Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most akkor lélektárs.. ikerláng vagy mi is? fórum

Most akkor lélektárs.. ikerláng vagy mi is? (beszélgetős fórum)


1 2
6. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Globus)
2017. nov. 8. 19:01
Akkor is valami macika volt. Talán számmal.
5. 124637ff9b (válaszként erre: 3. - Globus)
2017. nov. 8. 18:54
A férfi le akarta zárni. Mondta, hogy javítsák még inkább a házasságaikat. És "zord" is lett utána.
2017. nov. 8. 18:53
Már nem emlékszem, milyen néven voltál, de halálpontosan ugyanebben a stációban voltatok :)
2017. nov. 8. 18:51
Véleményem szerint nem lélektárs és ikerláng, hanem típusos félrelépés előszobája, csak kissé hosszabb udvarlási szakasszal, a férfi átlagosnál pipogyább a kezdeményezésben.
2. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Macikaén)
2017. nov. 8. 18:44

Újra csak azt tudom mondani, hogy a barátság nem ilyen, hiába akarod ezt bemagyarázni magadnak.

Újra összehozott a történet benneteket a pároddal 😶 De a pasival meg akartad beszélni...

Nem fog elválni miattad, meg kellene végre értened.

2017. nov. 8. 18:34

Kedves fórumozók!


Talán emlékeztek még rám páran.. tavaszon jártam erre egy ikerláng kérdéssel !

Szétszedtetek rendesen! Hittem is nem is! De hiába a sok tanács.. az embernek meg kell élni, hogy elhiggye és megtapasztalja!

Aki nem ismerné a történetet én régóta házasságban élek, úgy hittem boldog párkapcsolatban! Soha nem léptem félre,, őszintén eszembe sem jutott!

Egész tavaly karácsonyig, amikor történt valami. amit nem tudok nem akarok megmagyarázni! Jött egy férfi aki kedves volt.. őszinte.. érdeklődő!

Hát rendesen összekavarta a lelkemet! Próbáltam tiltakozni, hárítani.. egész míg fel nem hívott! Innen indult a lavina, ami már ott libegett felettünk! Pár hónap alatt kialakult valami.. bár mi szépen megbeszéltük, hogy csak barátság lehet köztünk! Ami mindkettőnknek jó és működhet! Mégis átléptünk valami határt észrevétlen, apró dolgokkal. Sok lett a telefonhívás az üzenet.. s néha találkoztunk is !

De minden testi kapcsolat nélkül. Őszintén beszéltünk meg olyan mély dolgokat amit nem mindenkivel oszt meg az ember! Hatalmasakat tudtunk együtt nevetni.. mindig felvidítottuk egymást! Fura és hihetetlen.. de voltak megmagyarázhatatlan véletlenek ! Pont akkor hívtuk egymást amikor szükség volt rá mert gond volt.. vagy olyan megérzéses dolgok, mint írok már neki és egyszerre mentek el az üzenetek! Valami megmagyarázhatatlan kapocs alakult ki kettőnk között! Nem értek ehhez, nem hittem benne soha, de megéltem és mondhatom hátborzongató és hihetetlen volt! Beszéltünk róla és mindketten éreztük.. igen valami működik köztünk! Volt hogy csak annyit kérdeztünk na megnézzük a varázsgömböt! Nagyon jó és szép volt az egész, pár hónapig! Működöt és mi határozottan élveztük.. jókat nevettünk a véletleneken..és próbáltuk megmagyarázni a megmagyarázhatatlant! Én hittem és most is hiszek a nő és férfi közti barátságban! Rengeteget kaptam tőle, emberileg, szakmailag.. kölcsönösen voltunk egymás támaszai nehéz időszakokban! Viszont az életünkben összekavarodott valami.. barátság ide vagy oda! A környezet is észrevette! S egy idő után igen valóban több volt ez már mint amit egy házasság el tud viselni! Én mégis még naiv kislányként hittem valami csodában!

De mikor rákérdeztem hogy hello" Nem léptünk át egy határt?" bevallotta hogy igen de.. bizony benne kialakultak bizonyos érzelmek, irántam! Amit igazából nem tud megmagyarázni! Ja .. persze ismerős .. én is így vagyok ezzel! De ez nem olyan testi vonzalom! Létezik hogy a a lelkeink vonzzák egymást? De mi lesz ha ez testi vonzalommá alakul?

Na itt egy mély és őszinte beszélgetés következett! Mivel mindkettőnknek fontos a családja és egyikőnk sem adná azt fel,,, azt mondta " Most fejezzük be míg nem késő!"

Hetekre eltűnt bezárkózott, került sőt menekült! Ha találkoztunk mert muszáj volt.. határozottan bántó, konok és sértő volt!

Nem bírtam tovább és kértem beszéljük meg! Értelmes emberek módjára! Sikerült.. határozottan jó hangulatban telet a beszélgetés ! Szépen bocsánatot kért, megbeszéltük hogy nagy harc ez mindkettőknek! Vegyünk visszáb , de maradjunk barátok! Azóta viszont már semmi sem lett olyan mint volt.. üzenetekben telefonon egész jól el tudunk beszélgetni.. de a személyes kapcsolat nem megy! Viszont a feszültség az ott maradt köztünk.. néha izzik szikrázik... hatalmas energiánkba kerül mikor együtt kell dolgoznunk, hogy sikerüljön!

Azt hogy mikor csillapodnak le ezek az erők közöttünk,,,, ki tudja! Mi erősen próbálkozunk!

Az épp észre hallgatva ebben a játékban nem az érzelmekre! Nem megbántva egymást, de távolságot tartva! Az egész történetnek olyan élettapasztalata van számomra ami tanulságos lehet másoknak is! Történhetett volna másként is.. persze! Ez így történt ! Ezt így akartuk.. mi vagy valami más erő! A házasságunk viszont bátran kimondhatom mindkettőknek jobb lett! Az én párom tud a történetről....talán rájött, hogy elveszíthet és ez hozott újra össze bennünket!Az övé.. hát ja...mondjuk úgy én sokat terelgettem vissza mikor volt némi képzavar náluk! S nagyon jó érzés volt azt hallani,tőle hogy "igazad volt... Elmentünk vacsorázni a nejemmel és olyan jó volt kettesben!" Volt aki azt mondta dolgunk van egymással.. és amíg nem jövünk rá hogy mi addig nem tudjuk elengedni egymást úgysem! Volt aki azt mondta nem vagyok normális! Volt aki megértett volt aki elítélt! Mindenkit megértek én is persze! De ilyen kapcsolatot én még nem éltem ... mondhat bárki bármit...hatalmas harc.. hatalmas élmény.. nem tudom hol a vége.. !

Hát biztos kapok majd hideget meleget! De őszintén én már csak megélni szeretném ezt a barátságot... örülni annak amit kapok tőle, emberileg , érzelmileg!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook