Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mostanában az foglalkoztat, hogy tényleg nem monogám a... fórum

Mostanában az foglalkoztat, hogy tényleg nem monogám a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
38. e3cefb0216 (válaszként erre: 27. - Krisztikrisz)
2023. márc. 11. 12:22
Nagyon szigorú vagy! Persze hazabeszélek: lehet, hogy az szeretne lenni de nem jön össze: mert talán ilyen szigorúakkal találkozik vagy csak egyszerűen a meglévő helyzetet nem akarja elhagyni egy pár próbálkozásért. Ehhez szerintem a kornak és jellemnek nincs köze , legfeljebb az önfegyelmünknek: de hát a nők sziklaszilárdak...
37. zolb
2022. dec. 5. 22:54
Nem minden férfi ilyen. Nekem pl. a hűség szent és sérthetetlen. Sosem értettem a pl. a szeretői viszonyt, hogy tud úgy az ember a párja szemébe nézni?
36. Violet18 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 23:12
Ha teljesen őszinte akarok lenni, összejöttem olyannal is, akinek anno nemet mondtam. Ha tudom h ilye is lehet csaltam volna....utólag bánom h nem tettem. Annyival boldogabb lehettem volna már sokkal korábban is.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Violet18)
2022. dec. 4. 22:07
Ez így korrekt szerintem is.
2022. dec. 4. 20:35
14 évig voltam kapcsolatban kiképtem belőle és majdnem egyből egy újba mentem.....utóbbi itta meg a levét, mert hiába volt jó minden, 8 év után meguntam és átléptem a vadász szerepébe. Sosem csaltuk meg egymást, de elég volt és többre jobbra vadabbra vágytam, mert nem tudtam megélni/kiélni azt amit hiányzott az életemből. Csalhattam volna, de nem tettem, nyitott kapcsolat neki nem volt opció 🤷‍♀️
33. liliom10 (válaszként erre: 32. - Ildi992)
2022. dec. 4. 20:13
A hűség csak döntés kérdése ! Eldöntöm, hogy hű leszek, és ehhez tartom magam ! Akárhogy állnak épp az érzelmeim a párom/társam iránt.
32. ildi992 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 19:33
Fizikai aktivítás. Akkor menjen el futni! Hűsèg szó felent mèg valami a világban?
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Timycat)
2022. dec. 4. 18:07

Értem. Köszönöm, hogy megírtad.


Nagyon hasonló a személyiségünk, egymásra hangolódtunk, minden tökéletes lenne, de ez a kérdés engem megrémít. Ez a barátikörében elfogadott, én vagyok a kakukktojás. Azt sem mondhatom, hogy eltitkolta, mondya, csak én nem akartam meghallani.


Oh, sajnálom! Nem akarjátok közösen megoldani?

30. liliom10 (válaszként erre: 29. - Timycat)
2022. dec. 4. 18:06

Ha mindketten akarjátok, hogy helyrejöjjön, és szeretitek egymást, helyre tudjátok hozni !

A legtöbb helyen vannak hullámvölgyek, néha nagyon mélyek. Nálunk is volt, hajszál híján elváltam, de mindketten mindent megtettünk, hogy jól működjön a házasságunk. Szerintem egyszerűbb elválni, mint helyrehozni a házasságot ! De megéri ! Csak ha mindkét fél akarja, és tesz érte !

29. timycat (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 17:58

Az a jó ha ugyanolyan beállítottságú emberek állnak párba.

Én tudtam, hogy kihez megyek hozzá, tudtam hogy nem fog megváltozni, de ő is tudta, hogy ki mellett teszi le a voksát. 1-1 kósza numera nem tragédia. E téren semmi, de semmi probléma nem akadt köztünk soha, a kettőnk közötti kapcsolat az szent volt és harmadik fél által kikezdhetetlen, a legjobb barátai voltunk egymásnak.

Most épp qrva nagy hullámvölgyben vagyunk, de ennek semmi köze nincs szexhez vagy egy harmadik félhez, kettőnk között csúszott el a dolog, úgy érzem helyrehozhatatlanul.

28. krisztikrisz (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 17:54
Nálam veszett fejsze nyele ha megcsalnak. Nekem az egyenlő az árulással. Lehet hogy egyszer megbocsátok, de ha még egyszer megteszi, repülhet. Mert akkor miért is van velem együtt, ha más nő kell neki? Ez nem indok, hogy rohan az ösztönei után. Emberből van és ha engem választott, uralkodjon magán.
2022. dec. 4. 17:52
A férfiak többsége sajnos skalpvadász, legalábbis egy bizonyos korig, aki megteheti. Egy bizonyos kor felett illendő lenne megkomolyodni ebben a tekintetben. De látjuk hogy nem ez van, sőt egyre jobban megbolondulnak, talán az öregedés miatt is. Persze vannak hűségesek is, de amúgy jellemfüggő.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Timycat)
2022. dec. 4. 17:42

Nem tudom elképzelni, hogy valaki nőként szándékosan nyitott kapcsolatban akar élni. Gondolom ennek inkább anyagi oka van, vagy valamiféle sorsközösség-vállalás. Vagy valami más?


Nem ítélkezni akarok, hanem csak megérteni. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy képes lennék a kétellyel is együtt élni, nemhogy tudatosan benne éljek. Valójában a kétely már megvan, ezért a sok kérdés.

25. Hajnali madar (válaszként erre: 22. - Simple)
2022. dec. 4. 17:41

Valamit eltévesztesz!

A férfi "vadász"!

/Legalábbis annak képzeli magát sokuk./

A nő "hús", vagy jobb esetben "trófea" az ilyen "vadász" számára.

Szinte sosem az vezeti, hogy jó sok utódot nemzzen, hanem a lehető legtöbb trófeát tudja felmutatni.

A baj ott kezdődik az ilyen "vadászok" számára, hogy egyre több nő is kezd a tudatára ébredni ennek és ők is elkezdenek az igényeiknek "teret adni" és ez sérti a "teremtés koronáit".

Lelkük rajta!

:-)

24. Hajnali madar (válaszként erre: 21. - Violet18)
2022. dec. 4. 17:27
Teljesen egyetértek veled!
2022. dec. 4. 17:25

Régebben a férfiakra a "vadász jellem" volt ragasztva, de mára már ebben nem sok különbség van férfi és nő között.

Miért ne lehetne egy NŐ is "vadász"?

A lényeg az, hogy az érzelmi, fizikai és szexuális igényeinek megfelelő társra találjon az ember.

Ha szerencsés vagy, egyből beletrafálsz.

Ha nincs szerencséd - de van merszed és kitartásod - akkor próbálkozol újra.

Az ember a húszas évei elején még a mennyiségre utazik, de aztán ez egy idő után átvált a minőségi igényekbe.

És ebben az esetben nem a partnerre, hanem a partnerrel eltöltött mennyiségi és minőségi együttlétre kell gondolni.

Nem az a lényeg - legalábbis szerintem nem az - hogy hetente/havonta új partnerem legyen és ezzel teleordítsam a világot - mint valami üvöltő dervis - és tudassam boldoggal/boldogtalannal, hogy hét üres faluban sincs párom.

Pláne, ha az aktuális partner is párkapcsolatban él.

Disztingválni pedig igenis tudni kell!

22. simple
2022. dec. 4. 17:24
Tény, hogy genetikailag nem erre vagyunk kódolva. A férfiakban az van, hogy minél több utódot hozzanak létre, a nőkben pedig az, hogy a lehető legjobb egyedet megtalálják az utódnemzésre. Tudat alatt ez mozgat mindenkit. Aztán valaki meg bírja állni, valaki nem.
21. Violet18 (válaszként erre: 8. - 9cb978c6de)
2022. dec. 4. 17:09
Mit gondolj? Az emberek változnak. Ahogy az igényeink is. Ha vmi kevés és többet jobbat akarunk akkor lépni kell ha a párunk nem adja meg 🤷‍♀️
20. timycat (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 16:48
Miért ne tudna lenni?
19. sanyinak (válaszként erre: 15. - Timycat)
2022. dec. 4. 16:38

Mert olyan kultúrájú környezetben élsz, ahol ez elfogadott.

De szerintem messze nem általános.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Mimóza07)
2022. dec. 4. 16:29

Azt hiszem, hogy a megcsalásra jön a negatív válasz. Legalábbis remélem.


De az is lehet, hogy az én értékrendem nem 21. századi.

2022. dec. 4. 16:17
Engem meg az foglalkoztat hogy egy ilyen vallomásra hogy lehet azt nyomni hogy térdepelj kukoricára. Vagy ez mar az előjáték része? :D
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Timycat)
2022. dec. 4. 15:54
De ott tud szeretetkapcsolat lenni férj és feleség között?
15. timycat (válaszként erre: 14. - Sanyinak)
2022. dec. 4. 15:42
Nem gondolnám, hogy ez speciális eset, inkább az a speciális hogy ebből nem csinálunk ügyet.
14. sanyinak (válaszként erre: 13. - Timycat)
2022. dec. 4. 15:40
Vagy éppen te élsz ilyen értékrendű környezetben.
13. timycat (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2022. dec. 4. 15:37

Egy része igen, de ők sem csak nálam, bármilyen helyesebb kislánynál, vállalható nőnél annak kapcsolati státuszától függetlenül nyomják a csengőt.


A másik részénél pedig köztudomású, a párok/feleségek is tudják, nem érdekli őket és/vagy ugyanúgy félrejárnak.


De nőknél is bőven van ilyen, barátnőm már számon se tudja tartani, hogy mikor kivel hova mit beszélt le, hiába nagyon jó fej férje van és szépen is élnek. 🤷‍♀️


Ilyen világot élünk.

12. Mimóza07 (válaszként erre: 11. - Mimóza07)
2022. dec. 4. 14:56
* ismeretlennel (bocs)
2022. dec. 4. 14:56
Az összes pasi ilyen szerintem. Nekem pl rendszeres időközönként írogat egy. Most találkozhatnánk, meg szexelhetnénk.. de azt hozzateszem sose háltunk még együtt. :) Nem is értem egyébként mit akar tőlem, mert tök szép neje van. Kalandot valószínű, de én nem vágyom rá. Meg úgy senkire se alapból. Egy ismeretlen hamarabb ágyba bújnék most szerintem mint egy ismerőssel.
10. sanyinak (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. dec. 4. 14:46
Nem lehet, hogy a 40 feletti férfi ismerőseid kifejezetten olyanok, akik éppen téged akartak felcsípni? Mert egyébként honnan lenne tudomásod a kalandjaikról?!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 9cb978c6de)
2022. dec. 4. 13:54
Ezek a nők nem szűzikék. Itt már mennyiségi kérdés van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook