesterségesen" ez a motiváció. Hány cm és kg vagy? Én 174 cm és 79 kg, holott 60 volt a veresenysúlyom...
2015. szept. 23. 14:32

Tavaly áprilisban eldöntöttem, hogy paleózni fogok, és nem érdekel mennyire vagyok hájas, egészséges akarok lenni.

Szorgalmasan olvasgattam a könyveket, és belemásztam a dolgokba. Ment is simán 3 hónapig, mentek le a kilók, 10 is. Aztán néha ettem valamit, ami nem paleo. Nagyjából beálltam egy adott súlyra, aztán jött az idei húsvét, elszálltam, és az utóbbi hetekben már nem is érdekelnek a diéták, sem az egészség, sem a kalóriaszámlálás... És gyorsan vissza is jöttek a szépen leadott kilók.

De nem érdekelnek most. Ha dagadt disznó leszek, az sem érdekel... És tudom, hogy később lesz majd olyan, hogy érdekelni fog. Viszont az, hogy nem érdekel, egy jó lehetőség arra, hogy újra elkezdjem az egészet. Mert nem a fogyóért csinálnám. Valami viszont mégis hiányzik. Ebben kérném a segítségeteket. Nem akarok nagy tömeget, csak egy-két... 'barátot', akikkel meg lehet beszélni a napi dolgokat őszintén mindenféle számítás, meg egyebek nélkül.

Néhány szó magamról, hogy tudjátok ki vagyok: 30 éves vagyok, házas, 2 nevelt és egy saját gyerekem van. Vidéken élünk. Elég érzelmes típus vagyok, hirtelen, bak jegyű.

Köszönöm, ha reagáltok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook