Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosó-szárítógép tapasztalatok? fórum

Mosó-szárítógép tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


17. Imisz (válaszként erre: 9. - Forrest2010)
2022. jan. 3. 12:45
Jó ötlet, de nincs annyi vállfa a világon, amennyi pólója a férjemnek van :) Igazából a szép pólóit vasalgatom, a melóst ott egye a fene. De azokon is látom, ha szépen hajtom -mert azért azokat sem csak odavágom a szekrénye aljába, pedig neki úgy is jó lenne :) - milyen simák, vasaltnak tűnnek. Pedig dehogy, csak még melegen hajtogattam.
2022. jan. 2. 17:40
Köszönöm mindenkinek a választ !🤩🤩🤩
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Imisz)
2022. jan. 2. 17:33
De szuper …Köszönöm szépen -nagyon kielégítően leírtad !🤩Neztem én is ezt a márkát és amúgy ajánlotta is az eladó mert mondta hogy ár érték arányban nem is rossz
2022. jan. 2. 13:35
Egymásra is rakhatod szerelő kerettel. Igaz, hogy jóval többe kerül
13. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 13:30

Ha elfér és sokat mosol,jobb külön.

Amíg megy a mosógép, egy adagot már szárítani is tudsz.

12. Sirga
2022. jan. 2. 11:19
Pár éve nyaraláskor a szállásunkon találkoztam ilyennel először. (Kombi gép volt.) Akkor eldöntöttem, hogy soha többet. Ez természetesen betudható annak, hogy nem ismertem, de nekem nagy csalódás volt. :)
11. jucikata (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 08:54

Szia!


3 éve kaptam karácsonyra, életem legjobb karácsonyi ajándéka volt, imádom :-)

Persze, mindenki azt mondja, jobb külön, de ha nincs helyed, ez nem opció és akkor igenis bőven jó megoldás egyben a mosó-szárító.

Én folyamatosan használom, nyáron is, mert olyan jó puha lesz benne minden. Nem az egyben mosó-szárító programot használom, hanem külön a mosást, akkor kiszedem, kirázom, összehajtom és beteszem egy szárító programra. Utána még egy negyed órára kiterítem, pólókat vállfára akasztom - kilógják magukat, így nem kell vasalni. Az, hogy mennyire gyűrődik valami, függ a ruha anyagától és hogy mennyire pakolod meg a gépet.

10. Borian (válaszként erre: 8. - Forrest2010)
2022. jan. 2. 08:45
Este beindítom, reggelre kész. :-)
9. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Imisz)
2022. jan. 2. 07:32
... és ha vállfára lógatnád ? h azon kihűlhet ? a póló ?
8. forrest2010 (válaszként erre: 7. - Borian)
2022. jan. 2. 07:31
... bakker ! 5-6 óra ? az rengeteg !!!
2022. jan. 2. 07:23

Nekem egyben van, kényelmesebb így, hogy nem kell ide-oda pakolni. Ki kellett tapastalni, melyik program a jó (nálam hófokra is állítható a szárítás), de most már szépen tudok vele mosni és nem mennek össze a cuccok. :-) (A elején olyan is volt.)

Mivel két kamaszgyerekem van, minden nap megy télen, mivel 5-6 óra egy program, sinte állandóan, de már harmadik éve bírja a strapát.

Igaz, tavasztól őszig a kertben teregetek, olyankor pihen kicsit. :-)

2022. jan. 2. 07:08
Rengeteget utána olvastam, ha van helyed és pénzed, mindenképp külön vegyél. Egy motorja van a mosó-szárítónak, ha baja van, mindkettő géped ugrik. Szárítóból a hőszivattyús a jobb.
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 07:01

Szia!

Anno én is feltettem ugyan ezt a kérdést. Nekem anno azt ajánlotta itt a többség, hogy mindenképp külön legyen.

Igazuk volt. Én valahogy notorikusan le gyepálom a mosógépeimet..


Szóval külön vettünk.

2022. jan. 1. 22:47
Korábban volt bérelt lakásban kombi gépünk, most a sajátban külön van. Jobb így sokkal.
2022. jan. 1. 22:30
Ha nagyobb a család és elfér, akkor azért a külön szárítót javaslom.
2022. jan. 1. 22:28

Szia! Én egy Candy mosó-szárítót használok már 3 éve. Meglepi ajándéknak kaptam, így nem én választottam. Féltem tőle, én más márkát vettem volna, sőt külön szárítót inkább de végülis nem rossz gép. Nagy a kapacitása, 8kg a mosási, 5 kg a szárítási. 2-en vagyunk már férjemmel, így elég is.

Gondolom a szárítása érdekel mert a mosás az kb. ua. mint bármely mosógép. 3 féle mód van rajta a szekrényszáraz, extra száraz és a vasalószáraz. Utóbbin nem szárítja ki teljesen, tényleg csak olyan "vasalónedves" marad. Szépen szárít ha nem tömöm meg, (mint írtam 2 főre nemigen teszem dugig)és ha rögtön, melegen összehajtogatom a pólókat pl. akkor vasalni sem kell. Ha várat a kiszedés akkor azért átvasalom. De nem gyűri meg a ruhákat jobban mint ha csak mosok. És ki lehet utána szépen vasalni ha muszáj, mert egy ismerős mondta, hogy száradás után kínszenvedés vasalni. Régen biztosan, amikor 5kg/2.5KG-os gépek voltak amiknek kicsi volt a dobjuk. Jó puhák lesznek a törölközők, a kabátban nem esik össze a vatelin / vagy ami a bélés alatt van. Szóval nekem bevált, igaz csak télen szárítok vele, nyáron azért az udvarra teregetek.

2022. jan. 1. 21:07
Sziasztok .Tapasztalatok érdekelnének akinek van /volt mosó-száritò gép egyben -hogy vált be .Ajánlod e ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook