Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Motiváció a sikeres diétához fórum

Motiváció a sikeres diétához (beszélgetős fórum)


1 2
31. b14310253d (válaszként erre: 24. - AlBundy)
2012. aug. 6. 11:07
...és a videó is nagyon jó!!!
30. Judy08
2012. aug. 6. 11:07
Voltam dokinál de nincs semmi bajom a palyzsmirígyem nem jól müködött de már semmi baj nincs vele.Megpróbálom gyengébb fokozaton lassabban csinálni.Vagy nem tudom!Ugy irígylem aki bírja.Szeretnék 5kg-ot fogyni!
29. odzsika (válaszként erre: 25. - Réka26)
2012. aug. 6. 11:03
én 79,4 vagyok 169 cm-hez.. szóval nekem is van mit csinálnom :) kitartást, szépek leszünk
28. b14310253d (válaszként erre: 24. - AlBundy)
2012. aug. 6. 11:02

így van :)

nagyon köszi, nagyon igazad van :)

27. odzsika (válaszként erre: 26. - Judy08)
2012. aug. 6. 11:01
ne hajtsd túl magad és igyál közben, ha nem segít akkor menj orvoshoz sztem
26. Judy08
2012. aug. 6. 10:57
20Perc ellipsz trénerrel vagy szobabiciklivel és hányingerem van,szédülök,rossz a közérzetem.Nem tudom mitöl lehet pedig annyira szeretném csinálni!
25. Réka26 (válaszként erre: 11. - Odzsika)
2012. aug. 6. 10:48
33 kilót fogytam eddig. Még 7-et szeretnék. De már nem igazán akar lefelé menni. Most stagnál egy ideje. 174 cm és 72 kiló vagyok, úgyhogy még van mit leadni.
2012. aug. 6. 10:27

Azért kellene edzeni, hogy a lelki problémákat legyőzzétek. Ha sikerül magatok legyőzni minden egyes edzéssel, ha sikerül minden alkalommal kicsit túllépni azon a teljesítményen amiről hittétek, hogy maximálisan képesek vagytok, már erősebbek lesztek lelkileg és magabiztosabbak az életben.

Az, hogy valaki rosszul van jó eséllyel csak annyit jelent, hogy rendesen edzett. Nem fáj semmid az edzés végén és meg tudsz még mozdulni akkor megint csak alibiztél és csak muszályból edzettél.

Nincs annál jobb érzés mint amikor x km futásnál úgy érzed biztosan nem tudok még 1 lépést tenni és mégis lefutsz még 1-2 km-t. Vagy amikor úgy érzed, hogy biztosan belehalok, ha még egy felülést meg kell csinálnom, de megcsinálsz még 20-at. Na akkor úgy fejezed be, hogy egy kicsivel már jobb emberré váltál és ez át fog ragadni az életed más területére is és be fogjátok tartani a diétát és nem fogtok csokit, chipset venni a boltban, a meglévő is meg fog romlani, mert nem ez jelenti majd a boldogságot..

Innentől pedig már csak idő kérdése, hogy a célt elérjétek a külsőtökkel kapcsolatban, de addigra már lehet nem is fontos számotokra.

Aki ért angolul annak itt egy jó kis videó:

[link]

2012. aug. 6. 10:13
nekem most 2 nap pihi kötelezően.. holnap hajnalban megyek futni! :)
22. b14310253d (válaszként erre: 21. - Odzsika)
2012. aug. 6. 10:09

ááá...sok sok mély probléma, nehéz múlt...stb. :)

nehéz róla beszélni, de meg akarom oldani és tudom, hogy ha a testemmel törődöm és szépítkezem, akkor könnyebb minden.


ma Rubint Rékázni fogok 1 órát, popsi-csípő lesz és kar...

aztán vagy egy kis hasizom vagy comb...még nemtudom :)

a héten futni is kéne menni, csak itthon elég messze van a futópálya, Pesten meg ott van mellettem, szóval ott egyszerűbb lesz :)


neked ma volt/lesz edzés?


hajrá, hajrá én is ezt mondom...nincs megállás :)

21. odzsika (válaszként erre: 19. - B14310253d)
2012. aug. 6. 08:47

nekem is kicsit rámegy a lelkemre, ha nem úgy nézek ki, ahogy szeretnék.. mindenkivel mufurc vagyok.. nem tudom, hogy neked mi a problémád, de az edzés alatt kiadhatod a dühödet, elkeseredésedet és felszabadítja a boldogsághormonokat, szóval kitartást nekünk! :)

mit mozogsz?

20. odzsika (válaszként erre: 18. - Judy08)
2012. aug. 6. 08:45

milyen értelemben vagy rosszul? lehet, hogy túlságosan megerőlteted magad.. én tavaly jártam futni és nagyon rosszul lettem pár hét után, a melegre is fogtam.. és szépen abbahagytam, de most hajnalban járok futni, ez az edzésterv szerintem eléggé kiegyensúlyozott, inni kell edzés közben is (nem túl sokat, mert akkor pisilni kell :)) utána ha kicsit lenyugodtál elkezded pótolni a folyadékot rendesen és csak lehűlt állapotban zuhanyozni, nekem ez bevált.. eddig ha nem voltam rosszul a fejem akkor is megfájdult, most csak az első edzés után volt, de elkezdtem inni és elmúlt..

ja és edzés előtt kell kicsit enni..

19. b14310253d (válaszként erre: 18. - Judy08)
2012. aug. 6. 08:35

Én alapbol is rosszul vagyok lelkileg, edzések után viszont jobb a helyzet...

Mit edzel?

Én ma kezdem ismét a komoly mozgást, elég volt 1 év szarakodás...nem akarom tovább tönkretenni magam, eleget sanyargattam sajnos a testem és egyáltalán nem törődtem vele, minden lelki problémám az evésbe vezetődött le, hányások, reflux...nem is sorolom.

De mostmár...minden más, tanultam sokat belőle.

Tudom, hogy az út hosszú és fájdalmas is lesz, de megcsinálom, megcsináljuk, csatlakozzatok :)


Türelem és kitartás!!! :)

18. Judy08
2012. aug. 6. 05:23
Az biztos.Nekem is van lelki problémám+még rosszul is vagyok edzés után.Igy még nehezebb.Mitöl lehet szerintetek?Volt valaki így?
2012. aug. 5. 19:25

Amit nekem és szerintem mindenkinek nagyon tudatosítani kell, hogy ez a dolog egy hosszú és fáradtságos munka, nap mint nap, vagy akár heti 5ször edzeni...de talán pár hónap után tényleg megéri. Át akarom végre ütni a holtpontot, hogy az egész ne teher legyen, hanem öröm és izgatottan várjam és csináljam az egészet.

Étkezés, testedzés...ez mind mind öröm legyen :)

Komoly áldozatokkal jár, de megéri!!! :)

16. b14310253d (válaszként erre: 10. - Odzsika)
2012. aug. 5. 19:15

én nem tudom sajnos hány kiló vagyok, de 10 kilót legalább én is szeretnék leadni!

na csajok? kalandra fel? motiváljuk egymást?? :)

én benne vagyok!! :)

15. b14310253d (válaszként erre: 10. - Odzsika)
2012. aug. 5. 19:14

2 éve futottam sokat és újra szeretnék formába jönni.

nem voltam valami jó futó, nem vagyok sajnos sportos alkat...és általában kondiba futottam, amit könnyebbnek tartottam, mint a szabadban futást...de el nem tudom mondani mennyire szeretnék ismét a régi lenni...az voltam igazán én, még ha sok sok áldozattal is...de akkor jobban éreztem magam mint most.

jelenleg igaz, hogy mély lelki válságban is vagyok, de...nem akarom, hogy tovább menjen a hízásom mert attól csak még boldogtalanabb vagyok, sőt...ki se merek mozdulni emberek közé!

14. b14310253d (válaszként erre: 9. - Judy08)
2012. aug. 5. 19:09
Nagyon nehéz, tudom...de mindenképp csak a kitartáson múlik az egész, és az erős, nagyon erős akaraton!! :)
13. b14310253d (válaszként erre: 8. - Réka26)
2012. aug. 5. 19:08

Valahogy meg kell ismét találni az egyensúlyt, többet sportolni...vagy valahogy kitapasztalni, hogy mi indítja be újra.


Nálam tudom mi fogja, ha leállok végre a kényszeres zabálásról és törődöm a testemmel

2012. aug. 5. 19:07

hali mindenkinek! :)


örülök nektek!!

nekem most először is szeptemberig lesz egy célom, hogy minél jobban és gyorsabban formába jöjjek.

minden nap akarok csinálni valamit, 4 nap intenzív kardió edzés, 3 nap Rubint Réka torna.

muszáj bekeményítenem, másképp sajnos nekem nem megy.

11. odzsika (válaszként erre: 8. - Réka26)
2012. aug. 5. 18:30

eddig mennyitől sikerült megszabadulni? nem lehet, hogy azért állt meg, mert kezded elérni a kívánt testsúlyt?

amúgy én kis célokat tűzök ki magam elé, most az első, hogy szept 20-án sikerüljön felvenni azt a fehér ingemet, ami csak akkor áll jól, ha jó "formában" vagyok.. a következő szilveszterig tart majd..

10. odzsika (válaszként erre: 5. - B14310253d)
2012. aug. 5. 18:28

futsz már? vagy csak kitűzöl magad elé eyg ekkora célt? :) én kedden kezdtem az első 5 km-em edzéstervvel, egész jó kezdő futóknak.. :) lehet én is beállok a sorba, de nagyon sok képet is mentettem magamnak, motivációs szövegek, képek, hogy legyen motivációm végig..

eddig 15 kg-tól akartam mindig megszabadulni, viszont 10nél sose láttam változást és sajnos fel is adtam itt mindig.. most 25 a cél, hosszú munka lesz!

2012. aug. 5. 17:17
Nekem 3-5kg kellene leadnom de olyan nehéz!Van valami jó tippetek?
8. Réka26 (válaszként erre: 6. - B14310253d)
2012. aug. 5. 16:23

Köszi! :)

Update szerint étkezek. Nekem bejött. Csak az a baj, hogy mostanában többet eszek a kelleténél, ezért megállt a fogyás. Valahogy be kellene indítani!

7. kisj
2012. aug. 4. 23:59
na, a mai napi utolsó fogyis fórum örömére vacsorázom valamit
6. b14310253d (válaszként erre: 2. - Réka26)
2012. aug. 4. 20:49

Réka, láttam a képeidet!!!


Nagyon nagyon gratulálok!!!! :))

Óriási vagy! :)

5. b14310253d (válaszként erre: 3. - Mea00)
2012. aug. 4. 20:48

te milyen étrenden vagy?

mit sportoltok?


én szeretnék valami új dolgot találni, ami lelkesítene...tudom hogy merész ötlet, de azon gondolkodom, hogy megpróbálkozom majd fél maratonnal.

4. b14310253d (válaszként erre: 2. - Réka26)
2012. aug. 4. 20:45

sziasztok :)))


jaj de örülök nektek, nekem is kb ennyi kilótól kéne megszabadulni.

sajnos mérlegem még nincs, de hamarosan beszerzem.


Réka te milyen étrendet csinálsz?

2012. aug. 4. 20:34
Sziasztok!Nekem is még jó pár kiló hátra van legalább 9-10et szeretnék még leadni.Mikor lankad a lelkesedésem ráállok a mérlegre és még mindig nem azt mutatja amit szeretnék akkor elhatározom hogy akkor is megcsinálom,igy bizonyitok magamnak és másoknak.
2012. aug. 4. 20:29
Szia. Én szívesen beszélgetnék veled. Még kb. 7 kilót szeretnék fogyni. Valahogy nagyon nehezemre esik betartani az étrendet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook