Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Most akkor a Duphaston-t hogyan kell szedni? fórum

Most akkor a Duphaston-t hogyan kell szedni? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 22. 09:11
Szia a tüszőrepedés valószínűleg ebben a hónapban elmarad,mert ha valaki hamarabb kezdi el szedni az gátolja sajnos.
2022. aug. 21. 18:13
Sziasztok, nekem is most kellett szednem a duphastont. 14. naptól. 11. Napon volt 20 mm-es a tüszőm de a 14. napra ahogy a doki mondta még nem lett pozitív az ovu teszt. De ő azt mondta kezdjem a 14. napon. Most kezd pozitív lenni a teszt. Így most nem tudom hogy lesz-e rendesen peteérésem. Szerintetek? 2. napja szedem
2022. júl. 25. 21:42
Kérdezd meg még egyszer az orvost. Én is úgy tudom amit te irtàl. Nekem anno ezt mondták. Egyébként volt már hormon vizsgalatod? Vagy ezt csak úgy felírta? Ismert hogy progi hiányod van? Ciklusod hány napos?
2. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 25. 15:22

A gyógyszer betegtájékoztatója ezt írja:

A progeszteron alacsony szintje miatti terméketlenség kezelésére

- Naponta 1 tablettát vegyen be.

- Szedje a gyógyszert ciklusa 14. napjától 25. napjáig.

- Folytassa a kezelést legalább 3 egymást követő cikluson keresztül.


De az orvosoddal beszéld meg a dolgot! Ő írta fel neked ezt a készítményt!

2022. júl. 25. 14:16
Sziasztok! Babát szeretnénk 11hónapja eredménytelenül sajnos. Kaptam duphaston nevű gyógyszert amit a 11-25 ciklusnapokon kell szednem. Utána olvastam a gyógyszernak es mindenki pete eres utan kezdi nert ha előtte akkor állítólag megakadályozza a tuszorepedest...na most nekem ilyet az orvosom nemis mondott...tanácstalan vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook