Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosogatógép vásárlás fórum

Mosogatógép vásárlás (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. helene_ (válaszként erre: 1. - Maya75)
2018. jan. 3. 19:26

Bár nem a kérdésre válasz, 1 ill 2 személyes háztartásban is kellett a 12 terítékes, úgyh én mindenképp azt választanám, pikk-pakk megtelik ám...

Én annó Zanussit választottam, mert az volt jó áron, 10 évig használtam, tökéletesen működött, aztán eladtam, úgyh nem tudom, mi lett vele...

2018. jan. 3. 19:22

Én egy ilyet vettem: Hanseatic Budán egy kis boltban. 9 terítékes, szabadon álló, mertért ez fért el a konyhaszekrényemben. Teljesen elégedett vagyok vele. Azért vettem itt és ilyet, mert 3 év garanciát kaptam, és nem kellett fizetnem érte.

Ebben az üzletben szépséghibás készülékeket árulnak. Megkérdeztem, hogy ennek a gépnek mi a hibája. Azt mondták, hogy csúnya a teteje. Azt gondoltam, hogy nem számít, mert úgy sem tesszük rá. de hazavittük és simán lemostam:D

2018. jan. 3. 19:11
Mosogatógépet szeretnék vásárolni de tanácstalan vagyok mert nem tudom melyik lenne jó. Annyit tudok hogy nem nagyot szeretnék, elég 6 vagy 9 terítékes.várom a tanácsokat azoktól, akik régóta használnak mosogatógépet.Köszönöm
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook