Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosószer maradék lehet a ruhában? fórum

Mosószer maradék lehet a ruhában? (tudásbázis kérdés)


11. Vierna
2015. dec. 10. 16:20

Köszi a válaszokat!

Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, úgyse tudok változtatni rajta, ráadásul több szemét van a bolt kajákban.

10. globus
2015. dec. 10. 14:45
Vehetsz vízszűrő kancsót, több néven forgalmazzák.
2015. dec. 10. 14:40

Már lassan egy éves, szóval már nem is forralom.

De aggódom, nehogy valami baja legyen tőle.

8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Vierna)
2015. dec. 10. 14:38

sima sűrű teaszűrőn is átszőrheted illetve ha fazékban forralod, akkor nyilván a fazék vízkövesedett be, forrald át ecettel


az elektromos vízforrraló a legjobb megoldás, mert annak van a kiöntő csőrénél egy sűrű szűrő

2015. dec. 10. 14:37

Semmi baja nem lesz a lányodnak! :)

Az én kisfiam egyszer ellopta a mosókapszulát és kiharapta nagyon megijedtem nem-e nyelt belőle a doki csak annyit mondott,hogy ha nyelt is belőle a gyerek menni fog a hasa tőle!Szerintem ezért kár aggódnod! :)

2015. dec. 10. 14:36

Első fél évében mosódióval mostam, de nem nagyon szedte ki a foltokat, így áttértem sima babás mosószerre.

Azért szűrtem mert nagyon sok kis vízkődarab úszkált benne, zavaróan sok...

2015. dec. 10. 14:34

Mi a baj a Ca-mal?

Miért kell szűrni a vizet?


A boltban a kosarat megfoghatja? Tele van bacival.


Amúgy már ez elmúlt. Ne csináld tovább.

2015. dec. 10. 14:33

A bőre miatt nem aggódsz? Hiszen az van egész nap textillel fedve.


Én a helyedben nem használnék hagyományos (Tomi, Persil, Ariel...) mosószert, inkább mosódiós mosógélt vagy más egyéb öko cuccot. Azzal nem terhelnéd a baba bőrét

2015. dec. 10. 14:33
miért kell szűrni a vizet?
2015. dec. 10. 14:32
teljesen felesleges szűrni a vizet
2015. dec. 10. 14:30

A forralt vizet a lányomnak egy ideje anyum tanácsára egy textilpelenkán szűröm át. (sokszor kicsapódik a vízkő)

Egyik barátnőm a múltkor mondta, hogy rossz ötlet mivel lehet benne mosószer maradék.

Mosógéppel mosok kevés mosószerrel öblítő nélkül.


Azóta ezen rágódom, hogy szegény mennyi mosószert ihatott meg. Már pár hónapja így csinálom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook