Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosogatógép? Igen... de melyik? fórum

Mosogatógép? Igen... de melyik? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 20. 15:52
Most rájöttem, hogy olyat szeretnék, amilyen a mosógépem, ami hivatalos elnevezés szerint "keskeny" (valójában rövid) = 38 cm mély. Vajon van ilyen mosogatógépben is?
2015. dec. 20. 15:43

9 terítékes mosogatógépet szeretnék venni, ezek közül a legolcsóbbat:


[link]


Az a kérdésem, hogy a 9 terítékesbe beférnek fazekak és lábasok?

2011. márc. 19. 12:55

Köszönöm mindenki segítségét!

Megvan a drágaságom! Imádom!

whirlpool adg 8393 ix

Minden jót mindenkinek! Sziasztok!

2011. febr. 17. 10:53
Nekem 5 éve egy Electrolux esf6126 típusú van és még semmi baj nem volt vele, szépen is mosogat. Persze már vannak ennél jóval modernebbek is, de nekem bejött ez és nem is volt túl drága.
18. Szilvamama (válaszként erre: 17. - Lliinnddaa)
2011. febr. 17. 10:01
Én előszeretettel használom az időzítést a gépemen ... Reggel beállítóm, hogy arra mosogasson el, mire megjövünk, vagy este, hogy mire kelek. Jobban szeretem kinyitni, ha elvégezte a dolgát.
2011. febr. 17. 08:45
Nekem Zanussi van (pár hónapja), eddig meg vagyok vele elégedve. Szinte csak az automata programot használom, nekem az bevált, szeretem. Időzítő is van rajta, amit feleslegesnek tartok.
2011. febr. 17. 07:42

Köszönöm még mindig a hozzászólásokat! A páromnak folyamatosan adom a drótot, hogy mik az ajánlatok, és a vélemények! :))

Most nagyon tetszik neki egy... Whirpool ami gőzfunkciós is! Erről esetleg valaki tud valamit mondani?

2011. febr. 17. 07:16

Nekem is Bosch dolgozik már 4 éve.Eddig semmi baja nem volt még.

Viszont,ha Te most keresel (ill. a párod)olyat válassz,amiben van egy harmadik evőeszközfiók.Nagyon előnyös tulajdonság.Amelyikben nincs annál sajnos szinte kivétel nélkül mindig útban van az evőeszközös kis kosár.A félprogram nagyon előnyös,bár hamar megtelik.(Én még soha nem használtam)

Tablettát calgont használok,de egyre rosszabb a minősége.Ha elfogy biztos váltok.....

Sót,öblítőt szinte kivétel nélkül mindig a legolcsóbbat veszem.

Tisztítóból a somatot szeretem,de szerintem a li.l v. al.is ugyanolyan jó.

2011. febr. 16. 20:13

most siemensem van, ajánlom


anyumnak több,mint 10 éves Bosch-a van, tökéletes

13. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Clau26)
2011. febr. 16. 20:12
előző lakásomban candym volt, 12 terítékes, tökéletesen működött 5 évig, majd eladásnál otthagytamn, talán még ma is megy...
2011. febr. 16. 20:02

Nekem is Bosch-om van már harmadik éve és nagyon jó. Nálam nagyon gyorsan tönkremennek a gépek, de ehhez még csak egy beszorult meggymag miatt kellett szerelőt hívni. Csak most el ne kiabáljam.

DM-es termékeket használok bele és ár-érték arányban a legjobbak szerintem.

2011. febr. 16. 19:15

a féltöétet tényleg hasznos

meg a gyorsmosás progi

fontos, hogy alacsony áram és vízfogyasztású legyen

10. Brygy
2011. febr. 16. 19:04

Szia!

Tavaly vettem én is a fórumozók segítségével Bosch 12 terítékes gépet. Nagyon bevált, imádom! A szerelő ismerősöm szerint is jó vásár volt, mert szerinte ez a márka tartós és jó alkatrészekkel van ellátva. Szerencsém volt, mert az interneten találtam egy olyan webáruházat ahol az árukeresőben levő áraknál is olcsóbban tudtam megvenni!

Ja és a félprogram nagyon előnyös!

9. Szilvamama (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. febr. 16. 18:18
Teljesen egyetértek, AEG és Somat all in tabi :)
2011. febr. 16. 18:00

Köszönöm a segítségeket... még azért várom ám! :)


Párom most nagyon ráállt a keresésre, véleményekre, részletekre! :) Tehát jöhetnek az ötletek!


Köszönöm az eddigieket is! :))

2011. febr. 16. 17:36

Miből csak lehet Bosch-t veszek

mosogatógépünk is ez a márka

és nagyon nagyon jó

most az egyik boltban lehet venni 110-ért

mi 2 éve vettük 160 ezerért

de kiválóan működik

6. 1110e6ad2f (válaszként erre: 5. - Clau26)
2011. febr. 16. 15:59

Én akkor pontosítanék típusilag: Candy CSF 4575 EX

ezt a típust lassan 2 éve használom, naponta 2x is, gond nélkül.

2011. febr. 16. 14:48
nekem candy mosógép van és lassan ott tartok fizetnék hogy elvigyék mert olyan szar..nem egy ember panaszkodik a candy-re és ahhoz képest drága..szerintem ne vegyél azt mert megszivod..még forum is nyilt itt a candyről..úgyhogy nem én találtam ki
2011. febr. 16. 14:38

Nekem 9 terítékes Candy (AAA) mosogatógép van, amivel idáig nagyon elégedett vagyok.

Tabletták terén először a nagyon márkásakat vettem, de igazából én nem tapasztaltam semmi különbséget a harmadáron kaphatóval szemben. Az öblítő folyadékból és a vízlágyító sóból is azt veszem, ami éppen a polcon legolcsóbb.

Nagyon szépen dolgozik a gépezet és foltmentesek száradás után az edények, tányérok, poharak.

2011. febr. 16. 14:35

szia!


nekünk AEG volt és nagyon jó..mondjuk nem is volt túl olcsó..calgon szar azt ne használd hozzá hanem a somatot

2011. febr. 16. 14:32
Sziasztok! Akinek már van mosogatógépe tudna nekem segíteni, hogy melyiket érdemes megvenni? Milyen mosószert használtok? Köszönöm szépen!
2011. febr. 16. 14:24
Mosógatógép? Igen... de melyik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook