Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosógélt hogy kell használni? fórum

Mosógélt hogy kell használni? (tudásbázis kérdés)


12. globus (válaszként erre: 4. - Homokóra)
2012. júl. 31. 14:29

Nekem elöltöltősöm van. Itt a mosószertartály nem felnyitható, hanem kihúzható. Folyadék csak az öblítős rekeszbe önthető, más rekeszekből (előmosás-főmosás) azonnal lefolyna a befelé lejtő adagolóból.

Én is ezért teszem a gömbbe, ruhák közé.

2012. júl. 31. 11:07
csavard le a kupakját, ne flakonostól tedd bele!
2010. nov. 13. 12:56
Hát én az öblítőről nem tudok lemondani:) Nekem az a gyengém:) Viszont ecetet én is használok..a mosószer adagolóba szoktam önteni
2010. nov. 13. 12:49

Én is, a gallérok, kézelőkre.. Van amikor a ruhák közé, az adagoló nélkül. Van amikor az adagolóba.

Egy alkalommal leállítottam, mert kinnt maradt valami. És a nyomás az elég nálunk, de mégis az adagolóba maradt a gél. Nyomott menet közbe vizet, azzal bekerült a ruhák közé.

De szerintem is jobb a ruhák közé, a nagyon koszos holmira egy kis löttyintés, és szétkenem rajta, mintha kézzel dörzsölném.

Biztosan oda kerül ahová való..

Ecetet az öblítő tartájba, és nincs ecet szaga a ruhának, meg a vízkőnek sincs ideje lerakódni.

2010. nov. 13. 12:39
Én a ruhák közé teszem, vagy ha van olyan ruha ami nagyon koszos, akkor arra is rakok mosószert.
7. Tótágas (válaszként erre: 1. - Astarothka)
2010. nov. 13. 12:31
Én az adagolóba öntöm,mert nekem a ruha közé tevés nem vált be.Nálunk nem lehet port használni,mert olyan kicsi a víznyomás,hogy nem viszi ki a port az adagolóból,sőt "belegyógyult"
2010. nov. 13. 12:30
köszönöm:)
2010. nov. 13. 12:27
Szokott lenni a kupakon műanyag adagoló golyó. Abba öntöm és beteszem a ruhák közé.
4. homokóra (válaszként erre: 3. - Kismiújság)
2010. nov. 13. 12:27
Miért? Annak mi az előnye?
3. kismiújság (válaszként erre: 1. - Astarothka)
2010. nov. 13. 12:25
A kupakba öntsd,és úgy tedd a ruhák közé a gépbe.
2010. nov. 13. 12:25
A gép mosószer adagolójába szoktam én..
2010. nov. 13. 12:23
hogy kell használni a mosógélt? a gépbe v a ruhára kell önteni vagy hogy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook