Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosógép furcsa hangot ad ki elindulás után fórum

Mosógép furcsa hangot ad ki elindulás után (beszélgetős fórum)


14. syria (válaszként erre: 8. - Globus)
2016. nov. 14. 08:16
Na ez az! Ha kiöregszik az, aki az enyémet javítja, ha nagy ritkán szükséges, nem tudom, kihez fordulhatok. Valamilyen csoda folytán mindig tud hozzá alkatrészt szerezni. Kíváncsi lennék, melyik az a háztartási géptípus ezen kívül, amelyik 37 év múlva is úgy működik, mint új korában, s találni hozzá azt, ami éppen szükséges. :D
13. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2016. nov. 13. 10:00
az 1! éves szintén Whirlpoolom egy hete ugyanezt csinálja. lécci írd meg, mit mondott a szerelő.
12. syria (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2016. nov. 13. 09:53
Az nálam nem probléma. Kiválóan lehet a mosószeres vízzel a teraszokat felmosni, a WC-ket leöblíteni. Nálam már hosszú évek óta kizárt, hogy ivóvizet használjunk a WC-hez. (Lehet fintorogni! :D Vagy elgondolkodni a víz és a mosószer ésszerű újrahasznosításán. :D)
11. syria (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2016. nov. 13. 09:53
Az nálam nem probléma. Kiválóan lehet a mosószeres vízzel a teraszokat felmosni, a WC-ket leöblíteni. Nálam már hosszú évek óta kizárt, hogy ivóvizet használjunk a WC-hez. (Lehet fintorogni! :D Vagy elgondolkodni a víz és a mosószer ésszerű újrahasznosításán. :D)
10. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2016. nov. 12. 13:50

enyém szintén Whirlpool , felültöltős, 8 éves, nekem is csinál ilyen hangokat

a program végén is, mikor már csak lassan ide-oda himbálja a dobot


pár hónapja egy pézérme miatt volt nálam szerelő, átnézte, nem mondott semmit, hogy baja lenne, így én ezzel nem foglalkozom

9. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Syria)
2016. nov. 12. 13:48
jó az, csak kétszer annyi vízzel mos :)
8. globus (válaszként erre: 7. - Syria)
2016. nov. 12. 13:19

26 évesemet nem tudták megjavítani. Aztán találtam egy türelmes, lelkes, elhivatott emberkét, akinek mégis sikerült :)

Közben vettem újat, mert mosni kellett, a régit eladtam. Már kaptam visszajelzést, hogy tökéletesen dolgozik.

7. syria (válaszként erre: 4. - Spann)
2016. nov. 12. 13:16
A még újabbakét 5-6 évre, és így tovább. :( Ezért nem cserélem le az 1979-ben gyártott hűséges Minimatomat, csak ha végképp javíthatatlanná válik.
6. syria (válaszként erre: 4. - Spann)
2016. nov. 11. 18:05

A még újabbakét 5-6 évre, és így tovább. :(

Ezért nem cserélem le az 1979-ben gyártott hűséges Minimatomat, csak ha végképp javíthatatlanná válik.

2016. nov. 10. 12:15
Köszönöm, akkor mindenképpen hívok szerelőt a napokban.
2016. nov. 10. 11:14
Egyébként ezeknek az életkorát 6-7 évre tervezik, akkor úgy tönkremegy, hogy nem érdemes megjavíttatni. Hogy vehess újat.
3. spann (válaszként erre: 1. - Panasonic)
2016. nov. 10. 11:12

Az én mosógépem (Candy) is nyöszörög mostanában, nem is gondoltam, hogy ez hiba lenne. Mert mos szépen, végigcsinálja a programot. De végig nyöszörög, elég magas hangon.

Na, megvárom, neked mit mond a szerelő.

2016. nov. 10. 10:49
A jelenséget okozhatja ékszíj, de csapágy probléma is. Ne halogassátok a szerelőt!
2016. nov. 10. 09:47

Sziasztok,



Olyan kérdésem lenne, hogy van egy whirlpool felül töltős mosógépünk (5 éves) ami tökéletesen működött az utóbbi két mosásig. Mosásnál mindegy milyen programot indítok el ruhával vagy ruha nélkül, de az indulásnál nyöszörgő, nyikorgó, szoruló hangot ad ki (szerintem dob forgása közben)a mosás elejénél de a mosás közben megszűnik. Kitakarítottuk a mosógépet, nem vízköves illetve nincs be szorulva semmilyen ruha. Csapágyas lenne? de akkor a mosás végéig hallani lehetne ezt a hangot?! (gondolom én)

Valaki találkozott ilyen problémával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook