Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mosópor irritált már valakit? fórum

Mosópor irritált már valakit? (tudásbázis kérdés)


10. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - 30cdb4b1dd)
2013. febr. 14. 14:59
Mi éppen most járjuk a bőrgyógyászt,egy zsákos mosószer miatt.Rettenetes kiütéseket okozott,most már szépen javul,cirka húsz ezernél tartunk! :(
2013. febr. 14. 14:15
Tomi
8. agis
2013. febr. 14. 14:13

Engem alapvetoen az emberek irritalnak, de mindig a mosoporra fogom.


A por allagu alacsonyabb arfekvesu termekektol szarad es pattog ki a borom.

2013. febr. 14. 14:12

Igen és ellég sok mosòport végigpròbàltam mire találtam egyett.Ez nem bàntja a bőr,nem marad a ruhàba és rendesen kimossa.

Anyàm elég spòrolòs nàla volt gipszes(ez összeàlt kis darabokra mint egy kavics)volt olyan amin azt irta 2in1 öblitő is benne van(ettől szò szerint ragadt a ruha)és volt olyanis amit akàrhànyszor is öbliteted a ruhàt bele ragadt de ùgy hogy igen nehezen tudtad a ruhákròl levakarni.

2013. febr. 14. 14:10
Én a Coccolino sensitivre lettem allergiás, amióta megváltoztatták az összetételét.
5. era06 (válaszként erre: 1. - 30cdb4b1dd)
2013. febr. 14. 14:05

könyékig nyúlta a mosóvízbe , akkor addig lettem "rühes", tiszta kiütés lettem abban a pillanatban, viszketett.

Talán a biopon volt, vagy valami hasonló

2013. febr. 14. 14:03

mosószódát használok. olcsó, teljesen természetes, nagyon kevés kell belőle, szépen tisztít, még vízkő-lerakódás sincs a gépben, és ami a legeslegfontosabb: teljesen allergiamentes :D a legkisebb babáknak is.


"A mosószóda közel olyan kíméletes környezeti szempontból, mint a mosódió. Használható gépi, illetve kézi mosáshoz önmagában vagy mosóporral keverve.



Vízlágyító, zsíroldó és tisztító hatása már viszonylag kis mennyiség esetén is jelentõs: 30 liter vízhez kb. 3-4 evõkanál szükséges; ezel kb. fél adag ruhát moshatunk az automata mosógépekben. Kevés szódabikarbónával keverve a mosóhatás fokozható, erõsen szennyezett ruhák tisztításához a szintén környezetbarát fehérítő és folttisztító só használatát javasoljuk. Öblítéshez ecetet ajánlunk, melyet természetes illóolajokkal tehetünk illatossá. A mosószódát használhatjuk mosódióval keverve is, ezt fõleg fehér ruhák esetében ajánljuk. Az erõsen szennyezett ruhák tisztításához javasoljuk az áztatást!


A mosószódát mosogatáshoz és általános tisztítószerként is használhatjuk!

ÁLTALÁNOS TISZTÍTÁS: 1 evõkanál mosószóda 1 liter vízhez bármilyen zsíros szennyezõdésre (csempe, tûzhely, padló tisztítása)."


[link]

2013. febr. 14. 14:02
Szia:) Igen,én jártam már így.A pici babáknál is gyakran előfordul,ha nincs nagyon alaposan kiöblítve a ruha.Persze,ez nem korfüggő.Érdemes lenne megnézned,hogy a mosópor adagoló rekeszed nincs-e eltömődve,nincs-e lerakódás.Az ott felhalmozódott maradék anyagok is okozhatnak allergiás tüneteket.Én rendszeresen kifertőtlenítem:)
2. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - 30cdb4b1dd)
2013. febr. 14. 13:57
Az én kisfiam börét iritálta egy mosópor.
2013. febr. 14. 13:55
Használt valaki olyan mosóport akár por akár folyékony ami irritálta a bőrét, viszketett tőle és kiszárította? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook