Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mostanában miért töltődnek le olyan lassan a Hoxa oldalak? fórum

Mostanában miért töltődnek le olyan lassan a Hoxa oldalak? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2006. okt. 12. 18:56
ez jó kérdés ez engem is érdekelne?Nem mindig de van amikor nagyon lassan tölti le!
16. Zsóci
2006. szept. 13. 08:22

Nekem is az üres oldalak jönnek le csőstül!!!! Nagyon rossz, mert érdekelnének a felrakott cikkek és sok fórum, de így nagyon hatékonytalan vagyok az olvasásban.


Mostanában azt csinálom, hogy egy időben többször nyitom meg a Hoxás oldalakat (van, hogy 3-4 Hoxa fülecském van és folyamatosan ugrálok a füleken, hogy melyiket töltötte le éppen) így nagyjából használható a dolog. De szállt már el több hozzászólásom is a jó 10 perces várakozás miatt!!!


:o(((((((

15. Icus
2006. szept. 11. 08:32
Én is mh-ről internetezek, és mérgelődöm, mert bizony nekem is nagyon lassan jönnek be az oldalak. Van amikor hosszas várakozás után is csak egy üres lap jön fel.
14. srrse
2006. szept. 6. 10:12
Nallam semmi gond egyelore, s remelem nem is lessz
2006. szept. 6. 10:08
Nem biztos,h. a géped az oka mindennek. Nálam is lassabb sokx az oldal,főleg a Hoxakasztófa. :(
2006. szept. 5. 15:42
Nekem is lassab az oldal, a hoxakasztófánál a legbosszantóbb. De valószínűleg a gépem az oka.
11. Solyo
2006. szept. 1. 09:20
Sajnos nekem is lassabb lett az utóbbi időben az oldal. Főleg az akasztófa játéknál zavar, mert ott ugye szeretnék versenyezni az idővel.
10. Zsóci
2006. szept. 1. 08:09

Nekem több percet kell várni amíg betölti az oldalt, ami régebben két pillanat volt. Így közben más oldalakat kell néznem, hogy hasznosítsam a fölös időt.

Mindezt a mh-ről művelem, úgyhogy sokat nem tudok tenni az ügy érdekében (sem netileg, sem gépileg). Ja és a többi oldalnál nincsen probléma - ezért is mertem feltenni a kérdést!

Régen a Születés Hete portálon jártam ugyanígy, amikor egyre többen kezdték el használni a oldalt - ott aztán bővítettek a portál szerverén (vagy min, nem értek túl sokat hozzá).


Örülök, hogy másnak nincsen ilyen problémája!!!

További kellemes és tartalmas HOXÁZÁST kívánok mindenkinek!

2006. aug. 31. 15:54
Csak az akasztófa játéknál lassú!
2006. aug. 31. 14:34
Náleam is minden rendben van.
2006. aug. 31. 11:59

Nekem sincs bajom vele. Kivéve az akasztófánál, ahol nem lehetelég gyorsan kattintgatni. :)


Engem csak a felbukkanó újdonságok bosszantanak, miért nem tűnnek el maguktól?

2006. aug. 31. 11:40
Nekem sincs ilyen jellegű gonmdom!;)
5. Hoxa
2006. aug. 31. 10:35
Ezt örömmel hallom. :) Mert mi is arra törekszünk, hogy gyors oldal legyen. Speedz ebben nagyon profi.
2006. aug. 31. 10:31
Nekem a net elég gyors, a gépem viszont gyenge, de ettől függetlenül a Hoxa oldalak letöltésének gyorsaságával még nem volt problémám.
3. Hoxa
2006. aug. 31. 09:56

Nekem nem lassabb. Pedig még mindig GPRS-szel nyomulok. (3 hete megrendelt szélessávú internetünknek nyoma sincs.)


A reklámok miniatűrök. Nem flash reklámok, csak gif animációk. Ez nem lehet oka.

Direkt nem teszek ki fasht, mert az okozhatna gondot néhány gépen.

Nézz szét a géped háza táján. :)

2006. aug. 31. 09:06

Nemtom, nekem nem töltődik le lassan. Csak ritkán, de akkor valószínű, hogy a házigazdák javítgatnak benne.


Amúgy, ha lassú a net kapcsolatod, illetve a géped sem bővelkedik memóriában, prociban, akkor simán lehet, hogy a mozgó reklámok miatt lassabban megy az oldal.

2006. aug. 31. 08:36
Mostanában miért töltődnek le olyan lassan a Hoxa oldalak?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook