Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mostanában lett pozitív a teszted? Gyere beszélgetni...2010. márc. végi- ápr. eleji babák fórum

Mostanában lett pozitív a teszted? Gyere beszélgetni...2010. márc. végi- ápr. eleji babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. aug. 6. 12:19

szisztok, túl vagyok rajta... egy bunkó doktornő volt, szinte semmit nem kérdezhettem: de a lényeg: "Az uterusban egy szabályos petezsák 45x43 mm-es, benne szikhólyag"

Szóvel elvileg 6 hetes a terhesség, pont, ahogy sejtettem! Minden jó és minden jó helyen van!!! Többiek? Hogy álltok?

183. noedi (válaszként erre: 181. - Beata21bea)
2009. aug. 6. 11:14

jó babanézést mára nektek!

Még én sem vettem meg a citromolajat...ma bepótolom, és beszámolok a hatásról.

182. arvi (válaszként erre: 181. - Beata21bea)
2009. aug. 6. 08:08

Hello!

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Bár, már miért is lenne minden ok?

Vigyázz magadra, meg Babóra és jelentkezz, majd, hogy mit mondott a doki!

A citromolaj teszt még nem valósult meg, mert nem volt időm venni. Szólok, ha van fejlemény :))

2009. aug. 6. 07:26

na, ma eljött a NAGY nap, 10.40-re megyek az uh-ra!! a berátnőm eljön velem, még jó, hogy szabin van

Ki hogy áll? Vannak fejlemények?

Citromolaj bevált?

180. noedi (válaszként erre: 178. - Arvi)
2009. aug. 5. 12:00
köszi a tippet, kipróbálom a citromolajat én is!
2009. aug. 5. 11:29
Oké, várom nagyon a citromolaj-sztorit!
178. arvi
2009. aug. 5. 11:23

Sziasztok!

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen kis nyűgös-fáradt szinte egész nap. Sőt, akkor nekem még annyire nem is vészes a dolog. Ok, kicsit kómás vagyok, de legalább nem émelygek egész nap, csak néha ... meg a szagoktól, színtén. Engem a férjem elnevezett Szimat Szörénynek. Ő mondjuk elég jól szórakozik a dolgon :) és tervezgeti, hogy fel kéne keresnünk néhány szarvasgomba lelőhelyet - hátha azt is kiszagolom. Akkor meggazdagszunk!!!

A Kismama magazinban olvastam, hogy zsebkendőre csepegtetett citromolaj-szaglászás segíthet a szag-semlegesítésben. Majd kipróbálom és szólok az eredményről.

177. noedi (válaszként erre: 170. - Arvi)
2009. aug. 5. 10:14

sziasztok Kismamák,


nekem a magneB6 jött be a reggeli émelygésre, és hogy reggelire jól lehűtött gyümölcsöt eszem, vagy tej nélküli gyümölcsturmixot. Nincs is annál jobb!


Az aluszékonysággal kapcsolatban engem is érdekelne valami trükk, mert az nálam elég erős, és nem tudok ellene mit tenni..


A szagok pedig néha elviselhetetlenek. Egy vadászkutya megirigyelhetné az orromat, kiszagolok mindent:)

176. noedi (válaszként erre: 154. - Spogy)
2009. aug. 5. 10:10

Sziasztok,


egyszer már írtam ide, de aztán kicsit eltűntem, most próbálom felvenni a fonalat.

Spogy, én a 8. hét végén vagyok, és elvileg én is az uzsokiban fogok szülni, meg oda is járok vizsgálatokra. Te mit tudsz, mikor végeznek a felújítással? Én március 11-re vagyok kiírva..esélyes, hogy addigra elkészül??

Köszi!

175. Dinus82
2009. aug. 5. 07:38

Hú, azt már biztos nagyon várod. :) Én 2 hete már láttam a szivecskét dobogni, de én most vagyok a 9. hétben. A mérete alapján akkor még csak 6 hetesnek gondolták (4,8mm), de a védőnő azt mondta, hogy ne az alapján számoljam. Az utolsó mensitől számítva, most 9 hetes és 3 napos. :)

Szegénykém, akkor neked elég rossz lehet, ha hányingered van. Én csak állandóan aludnék. Ez még a jobbik eset. :)

2009. aug. 4. 22:06
Sziasztok lányok! Én jól vagyok, most vagyok 7 hetes és émelygek, mint a fene, állandóan öklendezek, főleg, ha a vitaminokat kell beszednem :( de bírom, mert tudom, hogy a baba egészsége a legfontosabb :) Jövő hét kedden kell uh-ra mennem, remélem akkor már látni fogom a szívhangot, mert ugye 6 hetesen még nem látszott.
173. Dinus82
2009. aug. 4. 19:51
Hát ezek a dolgok, most kitöltik a hétköznapjaimat, de szerintem ezzel mindenki így van, aki hasonló cipőben jár... :) Pont így van ez jól. :))
172. beata21bea (válaszként erre: 169. - Dinus82)
2009. aug. 4. 13:51
sztk-s bejegyzésem a naplómban... ki vagyok akadva, téged sem irigyellek!!
2009. aug. 4. 13:51
szia, a napközbeni álmosság mindig van, tippem sajna nincs... ráadásul lakásfelújítunk.. úgyhogy meló után 2. műszak takarítás, este bezuhanok az ágyba...a fejem iszonyat sokat fáj... ez a legrosszabb.
170. arvi
2009. aug. 4. 13:30

Sziasztok Kismamák!

Ki hogy van? Vannak rosszullétek? Reggeli émelygés? Napközbeni aluszékonyság, ilyenek?

Érdekelne, hogy ki, hogyan viseli és esetleg valaki tud-e jó kis trükköket.

169. Dinus82 (válaszként erre: 167. - Beata21bea)
2009. aug. 4. 12:50

Engem este 6-ra hívott.

Holnap 10:30 --> Védőnő

Csüt 12:00 --> Házidoki

-"- 18:00 --> Nőgyógyász

Péntek reggel vérvétel.

Még jó, hogy táppénzen vagyok... :))

168. csilla80 (válaszként erre: 37. - Arrival)
2009. aug. 4. 12:20

Nem kotozkodni akarok,de a nogyogyaszom szerint egyaltalan nem art a babanak az UH... es jobb,ha tobbet csinalnak es nincs baj,minthogy keveset es baj legyen...


Es meg vmi,nem minden korhaz egyforma,itt sem es ott sem...

167. beata21bea (válaszként erre: 166. - Dinus82)
2009. aug. 4. 11:50
ÉN 10.40-RE MEGYEK. TE?
166. Dinus82
2009. aug. 4. 08:23
nekem is :))
2009. aug. 4. 07:33
Már csak 2-t kell aludnom a dokiig :))
164. Dinus82
2009. aug. 3. 11:02

Sziasztok!


müzmüz, én ugyanígy voltam múlt héten szerdán. Nagyon megijedtem, de megnyugtattak, hogy valószínűleg nekem is pont akkor kellett volna megjönnie. Csütörtökön megyek dokihoz. Már alig várom, hogy megbeszélhessem vele a dolgot, mert szabin van még és nem tudtam vele beszélni eddig. Csak a védőnő nyugtatott meg, meg itt az oldalon pár tapasztaltabb kismama :)

163. beata21bea (válaszként erre: 160. - Arvi)
2009. aug. 1. 07:19
Az utolsó mensestől számított a 6. hét meg pár nap... Valaki azt mondta, hogy a 7. héttől indulnak a vuk-ok. Kiírtam egy szavazást, érdekes az eredménye...
2009. júl. 31. 13:14
Képzeljétek, párom adott nevet a manónknak vasárnap este sétálás közben:-) Most úgy hívjuk, hogy Maxi Potzak:-) Ő is nagyon aggódott, és sokat beszélget vele, hogy nagyon várjuk, és vigyázunk rá, de neki is vigyáznia kell magára:-)
2009. júl. 31. 13:12

Sziasztok Lányok!


Üdv minden új lánynak a fórumon:-)


Mi nemrég jöttünk vissza a nyaralásból. Sajnos a tervezettnél korábban:-( Amikor külföldön vagyok, akkor mindig hasmenésem van, most is így volt. Valami nem tetsztett a manónak, mert kedd reggel véreztem:-( Nem sokat, csak reggel, amikor felkeltem pisilés után csupa vér lett a papír. Nagyon megijedtünk, gyorsan visszafeküdtem, és hívtuk a dokit. Nem tudott semmit mondani, csak hogy pihenjek sokat, meg igyak sok folyadékot. Mi azért összecuccoltunk, és hazajöttünk. Azóta nincs semmi gond, ugyanúgy vagyok, mint előtte. Jövő pénteken megyek dokihoz, remélem minden rendben van. Mondjuk most kellett volna megint megjönnie, remélem csak az zavarta meg a dolgot.

160. arvi (válaszként erre: 158. - Beata21bea)
2009. júl. 31. 12:11

Szia Beáta! Nyugi, ne aggódj, mert nem produkál a tested semmi furcsaságot. Örülj neki! Nekem sincs semmi nagy volumen azt leszámítva, hogy 2-3 óránként éhes vagyok és iszonyatosan érzékeny vagyok a szagokra. Hidd el ezek elég bosszantóak. Ma reggel fordult elő velem először, hogy a testápolóm+sárgadinnye keverékétől kb 2 másodperc alatt úgy felfordult a gyomrom, hogy rögtön kihánytam a 2 db háztartási kekszet, amit addig elnyammogtam. Felemelő élmény volt, de szerencsére gyorsan túltettem magam rajta.

Amikor mész és 6 hetes leszel, az a fogantatástól van számítva vagy az utolsó ciklusodtól? Csak mert én a hét elején voltam UH-n, a fogantatástól számított 6. héten és minden szépen látszott, szívhang is volt, úgyhogy akkor nem mész te se korán.

Nyugi és örülj, hogy nincs semmi "mellékhatás"!

2009. júl. 31. 11:44

Sziasztok:)


Szeretnék hozzátok csatlakozni, ugyanis a múlt héten én is pozit teszteltem:)

Nálam már második hete jelentkeznek a rosszullétek, de orvoshoz csak két hét múlva tudok menni, mert akkor utazunk haza. Így fogalmam sincs, hogy hányadik hétben járhatok.


Na megyek is, mert indulok dolgozni:(

Puszi mindenkinek:D

2009. júl. 31. 09:05
Sziasztok! Van valakinél valami fejlemény? Lehet, hogy én is korán megyek??? 6 hét meg 2-3 nap lesz addigra betöltve... Amúgy a fáradságot leszámítva nem is olyan, mintha terhes lennék... Csináltam egy tesztet tegnap délután is, biztos ami biztos, és totál pozitív!!! Csak nem érzek semmi extrát... azért ez megrémít egy kicsit...
157. ..vesszőcske (válaszként erre: 149. - Vetti)
2009. júl. 30. 16:48
Szia Vetti!!! Szerintem várj még a dokival vagy 2 hetet, mert akkor már lehet látni a szívhangot (7. hétben).
156. ..vesszőcske (válaszként erre: 154. - Spogy)
2009. júl. 30. 16:47
Drukkolok, hogy legyen szívhang, én 6 hetesen mentem, de még nincs, majd 2 hét múlva megyek újra.
155. 2e268a1b3f (válaszként erre: 154. - Spogy)
2009. júl. 30. 14:36
Udv. Spogy es sok szerencset neked is.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook