Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mostmár elég! Fogyjunk le zabpehellyel! fórum

Mostmár elég! Fogyjunk le zabpehellyel! (beszélgetős fórum)


1 2
5. Binky (válaszként erre: 4. - Vakri)
2010. okt. 23. 10:47

Egy idő után meg fog, a széklet ha sok rostot viszel be sokkal folyósabb, szétesősebb lesz.

Főleg ha minden napi szinten fogyasztod.

4. vakri (válaszként erre: 2. - Binky)
2010. okt. 23. 10:24
Természetesen többet mész nagywc-re, de engem szerint sosem hajt meg, normalizálja a dolgokat.
2010. okt. 23. 10:23
Én inkább ajánlanám a zabkorpát helyette. Sokkal több a rost (ballasztanyag) és kevesebb a kalória. Ha valaki, akkor én igazán finnyás vagyok, de ezt imádom. Január óta eszem az update szerint, de a norbis lisztet lehetetlen megfizetni. Én minden süteményt, palacsintát ezzel készítek. Teljesen semleges az íze, mint a lisztnek, tehát bármit lehet belőle készíteni. Nagyon finom édesítős tejben megfőzve "tejbegrízként" is. A srácaim tejbezabinak hívják.
2010. okt. 23. 10:22

Arra vigyázz, hogy mellette mást/kevésbé rostban dúsat/ is egyél, mert a zabpehely renegteg rostot tartalmaz, és például amikor meghajt sok lassú felszívódású vitamin nem tud bekerülni a szervezetedbe. Ráadásul sok vizet köt meg, rengeteget kell inni.

Egyébként hajrá, én is nagyon szeretem:)

2010. okt. 23. 10:05

Szerintem jónak tűnik. Akit érdekel írja be a google-ba és elolvashatja milyen meggyőző. Ha nem is teljesen ugyanúgy, de próbáljuk ki.

Akinek van kedve csatlakozzon, osszuk meg mit tapasztalunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook