Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most kihez is menjek mellplasztikára? fórum

Most kihez is menjek mellplasztikára? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2015. nov. 27. 21:42

Sziasztok!

Nem rég DR Gáspár Leventénél jártam konzultáción. hát mit is mondjak.... szörnyű volt.. kezdem az elején :


Mikor odaértem, az asszisztensek közölték velem, hogy csúszásban van a doktor úr.. mondom nem gond, kibírom.. 20 perc után behívott magához. Kijött bemutatkozott, elég normálisnak tűnt..

Bementünk a rendelőjébe, mondta foglaljak helyet.. elkezdődtek a kérdések.. : "Hány éves vagyok? Mikor szeretnék szülni? Hány kg vagyok? Mi a bajom a mellemmel? Mikor idegesít a mellem formája/nagysága?" Aztán olyan kérdést is benyögött, hogy "Tegyük fel ma Petikével van együtt, holnap Pistikével és még úgyis lesz 30-40 kapcsolata, akkor fogja-e zavarni a melle?" nyomta a kérdéseket, nagyon kellemetlenül éreztem már magam, 10 perc után kérdeztem magamtól hogy mikor lesz már ennek vége?!

Aztán mondta vegyem le a felsőmet, mutassam meg a mellem. Elé álltam elkezdett firkálgatni, aztán mondta hogy a mellbimbóm körül is meg kell vágni, hogy kicsinyítsük a bimbóudvar méretét..(KÖNYÖRGÖM, ÉN NEM MONDTAM HOGY A BIMBÓ NAGYSÁGÁVAL VAN GONDOM. Ja és mellesleg meg SE kérdezte milyen mellformát szeretnék...)..mert ha kicsinyítjük nem kell akkora implantátum bele stbstbsb.. de mondtam hogy az heges marad, mondta hogy "IGEN az heges marad" aztán hozzátette "nagy kegyesen" hogy lehet ezt külön műtéttel is igényelni 12 hónap után...

visszaöltöztem..

Tovább folytattuk a beszélgetést.. kérdezte, még mi zavar engem a testemen?. mondtam hogy egy kis feleslegem van, de azt le tudom dolgozni. Utána közölte velem arrogánsan, hogy " +/- 2 kg a megengedett súlyingadozás, ezt be kell állítani, és utána jönni 2.konzultációra. Nem csokikákat kéne enni, hanem egészségesen kell táplálkozni" erre én rávágtam neki : "Tudja Doktor úr, eddig 10 kg-ot fogytam, és igenis egészségesen táplálkozom, ja és nem eszem csokoládét ;) "

Egyfolytában cukkolt, lenézett, előítéletes volt, nem vett komolyan, még egy árat se mondott,hogy mennyibe fog ez kerülni..

Egy beképzelt ember, örülök hogy voltam nála is, legalább tudom hova NE menjek....


esetleg tudtok olyan orvosokat ajánlani aki természetes mellet csinál?

60. beckerpanna (válaszként erre: 57. - Eruska)
2015. nov. 27. 11:30
750.000 kb
59. bendicske (válaszként erre: 56. - Eruska)
2015. okt. 24. 15:55
Dr. László Zsolt. Profi. :)
58. Veila (válaszként erre: 56. - Eruska)
2015. aug. 7. 08:30

Szia!

Engem dr. Urszán Albert műtött ( felvarras+implant ), most voltam hétfőn hat hetes. En őt ajánlanám. :)

57. Eruska (válaszként erre: 54. - Muslinca1)
2015. aug. 6. 15:40
Gáspár Levente ? milyen áron dolgozik ?
56. Eruska
2015. aug. 6. 15:39

segítsetek kit ajánlotok felvarrás és nagyobbításra..profi szakembert keresek..

köszi

2015. máj. 21. 15:50
Én Dr. Falus Györgyöt nagyon tudom ajánlani mindenkinek! Profi szakember és nagyon jó fej, az utókezelésnél is nagyon figyelmes! Én örülök, hogy mellette döntöttem!
54. muslinca1 (válaszként erre: 53. - Judit___)
2015. máj. 19. 17:33
Gáspár dokinál nincs konzultációs díj ...a mellplasztika tapasztalok fórumon több infót találsz mindenről.
53. Judit
2015. máj. 10. 10:34

sziasztok,


Megvolt az első konzultációm Csuha Lajosnál, nagyon kedves volt.

Ajánlottátok Révész dokit, őt nem értem el telefonon, de mintha azt olvastam volna, hogy szabadságon van.

Gáspár dokinál meg tudjátok mondani mennyi a konzultációs díj?

Illetve Viczián Csabát mennyire ismeritek?


Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

2015. márc. 28. 12:07
Dr. Lerch Ferencet szívből ajánlom! Nagyon szépen dolgozik, maximalista, esztétikai érzéke kiváló, ha nem egyszerű az eset, akkor is tökéletesen megoldja, türelmes, empatikus és emberszerető. (Ritka az ilyen orvos) Nemrég voltam nála mellnagyobbításon és minden a legnagyobb rendben zajlott és pontosan úgy történt, ahogy azt előre megmondta. Nem volt fájdalmas, és gyors volt a regeneráció is. Nagyszerű szakember!
51. LeAni
2015. jan. 29. 13:18
Sziasztok nagy szeretnek infot Pap Peterröl,kerlek titeket hogy itt vagy privatban aki tud vmit irjon.Esetleg volt nala vkinek komplikacio vagy vmi negativ?
2015. jan. 28. 11:37

Sziasztok!

A jó orvos nem csak műt, és "elad", hanem odafigyel a pácienseire is!

Nekem nagyon jó tapasztalatom van Dr. Pór Ferencnél (többszörösen is), mert a beavatkozások előtt alaposan kikérdez az állapotomról, korábbi betegségeimről, családtagjaim betegségéről, és ami még nagyon fontos- előzetes komoly vizsgálatokra is elküld, és csak ez után műt.

Ez nekem plusz bizonyosságot adott, hogy jó helyre kerültem, abszolút bizalmam volt Pór Doktor felé!

Ja, és a vizsgálatokat TB-re a háziorvoson keresztül el lehet végeztetni!

Mindenki, aki műtétre készül, figyeljen oda, és alaposan vizsgáltassa ki magát, mert lehet, hogy olyan dolgok derülhetnek ki, amiről nem is tudott!

Üdv!

49. Kataa79 (válaszként erre: 46. - Noemis)
2015. jan. 8. 11:59
Sziasztok!Noemisnek külön köszönet, hogy megosztotta a történetét, mert egy nagyon gyakori véralvadási problémára hívta fel a figyelmet. Sajnos, ha nem volt közvetlenül, anyai ágon trombózis, érbetegség a családban, akkor a nőgyógyász nem vizsgál célorientáltan még fogamzásgátló felírása előtt sem! Én elkezdtem szedni a tabit és kiderült, h vmi nem stimmel, mire a második magán vizsgálat után kisült, a nők 70%-át érintő problémában szenvedek. APC tesztet kell csináltatni műtét előtt mindenképp...
48. Paty09 (válaszként erre: 46. - Noemis)
2014. szept. 13. 12:51
Hat ez 100ig az orvosod hibaja es nagyon sajnalom hogy igy jartal de en duhosebb lennek a dokidra
2014. szept. 6. 13:40

Sziasztok!


Aki egy igazán hozzáértő orvossal akarja megműtetni magát annak szívből ajánlom Dr. László Gyulát (Aestheticában). Én egy bonyolultabb eset voltam tubuláris emlőkkel, és velem csodát tett!!! :)

46. noemis
2014. aug. 31. 13:37

Kedves lányok, fórumozók, műtét előtt állok!


Szeretném, ha meghallgatnátok a történetemet. 26 éves lány vagyok, mindig is adtam magamra, rendszeresen sportoltam és odafigyeltem az alakomra, de sajnos kis mellekkel áldott meg a természet, ezért úgy döntöttem, hogy plasztikai műtéttel korrigálok a hiányosságomon. Így végül július 15-én be is feküdtem az egyik budai magánklinikára, ahol megkaptam a hőn áhított ciciket. Természetes hatású melleket kértem, ami tökéletesen igazodott a testalkatomhoz, így egy kívülállónak fel sem tűnne, hogy nem az enyémek. :) Minden szép volt és jó, a hegem egyre szépült, betartottam az orvosi utasításokat, nem emeltem, nem rohantam, vigyáztam, pihentem is sokat, de közben amennyire lehet mozogtam is…amennyire lehetett, mert ugye elkezdett fájni a derekam. Nem is gondoltam semmi komolyra, biztosan becsípődött egy ideg gondoltam, meg amúgy is pár nap múlva elmúlt a fájdalom. Aztán néha elöjött az érzet megint és újra elmúlt. 5 héttel a műtét után, mikor épp úton voltam hihetetlenül elkezdett fájni a derekem és mintha lefagytak volna a lábaim, úgy éreztem le kell üljek, de azonnal vagy ott elájulok. A fájdalom az ülés hatására sem csökkent, csak erősödött, de olyan szinten, hogy hányingerem lett és azt hittem elpusztulok, és amikor felálltam elsötétült minden, de még volt bennem annyi erő, hogy leüljek, így nem ájultam el. Anyukám segítségével eljutottam az SZTK-ig, de ott már tolókocsiban kellett tolni, majd megvizsgált a körzeti. Idegcsípődés mondta, majd felírt 2 fajta gyógyszert, meg egy krémet. 2 nap múlva azt vettem észre, hogy az egész jobb lábam bedagadt és nem bírok sétálni sem, így hívtam az ügyeletet, akik azonnal kihívták a dokit. Megállapította, hogy 99%, hogy trombózisom van és meg se mozduljak, amíg kiér a mentő, nehogy leszakadjon egy vérrög egészen fel a tüdőmig, vagy a szívemig. Feküdtem, de úgy éreztem, hogy szédülök a hír hallatán. Persze a helyzetemen tovább rontott, mikor a sofőr azt mondta, jobb ha meghalok, mintha felmegy az agyamba a rög és egy életre nyomorék leszek, akit pelenkázni kell… Ott akkor úgy éreztem, hogy megsemmisülök, és elkezdtem bőgni, mint egy kisgyerek. Végül bevittek a kórházba, végeláthatatlan vizsgálatok sora ért, folyamatosan vettek vérmintát, én meg csak azt kérdeztem, hogy túlélhetem-e? Az ultrahangon észrevették, hogy az ágyékomnál kezdődött a vérrög, aztán továbbküldtek CT-re, hogy pontosabban lássák, hogy mi a helyzet. Mindeközben folyamatosan kaptam a vérhigítót a hasamba reggel és este, vízhajtókat, káliumot és napi 4 vérhigító tablettát. Persze felállni szigorúan tilos volt ezért a kisebb-nagyobb dolgaimat is ágytálban kellett megoldani. :( 2 nap múlva újabb ultrahang és CT-vizsgálatra küldtek, és kiderült, hogy a helyzet rosszabb, mint gondolták… A trombus az ágyékomnál kezdődött, de elzárta az egész vénát a mellkasomban, így röntgenre küldtek, hogy megnézzék kaptam-e tüdőembóliát. Szerencsére nem, és másmilyen szövődmény sem alakult ki, habár már hetek óta ott volt a vérrög. Az orvosok már név szerint ismertem, érsebészekkel konzultáltak, és azt mondták, különös orvosi eset előtt állnak, mert nagyon nagy terjedelemben alakult ki a trombus. 2 hét után végre kijöhettem a kórházból, de egyenlőre még gyógyulnom kell. A jelen helyzetben úgy néz ki, hogy az életem végéig gyógyszeres kezelésre szorulok, bár ez legyen a legkisebb baj. Ja és a vérhígitó mellett egy speciális diétát is tartanom kell, így nem ehetek rengeteg zöldséget és gyümölcsöt, végülis pont azt nem, amiket szeretek. :( Mint kiderült a plasztikai sebész nem adott vérhígitót a műtét után, ami kellett volna, hogy ne alakuljon ki a trombózis, persze lehet, hogy a genetika is a bűnös. Én nem akarok senkit se megijeszteni, csak le akartam írni, hogy sajnos ilyen is van és ezt nem nagyon közlik a műtét előtt, így mindenki kétszer gondolja át, mire belevág, mert nekem eszembe sem jutott, hogy velem ilyen is történhet. Sajnos nem én voltam az első ilyen eset az orvosok szerint.. Köszönöm, hogy meghallgattatok, ha bármilyen kérdésetek van írjatok nyugodtan! :)

45. pcos lány (válaszként erre: 44. - Pcos lány)
2013. dec. 19. 23:38
ja és mellplasztikára gondolok!:)
2013. dec. 19. 23:37
Sziasztok lányok! Segítsetek légyszi! Aki már plasztikáztatott tudna segíteni, hogy melyik orvoshoz érdemes menni? Annyi plasztikai sebész van, hogy nem tudom eldönteni, hogy ki a jó....:S
2013. aug. 24. 00:17
Sziasztok,reg voltam mar itt.Honapokkal ezelott en is mellplasztikara keszultem,aztan kozbejott a fogaszati implantacio.Azzal majdnem vegeztem,a mutetek mar megvannak .A GYOGYULAS IS BEFEJEZODIK LASSAN,ALSO SORON MAR CSAK NEMI KORREKCIO SZUKSGES.Aztan kezdodik a felso sor befejezese,ami mar nem jar mutettel ,csak esztetikai munka lessz,es potlas.Mostanra megvan a penzem es az erom,idom a cici es hasplasztikara.Sajnos a menopauza miatt olzan lett a derekam es a hasam mint egz kis hizott malackae.Persze cicire most sem hiztam.Most kombinalt mutetre keszulok,erre keresek orvost.Viszont amint lattam a hasplasztikai mutetek utani heget,hat az elegge remiszto.Nincs has de van egy ronda heg,akkor meg minek a plasztika,marmint magamrol beszelek,tud valaki dokit lezeres megoldassal?A masik problema hogy en Nyiregyhazan lakom,es nem tudom hogyan oldjam meg a mas varosba valo utazgatast anyagilag.Hisz a mutetek elegge koltsegesek,szeretnek talalni dokit itt a kozelben.Persze ha nem lessz doki a kozelben az eredmeny erdekeben utaznom kellessz.Minden informaciot koszonok,latom mindenki segitokeszen valaszol a feltett kerdesekre.Sziasztok,jo ejt,es jo reggelt annak aki reggel vagy delelott olvassa.
2013. aug. 12. 13:16

Sziasztok,

Több helyen jártam már konzultáción, igazából majdnem mindenhol elégedett voltam a tájékoztatással, kivéve a Budapest Plasztikánál. (Nagyon impozáns a környezet, de a doki kb. 5 perc alatt eldarálta a lényegesebb dolgokat, aztán mehettem is.)

Dr. László Gyula az Aestheticánál ezzel szemben nagyon kedves volt, volt valaki nála műtéten? Nekem elég körültekintőnek tűnt, de az Aestheticáról is hallani jót, rosszat is.

Dr. László Zsolt, a montevideo utcában, nekem ő is nagyon szimpatikus volt, bár kicsit drágább árkategória, az ő munkáiról tudna valaki valamit mondani?

A harmadik kiszemeltem egy nő, dr. Kovács Hedvig, szép munkái vannak (New Face Plasztika), nála még nem voltam konzultáción, (5eFt), de kíváncsi vagyok arra is, róla van-e infótok!


Előre is köszönöm!

2013. máj. 16. 08:21
Sziasztok, valami valami velemenyt dr urszanrol? Voltam nala konzultacion, tetszik igy elsore de gondolkozom nagyon, beugrottam a falus gyorgyhoz is de nem volt jo benyomasom. Irjatok ha tudtok segiteni, koszi
40. nagy eszter ágnes (válaszként erre: 39. - Kisbogár7)
2013. jan. 14. 14:18
én jobban szeretem a női sebészt, annak ugyanis, kisebb, finomabb a keze és a szépérzéke is sokkal fejlettebb mint a fiúké. A Kovács Annamária nem ma kezdte a szakmát és nagyon szép munka krül ki a keze alól.
2013. jan. 8. 14:37
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Műtét előtt állok és nem igazán tudok dönteni az orvosok között. Sok mindenkinek megnéztem a münkáját utána jártam. Dr. Papp Péter, Dr. Gáspár Levente És Dr. Krasznai munkái tetszenek a legjobban. Ha valakinek bármi információja vagy tapasztalata van róluk kérem írjon. Mindent szívesen fogadok. És, ha valaki tud jobbat szebbet az ő véleménye is érdekelne. Nagyon szépen köszönöm!
2012. okt. 12. 14:45
normalis
2012. okt. 11. 21:10
sziasztok! lehet hülye kérdès lesz....:-) tiz napja volt mellnagyobbìtàsom...a kérdès hogy normàlis dolog h hajcopfozàs fâjt??? mármint az h felemeltem a kezeimet....köszönöm a vàlaszokat!
36. bengey
2012. szept. 6. 10:03
Sziasztok! Van valaki akinek dr. Traub Alfréd csinálta a cicijeit?
35. Mircike79 (válaszként erre: 34. - B892d196e8)
2012. jún. 26. 23:06
Szia!Téged is ő műtött?
2012. máj. 3. 21:17
Természetesen a legjobb dokihoz Gáspár Leventéhez:)
33. linett21 (válaszként erre: 30. - Szaszyka08)
2012. máj. 3. 20:58

Szia!

Ki csinálta a cicijeidet???

32. Nanni63 (válaszként erre: 29. - Dc088ec0b4)
2012. ápr. 12. 14:55

Szia!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed...

Nekem van infóm róla, január elején Ő műtötte a melleimet. Előtte én sem ismertem és sajnos valóban nem sok infó van róla, amit én is hiányolok.

Szerintem nagyon jó orvos, nagyon rendes és kedves, maximálisan elégedett vagyok a munkájával, bár a formája még nem végleges, nagyon szépek lettek a melleim!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook