Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosogatógépbe keresek folyékony foszfátmentes mosogatószert.Ki milyet használ? fórum

Mosogatógépbe keresek folyékony foszfátmentes mosogatószert.Ki milyet használ? (tudásbázis kérdés)


7. Lilibeth59 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2011. jún. 14. 10:37
Úgy olvastam, folyékony mosogatószert keres....
2011. jún. 14. 06:59
a DM ben is kapsz Nature nevű öko mosogatótablettát, nagyon szépen mosogat
5. Lilibeth59 (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. jún. 14. 06:06

Én ezt használom, van 1 literes és 5 literes kiszerelésben is, az 5 literes természetesen olcsóbb valamivel.

A Cl..r S...ng mosogatógép gél nem tartalmaz mesterséges illatanyagokat, csupán illóolajokat. Parabén (kőolaj-származék) mentes. Minden összetevő környezetbarát és teljes mértékben lebomlik. A mosogatógép gél kiválóan kezeli a zsíros lerakódásokat. Kitűnően oldja a zsírt és a szennyeződéseket.

Növényi eredetű alapanyagokból készült. Állatokon nem tesztelt. Mivel a termék erősen alkalikus (lúgos), amennyiben a kezére kerül, bő vízzel öblítse le. Utántölthető.

Használata: A mosogatógép gélt használat előtt fel kell rázni és a mosogatógép tárolójába kb. 30 ml-nyit kell beleönteni, hogy hatékony legyen. Ha nagyon kemény a víz, 45 ml-nyit érdemes használni (vagy vízlágyítót használni) Olyan sók vannak az összetevőkben, melyek nem engedik a mosogatógép vízkövesedését, de a már meglévő vízkövet nem oldják fel.

Van öblítője is.


Én szeretem, nagyon meg vagyok elégedve vele, nincs az a fojtó vegyszerszag, mint a bolti tablettáktól.

4. f758a7200f (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2011. jan. 28. 16:10
Hasznaltam pr.l zselet de nem tudom hogy foszfatmentes-e? Kulonben jo volt es tutira a folyekonyak jobbak barmilyen markat valasztasz mert a tabletta es por mindig karistoljak a poharakat
2011. jan. 28. 15:41
főzz ki mosódiót, és annak a levét használd a mosogatógépben.
2011. jan. 28. 15:15
Eddig mosogatótablettát használtam,de a hosszú poharakba mindig belerakódtak a mosogatószer szemcséi. Most kipróbálnék valami folyékonat,de fontos,hogy foszfátmentes legyen.Ismertek ilyet?
2011. jan. 28. 15:13
Mosogatógépbe keresek folyékony foszfátmentes mosogatószert.Ki milyet használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook