Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mosolygáskor ferde a szám. Plasztikai vagy szájsebész segíthetne? fórum

Mosolygáskor ferde a szám. Plasztikai vagy szájsebész segíthetne? (beszélgetős fórum)


2016. máj. 15. 13:24
Ne haragudj, de én ezen nem látok semmi ferdét. Ha valóban ferde, akkor miért nem teszel fel egy olyan képet, amin tényleg látszik?
20. syria (válaszként erre: 17. - Moonlight13)
2016. máj. 14. 17:05
Mire jöttél rá?
2016. máj. 14. 07:47
Helyes a mosolyod, lehet, hogyha hozzányúlnának, rosszabb lenne. Én is hagynám :)
18. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 23:42
Harrison Fordnak is az mégse esik kétségbe :)
17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 21:11
Már teljesen felnagyítottam, és percek óta tanulmányozom a képet, hogy miről is beszéltél. Nagy nehezen rájöttem. Én hagynám!
16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 21:07

Nem értem, mire gondolsz, miért kellene kinevetni? Szép mosolyod van szerintem is.

Én biztos, hogy nem csináltatnék semmiféle műtétet ezért.

Esetleg tegyél fel olyan képet, amin az látszik, amit problémának látsz, mert ez, amit most látunk nem probléma.

2016. máj. 13. 15:08
pszichiáter....
14. syria (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 15:07

Mivel alapból ferde az állkapcsod és a fogaidnak is van egy kis ferdesége, az volna a csoda, ha a mosolyod szimmetrikus lenne.

A helyedben biztosan nem vállalkoznék az arcizmaimat érintő műtétre. Ilyen csekély eltérés esetén lehet, hogy a beavatkozás után rosszabb lenne.

Amúgy senki nem szimmetrikus, figyeld csak meg TV-ben riportokat adó nőket.

13. NomNom
2016. máj. 13. 14:55
Senki sem szimmetrikus teljesen. Ez a szexepiled. Szerintem... persze mindenkinek más a véleménye. ;)
2016. máj. 13. 14:54
Ha nem hívnád fel a figyelmemet, észre sem venném.
2016. máj. 13. 14:16

A fiamnak is ferde baloldalt a szája/balesete volt,fejére esett a sírkő/,neki csak akkor látszik,mikor mosolyog,nevet. Hordtuk mindenféle kezelésre,de nem javult.Neki az ütéstől sérültek az idegek. Mára már elfogadta,megszokta,én pedig örülök,hogy életben maradt a mázsás sírkő után!


Enissa mond valamit...hosszú idő telt el Nálad,de reméljük,tudnak javítani rajta! Amúgy tényleg alig látszik,szép a mosolyod!

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 13:49

Kérj beutalót a Semmelweis Egyetem Arc- Állcsont Szájsebészeti és Fogászati Klinikára.


Ha javítható az állapot, ők tudnak segíteni, az a gond, hogy hosszú idő, amit kihagytál az idegek szempontjából.


Jobbulást!

2016. máj. 13. 13:41

Minek ezen "segíteni"????????

Ha ferde, hát ferde. Nekem is ferde, gyerekemnek is ferde, felmenőmnek is ferde. Hozzánk tartozik, mint a szem- és hajszín.


Schobert Norbikának is ferde... őneki aztán rendesen!

8. 41b7982b83 (válaszként erre: 4. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 13:41

Mondjuk az hogy az arcod, szád a jobb oldalt mondod, nem szimmetrikusan mozdul, lehet eredménye a korábbi fogászati beavatkozásoknak, ezt el tudom képzelni.

Mert ha ott fogak lettek kihúzva, íny lett vágva, varrva, stb. Főleg a szemfogak nagyon mélyen vannak a felső állkapocs csontban.

Rá nézésre komolyan nem látok semmi gondot.

De ha te így érzed... Vagy az arc izmaid, száj izmok körül, különbséget érzel a két oldal közt, akkor tényleg megér 1 misét a szájsebésznél, mi történhetett ott ami ezt kiváltotta, én a korábbi kezelésekre tippelek.

7. Sugibugi85 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2016. máj. 13. 13:36
köszi ennél sokkal jobban látszik ám ha telibe mosolygok :( olyan mint akinek agyvérzése volt kb :( emiatt nem is nagyon merek úgy igazán nevetni kb már 8 éve így van és azóta zavar csak a multkor láttam magamról egy képet és totál befordultam....
6. 41b7982b83 (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 13:36

Én se látok semmi csúnyát, nagyon szép mosolyod van, kifejezetten irigyellek így fotón nézve, ha nekem lenne ilyen szép egyenes fogsorom, hát...

Én nem látom csúnyának azt a kis rést, hogy nem ugyanolyan mint két oldalt.

Mondjuk én is azt mondom, az előző kezelések miatt, a száj sebészhez menj először, ha már korábban is többször voltál fogorvos-szájsebész kezei közt, szerintem ő tud segíteni.

Nincs mit ezen szégyellni, szerintem meg nagyon szép mosolyod van. :)

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2016. máj. 13. 13:26

Én nem látom vészesnek, ha nem kimondottam célzottan figyelem észre se veszem.


Ha ez a szájsebészeti műtét után jelentkezett, valószínű ideg sérült meg, de mondom nem látványosan.


Lehet tensz, vagy arctornával ez javítható is lenne.


Magamról beszélek most, biztos nem vállalnék be egy újabb beavatkozást, félve, hogy esetleg teljesen elernyed, lefittyed az arcom.


Szájsebész, vagy neurológus konzultációt ajánlok egyébként, ha mindenáron tenni szeretnél valamit ellene.

4. Sugibugi85 (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2016. máj. 13. 13:06
kicsit így is látszik de ha telibe mosolygok nagyon de arról most nem tudtam képet felrakni majd később ....az a lényeg h baloldalon az íny végig látszik a jobbon pedig megsem mozdul a szám....
2016. máj. 13. 13:04
Én semmi furát nem látok.
2016. máj. 13. 12:30
Szerintem első kör: szájsebész.
2016. máj. 13. 12:23

Tudom, hogy fura kérdés lesz de azért leírom a problámám, hátha valaki tud segíteni.

Alapból enyhén ferde szerintem az állkapcsom így a fogaimnak is van egy kis ferdesége balról jobbra. Ez annyira nem is lenne feltűnő, ha mosolygáskor nem ferdülne el teljesen a szám..ami azt jelenti, hogy a bal oldalon teljesen kilátszík az íny a jobbon viszont nem. Ennek oka valószínűleg az hogy jobb oldalon elől 2* is volt szájsebészeti műtétem egyszer a szemfogamat huzatták le és ekkor vágták fel az ínyt egyszer pedig ciszta volt a szemfogam felett és kihúzáskor egybenyílt az arcüregem.Amióta azt megműtötték az a fele mintha le lenne tapadva mosolyágskor..Tettem fel képet hogy értsétek miről beszélek....(kérem nem kinevetni nagyon szégyenlem :() A kérdésem az lenne hogy ezt valahogy lehetne korrigálni ( gondolok itt arra, hogy a bal felén is levarnaák kicsit az ínyt vagy vmi ilyesmi.....Plasztikai sebész vagy szájsebészhez forduljak???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook